Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Aksa Elektrik Bayilik Bedeli ve Şartları

09.03.2019
105
Aksa Elektrik Bayilik Bedeli ve Şartları

Kazancı Holding iştiraklerinden birisi olarak tasarruflu elektrik tüketimi hizmeti veren Aksa Elektrik 2004 yılında piyasaya adım attı. Müşterilerinin daha ekonomik elektrik tüketebilmesi için çalışmalarda bulunmaya devam eden Aksa, EPDK lisanslı resmi bir kurumdur. Kurumsal olarak şu anda ellinin üzerindeki bayilik satış ofisleriyle Türkiye geneline hizmet vermektedir. Hizmet alanını genişletmek ve Türkiyenin daima en tasarruflu elektrik tüketimini gerçekleştirmek için şimdi de bayilik vermektedir.

Bayilik Şartları

Aksa Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak bayiliklerine sunduğu şartları yüz yüze görüşmede nitelendiren Aksa Elektrik, resmi internet sitesindeki ön başvuru formunun doldurulmasıyla bayilik için ilk adımın atılmasını sağlıyor. Bu ön başvuru formunda kişisel bilgilerin yanı sıra ayrıca daha önceki iş deneyimlerinizin neler olduğu, bayilik olarak neden Aksa markasını tercih ettiğinizi soruyor. Ön başvuru formunda sizlerden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız halinde en geç 48 saat içerisinde size kesin dönüş yapılacak ve konuyla ilgili olarak bilgi verilecektir.

Bayilik Bedeli

Aksa Elektrik, Kazancı Holding iştiraki olarak 2004 yılında Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu (EPDK) resmi lisansına sahip bir holding iştirakidir. Bayilik bedelini internet sitesinde resmi olarak yayımlamamış olan Aksa Elektrik, ön başvuru formunun doldurulmasının ardından bayilik veren firmalar kesin rakamın yüz yüze netleştirileceğini belirtmektedir. Ancak yine de teknik ofis için gerekli olan kriterler arasında ofis binasının görünür bir lokasyonda yer alması ve işletmecilerin Aksa markasını en iyi şekilde temsil edebilme kabiliyetine sahip olması şartı aranmaktadır.

Neden Aksa Elektrik Tercih Edilmelidir?

Eğer neden Aksa diye soruyorsanız bunun yanıtı aslında pek çok. İşte şu nedenlerden ötürü sizler de Aksa Elektrik ailesine katılabilirsiniz:

  • Toplamda 2000 mW üretimiyle dünyanın en güçlü elektrik dağıtım şirketlerinden birisidir.
  • 2004 yılında Kazancı Holding farkıyla resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
  • Türkiyenin elektrik tüketiminde daha ekonomik ve tasarruflu hizmet elde etmesine imkan tanır.
  • Türkiyenin her yerine hizmet veren satış ofisleriyle 7/24 çalışmaya devam etmektedir.

Genel Müdürlük Binası

Aksa Elektrik genel müdürlük adresleri tam adres olarak şu şekilde yer almaktadır:

Rüzgarlıbahçe Mh. Özalp Çıkmazı No : 10 Beykoz/İstanbul genel müdürlük adresidir.

Tel: 444 4 610 numaradan hafta içi 09.00-18.00 saatleri aralığında sizler de irtibat kurabilme imkanı elde edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bayilik veren firmalar ve fiyatları [email protected] adresinden de her anlamda iletişim kurmanız olanaklı hale gelecektir. Bu da gerçekten de dikkat çeken özellik arasında yer alması açısından gerçekten de önemli bir yaklaşım olmaya devam eder.

Kazancı Holding Hakkında

Kazancı Holding ülkemizin köklü holdinglerinden birisi olarak sadece elektrik alanında değil bunun yanı sıra daha birçok alanlarda hizmet vermektedir.

Doğalgaz, jeneratör, tarım, turizm ve kiralama gibi alanlarda da hizmetleri bulunmaya devam eden Kazancı Holding daima ekonomik hizmet anlayışı güderek müşterilerinin daha tasarruflu hizmet almasına olanak sunmaktadır. Bu da onun güçlü yönlerinden yalnızca birisi olma özelliğiyle karşımızdaki yerini korumaya devam eder. İşte tüm bu unsurları açısından da belirtildiği zaman her anlamda kaliteden kesinlikle taviz verilmeksizin hizmetlerin ayrıcalıklı olarak Türkiye geneline ulaştırılmasına katkıda bulunmaktadır.

Elektrik alanında da özellikle 2004 yılında EPDK resmi lisansını aldıktan sonra süratle ülke geneline yayılan güçlü alt yapısını ele alarak Kazancı Holding farkıyla hizmetlerini yürütme noktasında adım adım ilerlemiştir. Tüm bu özellikleriyle günümüzde de farkını korumaya devam ederek sıra dışı bir anlayışla 7/24 tüm sektörlerde ülke ekonomisine hayat vermeye devam etmektedir. Bayilikleriyle de günden güne büyümeye devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com