Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Aksiyon Park Bayilik Bedeli ve Şartları

08.03.2019
61
Aksiyon Park Bayilik Bedeli ve Şartları

2009 yılından bu yana 5D sinema farkını tüm müşterilerine sunan Aksiyon Park günümüzde bayilikleriyle daha da büyüyor. Gayet düşük sermayeyle sizlerin de yüksek oranda kâr elde edebilmenizi sağlaması bakımından sizlerin de Aksiyon Park bayisi olmanız gerekiyor. Her yönüyle güçlü alt yapısı, teknik donanımları ve gerçekçi ses ve görüntü efektleriyle dikkat çeken 5D sinema tüm müşterilerine dolu dolu bilgisayardan para kazanma sanal gerçeklik yaşatmaya devam ediyor. Siz de yeni dönem sinema anlayışıyla tamamen eşsiz olarak hizmet elde etmek için her açıdan dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir.

Aksiyon Park 5D

Surround ses sistemi ve piyasanın en çok tercih edilen 3D glass ile hareket ederek müşterilerine sıra dışı bir sinema deneyimi yaşatmaya devam eden Aksiyon Park, tüm ülke geneline vermeye devam ettiği bayilikleriyle müşterilerinin her açıdan kaliteden taviz vermeksizin birbirinden enteresan sahneleri ve ürpertici, macera dolu yolculuklara çıkmasını sağlıyor. Öte yandan bayilik ağıyla da Türkiye genelindeki bayilikleriyle bu yepyeni eğlence organizasyonuna sizleri de davet etmektedir. Yıllık %11 oranındaki büyüme kapasitesiyle giderek adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Bayilik Maliyeti

Bayilik için 15.000 TL + katma değer vergisi (KDV) + franchise bedeli gerekmektedir. Üst sınır olarak 50.000 TL bayilik maliyeti istenmektedir. Bunun yanı sıra yeni nesil sinema teknolojisini franchise veren firmalar ve fiyatları yakından takip etmek, sanal gerçeklik alanına ilgi duymak ve tercihen görsel sanatlar mezunu olmak da tercih edilmektedir. Tümüyle bu kriterleri taşıyan kişileri ailenin bir parçası görmek istiyorlar. Üstelik yatırımınızın sadece ilk 3 ay ile 6 ay arasında değişen sürede elde etmeniz de olanaklı olmaya devam etmektedir. Tüm bu ortada duran yaklaşımlarımız hesaba katıldığı zaman da bayilikler aracılığıyla sizlerin de yüksek kazanç elde etmesi mümkün.

Aksiyon Park Bayilik Paketi

  • Doğa efektleri (şimşek, yağmur, rüzgar vs)
  • Surround ses sistemi
  • 5D sinema sistemi
  • Özel üretimli projeksiyon perdesi
  • Projeksiyon cihazı
  • Sanal gerçeklik gözlükleri temel olarak bayilik kapsamındaki paket içerikleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Aksiyon Park Bayilik Desteği

Bütün bayiliklere başta reklamcılık olmak üzere, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konularda detaylı bir şekilde bilgi verilmektedir. Verilen tüm bu bilgiler esas alınacak olunduğu zaman da evde iş imkanı izmir her halükarda kaliteden kesinlikle taviz verilmeksizin alanında uzman yaklaşımların ele alınması mümkün hale gelecektir.

Bu da her açıdan dikkat çeken konulardan bir diğerini meydana getirmektedir. Bütünüyle ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlar hesaba katıldığı zaman her açıdan dört koltuklu sinema ortamıyla sizler de 5D sinema anlayışına yepyeni bir boyut kazandırılmaktadır.

Aksiyon Park Bayilik Üstünlükleri

Bayilik almayı düşünenlerin aklına gelen bir soru da şudur. Neden Aksiyon Park’ı tercih etmeliyim… Gerçekten de bu yanıtlanması gerekiyor. Aksiyon Park günümüzün önde gelen yeni nesil sinema anlayışına bağlı olarak 5D özellikli sinema anlayışını ortaya koymaya devam ediyor. Bu özelliklerin yanında yine dikkate değer bir diğer ortam da Aksiyon Park %11 oranındaki yıllık büyüme kapasitesiyle yeni nesil sinema anlayışında zirvelere ulaşmaya devam etmektedir. Bu da bayilik alarak yüksek oranda net kazançlar sağlamanız anlamına gelmektedir. Öte taraftan ortada duran bir diğer konu ise müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik olarak her anlamda müşteri memnuniyeti esasına dayanarak sıra dışı yaklaşımlar elde edilmektedir. Bunun yanı sıra 5D sinema sektöründe on yıllık sektörel deneyimiyle de sektörünün lider markalarından biri olmaya devam etmesi de son derece önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com