Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Alfemo Mobilya Bayilik Şartları ve Bayilik Fiyatı

15.10.2018
224
Alfemo Mobilya Bayilik Şartları ve Bayilik Fiyatı

Türkiye’nin lider mobilya üreticisi Alfemo kurulduğu günden bu yana daima tüketici memnuniyetini ilke edinerek hizmet vermiştir. Günümüzde de kesinlikle bu tutumundan taviz vermeksizin franchising panel mobilya üretimlerine ve döşemeli mobilya üretimlerine yerli imalat üretim tesisinde devam etmektedir.

1997 yılında kurulduğu zaman diliminden başlayarak günümüze dek yılların getirdiği tecrübeli kurumsal yapısıyla her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam etmektedir.

Bununla birlikte yine her anlamda tamamen kendine has özelliklere dayanarak her anlamda müşterilerinin beklentilerine yönelik olmak üzere her açıdan kaliteli ve istihdam politikasına yönelik olmak üzere hizmetlerini yurdumuzun dört bir yanına ulaştırmaya devam etmektedir.

Üretim Süreci Nasıl İşliyor?

Alfemo, her an yanınızda olmaya devam eden 60 bin m² kapalı toplam 200 bin m² üretim tesisinde genç odasından yatak odasına, oturma gruplarından ev tekstiline varıncaya dek binlerce ürününü daima tüketici memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek evlere ulaştırmaktadır. Global bir marka olmasının getirdiği prestije dayanarak bayilikleri ile de yurdun dört bir yanında temsil edilebilme imkanı sunmaktadır.

Alfemo Mobilyanın Bayilik Avantajları

Öncelikle global bir marka olması bayilik alacakların en büyük avantajını oluşturmaktadır. Bununla birlikte yeni nesil otomasyon sistemine dayalı SAP programlarıyla entegre edilmiş makineleri, TÜV sertifikalı CNC full otomatik ürün grupları ile sıra dışı bir mobilya şirketi olmaya devam etmektedir.

Bayiliklerin neden Alfemo markasını temsil edeceklerine dair bir diğer neden ise elbette geniş ürün gamıdır. Buna dayanarak yıllık tam 150 bin yatak odası imalatı, 182 bin kanepe ve oturma grupları, 200 bin adet genç odası ve baza takımıyla gerçekten de en çok üreten mobilya şirketi olma özelliği taşımaktadır. Elbette bütün bu üretimleri tamamen yeni nesil teknolojilerle donatıldığı için de bayilik almak için birçok neden sıralamamız gerekecektir.

Bununla birlikte 150’ye yakın Türkiye mağazalarıyla ve 5 kıtaya yayılmış 60 adet dünya çapındaki konsept bayilikleriyle gerçekten de global bir marka olduğunu franchise veren markalar ve fiyatları bir kere daha kanıtlamış görünmektedir.

Öte yandan Walt Disney lisansını üzerine alarak genç odası üretimlerinde Walt Disney çizgi film karakterlerinin tüm lisanslı ürünlerini de üretmeye devam etmektedir.

 

Alfemo Bayilik Şartı ve Bedeli

Alfemo bayiliklerinin öncelikle global bir mobilya markası olmanın getirdiği prestijle bulunduğu bölgede her açıdan bu saygın şirketi her anlamda temsil edebilir olması şartı ilk şarttır. Bununla birlikte kıvrak ticari zeka ve daima müşteri memnuniyeti de her şeyden önemli bir diğer konuyu oluşturmaya devam etmektedir. Bu da Alfemo’nun farkını ortaya koyması anlamında gerçekten de son derece önde gelen bir niteliği meydana getirmeye devam eder.

Aynı zamanda yine en az 150 m² en fazla 300 m² mağaza konseptine sahip olması, yaz sezonunda %40 oranında satış hedeflerinin tutturulması gereken şartlar arasında geliyor. Bunun yanı sıra banka temnatı ile 250 bin liralık sermaye + franchise bedeli + kdv mali şartı bulunuyor. Bütün bu şartları taşıyanlara Alfemo ayrıcalığıyla birçok destekler verilecektir.

Alfemo Bayiliklere Destekler

Mimari konsept desteği tüm bayiliklere verilmektedir. Bunun yanında stoklama, muhasebe ve satın alma süreçlerinde de destek verilmektedir. Ayrıca operasyonel süreçlere yönelik olarak da franchising nedir insan kaynakları ve işe alım, kurum içi eğitim hizmetleri de verilen bu destekler arasında gelmektedir.

Alfemo İletişim

7 Eylül Mah, Celal Umur Cad No:12 Torbalı/İzmir genel merkez ofistir.

Tel: 0232 999 30 00 irtibat numarası olup bunun yanı sıra 0850 222 10 30 numaradan da her türlü teknik destek alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com