Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Abant Kahvecisi Bayilik Bedeli ve Şartları

17.03.2019
57
Abant Kahvecisi Bayilik Bedeli ve Şartları

En karlı işler arasında yer alan kahve sektörü ile bayilik alabilir ve hızla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kahve sektöründe çok kazandıran Abant Kahvecisi’nden bayilik alabilir ve karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Sizde girişimci olmak istiyorsanız, bu yazımızı dikkatlice okuyunuz. Bu yazımız ile sizlere Abant Kahvecisi hakkında, bayilik bedeli ile bayilik şartları hakkında bilgi vereceğiz.

Abant Kahvecisi Hakkında

Abant Kahvecisi, 2012 yılında Bolu ilinde açılmıştır ve 2017 yılı itibari ile franchise vermeye başlamıştır. Aynı zamanda; Bolu, Adana, Adapazarı, İstanbul Anadolu Yakası,  Alanya, Karabük, Uşak, Balıkesir, Mersin depoları ile hazırda bulunan kafelere Bolkahve markası ile kahve tedariği hizmeti veren bayileri bulunmaktadır. Abant Kahvecisi, Türkiye başta olmak üzereye hem glokal hemde global pazarlara açılma adımlarını sürdürmektedir.”Türkiye’nin Kahvecisi” sloganı ile hizmet vermektedir. Abant Kahvecisi, kahveler, soğuk içecekler, kahvaltılar, aparatifler, hamburgerler, salatalar, abant ızgara köfte, tavuk wrap, et wrap, sporcu special, köri ve soya soslu yavuk, abant special mantar, makarnalar, tatlılar ve dondurmalar ile zengin bir menüye sahiptir. Franchising hizmeti ile, Hızlı para kazanmak isteyenler için, karlı bir yatırım imkanı sunmaktadır.

Misyonu

Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve müşterilerinin damak tadına ve tercihlerine saygı duymaktır.

Vizyonu

Firmanın ulusal ve uluslarası pazarda sürekliliğini, etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacı ile kendi uzmanlık alanlarında, kendi yönlemlerini sürekli geliştiren, Türkiye’nin ve dünyanın güvenilir ve saygın kuruluşları arasında olmaktır.

Abant Kahvecisi Bayilik Şartları

 1. Bayilik alan kişi, Kepenci Gıda Maddelerinin ürünleri dışındaki hiçbir ürünü tedarik edemez.
 2. Alınan ürünlerin ödemesini her ayın son gününde nakit ya da kredi kartı ile ödemek zorundadır.
 3. Konsept dışı hizmet ve ürün bulundurmak yasaktır.
 4. Konsept dışı etkinlikler yapmak yasaktır. (canlı müzik, kına, nişan, düğün ve toplu organizasyon gibi.)
 5. Herhangi bir iflas durumunda veya problem yaşaması durumunda Kepenci Gıda isim hakkı sahibi olarak kalacaktır.
 6. İsim hakkını Kepenci Gıda bilgisi dışında ve izinsiz devredemez veya satamaz. İsim hakkını devretmek veya satmak isterdiği zaman Kepenci Gıda ile görüşme gerçekleştirmek zorundadır.

Abant Kahvecisi Bayilik Bedeli

 • AVM modeli için (Mutfaksız) : Ortalama olarak 500.000 TL – 600.000 TL arasındadır. 60 gün içerisinde anahtar teslim edilir.
 • Cadde Kafe Modeli için (Mutfaklı): Ortalama olarak 800.000 TL – 900.000 TL arasındadır. 60 gün içerisinde anahtar teslim edilir.
 • 270 metre kare mutfaklı modellerde ise alan için metre kare başı ortalama kurulum maliyeti 700 dolar ile 800 dolar arasındadır.
 • Bayilik için isim hakkı bedeli: 5 yıllık sözleşme dahilinde 30.000 $(dolar)’dır. Eğer girişimciler 5 yıldan sonra da devam etmek isterlerse, işletmeden isim hakı bedeli alınmamaktadır.
 • Cirodan %3 teknoloji yatırımı, reklam giderleri ve basılı görsel işler için ücret alınmaktadır.
 • Yapılan yatırımın geri dönüş süreci 3 yıldır. Bu süreç Reel şube analizi ve finansal raporlarla beyan edilmektedir.

Abant Kahvecisi Bayilik Destekleri

 • Reklam Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Yer Seçimi
 • Eğitim Desteği
 • Personel Desteği

Abant Kahvecisi İletişim Bilgileri

Adres: Beşkavaklar Mah. D-100 Karayolu Cad. Yaşar Apt. No:9 Merkez / BOLU
Tel: 0 (850) 346 96 96
E-mail: [email protected]

Web: http://www.abantkahvecisi.com

Kurumsal Bilgiler: KEPENCİ Gıda Mad. İnş. Tur. Rek. Paz. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Borazanlar Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı Açelya Apt. 40/A/9-10 C-1 BOLU Bolu V.D. : 5440648380
Ticaret Sicil No : 7536
Mersis No : 9544 864 83 000015

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com