Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Aras Kargo Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

06.10.2018
583
Aras Kargo Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Aras Kargo Bayilik Bedeli ve Şartları

Bayilik veren firmalar arasında, ülkemizin öncü kargo şirketinden olan Aras Kargo, 1979 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet veriyor. Eğer siz de iş fikirleri girişimcilik bu ailenin bir üyesi olmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Çünkü müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde olduğu kargo şirketi her açıdan 7/24 müşteri hizmetleri yetkilileri aracılığıyla tüm üyelerine günün her saatinde hizmet veriyor.

Bunun bir sonucu olarak da kaliteden ödün verilmeksizin her açıdan Aras Kargo bayilikleri vasıtasıyla tüm hizmetleri bir arada tutmaktadır.

Hakkında

Şirket Aras Dağıtım ve Pazarlama adıyla 1979 yılında Celal Aras tarafından kuruldu. Ülkemizin o dönemlerdeki mali ve kurumsal yapısı göz önüne alındığı zaman gerçekten de iş fikri ne denli öncü şirket olduğunu açıkçası göstermektedir. Sizler de böyle bir yapının en doğal üyesi olarak her anlamda hizmet verecek ve müşteri odaklı çalışma ilkesi esasına dayanarak her anlamda çalışmalarınızı eksiksiz bir şekilde yerine getirmiş olacaksınız.

Destekler

Aras Kargo acentelerine verdiği teknik destek arasında satın alma, reklamcılık ve pazarlama, personel eğitim desteği ile kurum içi eğitim destekleri gelmektedir. Yaklaşık dört haftalık bir kurum içi staj düzeyindeki eğitimden geçirildikten sonra bulunduğunuz konumda Aras Kargonun bir temsilcisi olarak çalışma hayatında yerinizi almış olursunuz.

Acente Şartları

Acentelerin mutlaka liderlik vasıflarına haiz olmaları ön koşul kabul edilmektedir. Öte yandan yine sözü edilen acentelik adaylarının her açıdan ofis programlarına yatkın olması, yüksek okul mezunu olması ve de yöneticilik özelliklerini taşıması istenmektedir. Bu şartları taşıyan erkek adaylarda askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş olma şartı ya da muaf olma şartı aranmaktadır.

Maliyet

Aras kargo bayilik bedeli, Ortalama olarak 150 bin liralık bir maliyetle acente olunabilir. Ancak bu miktar ikamet edilen ile ve ilin nüfus özelliğine ve mali politikalarına bağlı olarak elbette artabilir ya da azalabilir. Ancak şunu belirtmek gerekirse franchise veren firmalar ve fiyatları maksimum 150 bin minimum ise 30 bin tutarında bir bütçeyle acente oluşturmak her açıdan mümkün.

Tümüyle bu özellikler dikkate alındığı zaman her açıdan sorumluluk bilinci yüksek birimler vasıtasıyla her açıdan Aras Kargo ülke genelinde büyümeye devam edecektir.,

İletişim Bilgileri

Aras Kargoya her ne zaman olursa olsun haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak 444 25 52 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca genel merkez binası olarak;

Aras Kargo Adresi : Rüzgarlıbahçe mh. Yavuz Sultan Selim cd. Aras Plaza No:2 Beykoz/İstanbul adresinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Böylelikle Aras Kargonun farklı ve güçlü hizmet anlayışına dayanarak her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin tüm bu hizmetlere erişim sağlamak mümkün olacaktır. Bu da dikkatleri üzerine çeken konuları meydana getirmesi bakımından gerçekten de sıra dışı bir yaklaşım olarak dikkat çeker. Bütünüyle bu özellikler ise her anlamda fark yaratan tüm nitelikleri oluşturacaktır.

İşte Aras Kargonun tüm bu koşullarını taşıdığınıza inancınız eğer tam ise o halde neden bekliyorsunuz! Hemen ön başvuru formunu doldurarak yüksek kazançlar elde etmek ve de orta düzey yönetici kimliğiyle çalışma hayatına merhaba demek fırsatı sizi beklemektedir.

Böylelikle her açıdan liderlik vasfını haiz bir kimlikle dilediğiniz şekilde tüm bu özellikler doğrultusunda Araslı olmanın ayrıcalığına varacaksınız. Üstelik gerek çalışanlarına olan yaklaşımı gerekse sunduğu olanaklar çerçevesiyle de dikkatleri üzerine çekmeye devam eden taşımacılık şirketi her açıdan fark yaratan üstün özellikleriyle sizi de acente olmaya devam etmektedir. Orta sermayeli bir katkıyla hem ülke ekonomisine doğrudan katkıda bulunmak hem de milli ekonomiye doğrudan katkıda bulunmak fırsatı sizleri bekliyor olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com