Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Anket Doldurarak Para Kazanmak ( 10 Farklı Site )

Anket Doldurarak Para Kazanmak ( 10 Farklı Site )

İnternetten para kazanma denildiği zaman en klasik yollardan biri de anket doldurarak para kazanma yöntemi gelmekte.

Peki nedir anket doldurarak para kazanma yöntemi, neden anket doldurduğunuz zaman size para ödeniyor hep birlikte buna göz atalım.

Bağımsız araştırma şirketleri kendilerine gelen araştırma tekliflerine dayanarak müşterilerini ürün ve hizmetleri hakkında saptamak ve ölçmek isteyen şirketler için üyelere anketler hazırlamaktadır. Bu anketler kendilerine gelen araştırma tekliflerine dayanarak İnternet üzerinden para kazanmak gerçekleştirilmekte ve o ürün ve hizmetlerin yararları, zararları ve kullanım sıklığı ile satın alınma sıklığı saptanmaktadır. Bu da şirketlerin ürün ve hizmetlerini oluştururken bu anket sonuçlarına göre hareket etmelerini sağlamaktadır. İşte bu yüzden anket doldurduğunuzda nakit paralar ve hediyeler kazanırsınız.

Güvenilir Anket Doldurma Siteleri

Güvenilir olarak sadece Türkiye’de değil dünyanın her bir yerinde hizmet veren Toluna hem nakit para veren hem de çekilişle ödül dağıtan kurumsal şirket olması bakımından dikkat çekmektedir. Bu siteye kayıt olarak sizler de e-postanıza düzenli aralıklarla gelmeye devam eden anketleri doldurarak para kazanacaksınız.

Bunun yanı sıra Ben Derim Ki anket sitesi de özellikle Türk kurumsal şirketlerin ürün ve hizmet standartlarını belirlemede gerçekten de büyük bir mesafe kat etmiş güvenilir anket şirketidir. Bu şirketin dil desteği %100 Türkçe olduğu için herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız. Üstelik anket başına 1 TL tutarına kadar kazanma fırsatınız olacak.

Son dönemde gittikçe popülerliği artan Mobrog da anket doldurma siteleri arasında 2018 yılının öne çıkan bir diğer kurumsal şirketi olmaya devam ediyor.

Günde Ortalama Ne Kadar Anket Doldurmalıyım?

Herhangi bir limit yok. İstersen iki anket para kazanma doldur çık istersen 4 saat boyunca anket doldurun. Bu sizin kazanacağınız miktara yansıyan bir durumdur. O nedenle herhangi bir sınırlama olmaksızın ister bir saat ayırarak ister 8 saat ayırarak ciddi anlamda paralar kazanacaksınız.

Ayda Ortalama Ne Kadar Kazanırım?

Anket doldurarak para kazanma gerçekten de İnternetten para kazanma yöntemleri arasında çok eski bir yöntem. Bu nedenle özellikle gençler arasında çok yaygın olmaya devam ediyor. Her açıdan anket doldurarak para kazanmak isteyen kişiler ayda asgari ücretin (1604) üzerinde net gelir elde edebilir. Bunun için günde düzenli olarak 4-5 saat anket doldurmaları gerekmektedir. Her bir anketin ortalama süresi zaten 3 dakika süre olduğu için sizi yormayan beyninizi zorlamayan anketlerden oluşmaktadır. Bu da her anlamda kullanıcıların aylık kazançlarına doğrudan etki eden bir durumu oluşturması açısından son derece önemli bir konuyu ihtiva etmektedir.

Kimler Katılım Sağlayabilir?

Herkes katılım sağlayabilir. İster öğrenci ister ev hanımı ister çalışan olsun boş vaktini nakit’e çevirmek isteyen herkese açık bir platform. Ücretsiz olarak üyelik işleminizi tamamladıktan sonra e-posta adresinize gönderilen aktivasyon linkini tıkladıktan sonra hesaba erişiminiz mümkün olacaktır. Bundan sonra öncelikle sizi tanımak amaçlı profil anketleri gönderilmekte ve kişisel tüketim alışkanlıklarınız test edilmektedir. Bunlar tamamen gizlilik esasına dayanmakta ve kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Profil anketleri sizi daha yakından tanıyıp en uygun anketlerin gönderilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Nakit ve Ödüllerin Kapsamı

Anket doldurarak para kazandığınız verdiğimiz güvenilir siteler her hafta çekilişle üyelerine 200 lira değerinde hediye çeki vermekte. Bunun yanında İnternet hediyesi, dakika hediyesi, alışveriş çeki ve daha birçok temel ihtiyaçların karşılanmasına yönelik hediye çekilişleri yapılmaktadır. Bunda amaç üyeleri motive etmek ve anketlere katılımı arttırmak. Bakiye minimum 200 TL olduğu zaman kendinize ait IBAN hesabınızdan belirlenen ayın gününde ödemenizi alabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler :

  • mobrog.com 

Ortalama Aylık Kazancınız :

  • 500-800 TL ( Anket başına 1 TL, 10 TL )

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com