Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Bedeli ve Şartları

08.03.2019
154
Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Bedeli ve Şartları

İzmir Çeşme’nin parlayan yıldızı olan Alaçatı muhallebisi ile de ünlü bir tatil beldemiz. Alaçatı muhallebicisi franchise veren firmalar arasında hemen dikkati çekiyor. Tatil için sunduğu otantik yapısı, doğal güzellikleri, sürekli esen rüzgarı, yel değirmenleri ve mimari yapısı ile son yıllarda en gözde tatil mekanlarından biri olan Alaçatı’nın büyüleyici ve güzel astmosferini her şehirde yaşatmayı ilke edinmiş olan Alaçatı Muhallebicisi yatırım yapılacak en kârlı işler arasında yerini almış durumda.

Orijinal Konsept

Alaçatı’nın orijinal sokaklarından ve mimarisinden beslenen dekorasyon konsepti ile eşsiz lezzetler eşliğinde dinginlik ve sakinlik sunan Alaçatı Muhallebicisi beyaz taş duvarlar, beyaza boyanmış tahta masalar ve duvarlardan sarkan begonviller ile Alaçatı’nın fesleğen kokan havasını misafirlerine yaşatıyor.

Lezzetli Bir Yatırım

1996 yılında ilk restoranını açan Mehmet Ali SARI, beğenilen lezzetlerini daha çok kişiye ulaştırmak için bayilik vermeye başladı. Restoran ve Alaçatı Evi (kiosk) konseptleri ile müşterilerine hizmet veren Alaçatı Muhallebicisi sağlıklı, lezzetli, eşsiz lezzetli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile misafirlerine unutulmaz lezzet ve anlar yaşatırken, bayilerine de kârlı bir iş ortaklığı teklif ediyor. Para kazandıran işler arasında lezzetli bir yatırım olarak değerlendirilen Alaçatı Muhallebicisi 2012 yılından bu yana hızla büyüyerek Türkiye genelinde 60’dan fazla şubesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Doğallık Temel Değer

Ege’nin doğasından ilham alan Alaçatı Muhallebicisi’nin temel değeri doğallıktır. Lezzetli ve doğal ürünlerden oluşan Ege kahvaltısı ile güne başlayabileceğiniz Alaçatı Muhallebicisi’nde gerçek keçi sütünden yapılan ve gerçek meyve taneleri ile zenginleştirilen dondurmanın lezzetine doyamayacaksınız.

Kaliteli Bir İşletme Anlayışı

Proaktif hizmet anlayışı ve geleneksel Türk konukseverliğinin sergilendiği Alaçatı Muhallebicisi misafirlerinin beklentilerini koşulsuz olarak gerçekleştirmeye çalışan bir işletmedir. Ege’nin kendine özgü lezzetlerini yaşatmayı, tanıtmayı ve korumayı misyon edinmiş olan Alaçatı Muhallebicisi tazelik, doğallık, rahatlık ve hafiflik değerleri ile eşsiz bir hizmet sunuyor.

İki Farklı Konsept

Alaçatı Muhallebicisi bayilik veren cafeler arasında en farklı ve sıcak yapıya sahip işletmelerden biridir. Kiosk modeli ve Restoran modeli olmak üzere iki farklı konseptte hizmet veren ve bu iki farklı konseptte bayilik verecek olan Alaçatı Muhallebicisi’nde kiosk modeli AVM terasları, AVM girişleri ve sahil kenarları için uygundur. En az 10-15 masalık alana ihtiyaç duyan kiosk konseptinde tatlı, soğuk sandviç ve dondurma satışı yapılmaktadır, bu konseptte mutfak bulunmamaktadır. Dar bir kadro ile rahatlıkla hizmet verilecek yapıya sahiptir. Restoran konsepti ise AVM’ler ve yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalar için uygun olup, en az 100-150 m2’lik bir alana ihtiyaç duymaktadır. Bu konsept içersinde kiosklara ek olarak ana yemeklerin de sunulabilmesi için mutfak kısmı bulunmaktadır.

Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Şartları

  • Alaçatı Muhallebicisi açmak istediğiniz lokasyonun şirket yetkilileri tarafından onaylanmış olması gerekmektedir.
  • Sektörel deneyimi olanların daha çok tercih edildiği bayilik anlaşmalarında, sektör bazlı deneyimi olmayanlara da 20 günlük bir eğitim verilmektedir.
  • Dekorasyon çalışmaları standartlara uygun olarak anlaşmalı mimarlar tarafından yapılmalıdır.
  • 75.000$’dan başlayan yatırım maliyetleri, bayi açılacak yerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.
  • Marka bilincini koruyacak vizyon ve misyon sahibi kişilerin olması gerekliliği gibi şartlar sunulmatadır.

Süreç

Uygun görülen lokasyon için maliyet analizi yapılır ve rapor olarak yatırımcıya sunulur. Franchise sözleşmesinin imzalanması halinde çalışmalar30 gün içerisinde tamamlanarak yatırımcıya anahtar teslimi yapılır.

Alaçatı Akademi tarafından verilen eğitimler ile işletmenin kaliteli bir şekilde hizmet vermesi sağlandıktan sonra, bayinin açıldığı ilk zamanlarda şirket tarafından görevlendirilen uzman operasyon birimleri bayi ile birlikte çalışarak tam ve kaliteli bir hizmet verilmesi konusunda bayiye yardımcı olmaktadırlar.Türkiye’nin her yerinde Ege’nin eşsiz havasını yaşatmayı misyon edinmiş olan Alaçatı Muhallebicisi yeni yatırımcılarını hem ülkemizde hen de yurtdışında iş ortaklığına davet ediyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com