Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Adımayan Çiğköftecisi Bayilik Başvuru Şartları 2020

23.01.2020
67
Adımayan Çiğköftecisi Bayilik Başvuru Şartları 2020

Ülkemizde yıllardır hizmet veren ve çiğköftesi ile birçok kişiyi kendine hayran bırakan Adıyaman Çiğköftecisi, birçok şehire franchise vermektedir. Durum böyle olunca Adıyaman Çiğköftecisi franchise ve Adıyaman Çiğköftecisi bayilik başvuru şartları 2020 gibi cümleler fazlasıyla aratılmaktadır. Yazımız sayesinde merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilecek ve rahatlıkla başvurunuzu gerçekleştirebileceksiniz.

Adımayan Çiğköftecisi Bayilik Başvuru Şartları 2020

Birçok konuda kolaylık sağlayan Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi, franchise konusunda lider firmalardan biridir diyebiliriz. Bayilik başvurusu yaptıktan sonra diğer tüm detaylar hakkında bilgilendirileceksiniz. Bayinizi hem şirkete açtırabilir ve tasarlayabilirsiniz hem de kendiniz yaptırabilirsiniz. Burada dikkat edilmesini gereken bir konu vardır. Bu da şubenin şirket prosedürlerine uygunluğudur. Kendiniz yaptırdığınızda bütün standartlara uymanız gerekmektedir.

adıyaman-çiğköftecisi-bayilik

adıyaman-çiğköftecisi-bayilik

Bunlara ek olarak, eğitim ile reklam ve franchise bedeli ödemezsiniz. Açacağınız bayinin kurulum harcamaları size ait olmaktadır. Dekorasyonun kurumsal olarak yapılması ve franchise sözleşmesine uygun olması gerekmektedir. Bu şartları karşıladığınızda franchise bedeli istenmemektedir.

Ulusal ve yerel basında yayımlanan haberler için ek ödemeler istenmemektedir. Tüm bayiler, reklamlardan yararlanmaktadır. Ayrıca bayide çalışan tüm personellere eğitimler verilmektedir. Bayi açıldığında hem dekorasyon hem de eğitim anlamında profesyonel olarak açılmaktadır. Adıyaman Çiğköftecisi bayilik nasıl alınır sorusuna yanıt vermiş olduk. Bunun dışında sevkiyat konusu da merak edilmektedir. Ürünler, hazırlanan barkod sistemine uygun şekilde vakumlu olarak teslim edilmektedir.

Son olarak ödenecek para çok merak edilmektedir. Adıyaman Çiğköftecisi franchise bedeli yoktur. Bütün masraflar size aittir. Yazar kasa, masa ve sandalye, dükkanın dış tabelası, ürünlerin muhafazası için derin dondurucu, hassas terazi ve ufak giderler, şeklinde liste çıkarabiliriz. Bu listede yer alan ürünlerin toplam maliyeti; 15.000 TL civarındadır. Bu para sizin cebinizden çıkacak paradır. Alacağınız ürünlerin kalitesine göre miktar değişebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com