Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Arçelik Bayilik Başvurusu, Şartları ve Fiyatları

12.10.2018
247
Arçelik Bayilik Başvurusu, Şartları ve Fiyatları

Dünyanın ilk çamaşır makinesi 1908 yılında Alva Fisher adındaki bir kadın tarafından icat edildi. Ülkemizde ise 1959 yılında ilk çamaşır makinesi Arçelik bayilik adıyla piyasaya çıktı.

Bayilik alacağınız beyaz eşya firması işte böyle bir ilkleri yaşatan sektör olarak çok önemli bir konuma sahip. Siz de bu marka ile bütünleşmek ve efsaneler arasındaki yerinizi almak istiyorsanız Arçelik bayiliklerinden biri de siz olun.

Kimler Arçelik Bayisi Olabilir?

Koç Holding onursal başkanı ve kurucusu rahmetli Vehbi Koç, işe alımda ve iş ortaklığında fırsat eşitliği sağlanmasını ve herkese aynı şekilde muamele yapılmasını esas görmüştür. Bu nedenle Arçelik olarak herkes bayilik alabilir. Yani tanıdık, eş dost ya da holdingte çalışan bulmanıza gerek olmadan kendi kendinize bayilik almanız mümkün olmaktadır.

Bunun için öncelikle Arçelik franchising resmi sitesindeki ön başvuru formunu doldurmanız istenmektedir. Sizden istenen kişisel bilgiler haricinde açmak istediğiniz bayinin konumuna ilişkin olarak da fizibilite bilgileri (iç ve dış fotoğraf, coğrafi koordinat vs) istenmektedir.

Alışveriş merkezlerinde genellikle rakip firmaların da ürünleri satıldığı için caddelerde ancak şehrin en işlek caddelerinde açılmasına özen gösterilmektedir.

Arçelik Bayileri Ne Kazanıyor?

Arçelik yıllık %40’ın üzerindeki büyüme potansiyeliyle bütün bayilerini de aynı oranda büyütmeye devam ediyor. Bu sayede hem istihdamı arttırmak hem ülke ekonomisini güçlü yarınlara taşımak hem de tüm çalışanlarıyla birlikte geleceğe uzanmak adına sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Tüm bu özellikleri dikkate alındığı zaman aylık %40 oranında net kâr marjının sizleri bekliyor olacak.

Arçelik Bayilik Desteği

Yeniliği aşkla tasarlamaya devam eden Arçelik bu açıdan bütün bayiliklerine yepyeni destek sunuyor.

Bu destekleri içinde ulusal televizyon ve radyo kanallarında reklam desteği, insan kaynakları desteği, katalog, broşür dağıtım ve basın yayın hizmetleri belli başlı destekleri arasında geliyor.

Elbette bir işletmenin belirleyicileri elbette çalışanlar oluyor. Bu anlayış dikkate alındığı zaman bayiliklerin bütün eğitimlerini genel merkezde alanında uzman eğitim koordinatörlerinin görevlendirilerek verdiğini söylememiz gerekmektedir.

Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar dikkate alındığı zaman her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin Arçelik ailesinin bir parçası haline gelmeniz her açıdan olanaklı olacaktır. Bu da son derece önemli br konuyu teşkil etmesi adına gerçekten de önemlidir.

Arçelik Genel Merkez Ofis

Arçelik genel merkez ofis İstanbul/Beyoğlunda yer almaktadır. Sütlüce Mh, Karaağaç Cd, 2/6 Beyoğlu/İstanbul adresi tam konumunu ifade etmektedir.

Öte yandan 0212 314 34 34 numaradan da bayilik veren markalar ve fiyatları genel merkez ofisine mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar göz önüne tutulduğu zaman her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin önde gelen yaklaşımları ortaya koyduğunu kesinlikle belirtmemiz gerekecektir. Bu da dikkat çeken konular arasında gelmesi bakımından önemli bir konudur.

Arçelik Çağrı Merkezi

Arçelik bayilik almak, ürün ve hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak adına 444 0 888 numaralı çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayarak her türlü teknik destek alabilir, bayilik talebi oluşturmak adına kayıt oluşturabilirsiniz.

Bu da Arçelik bayiliği almak isteyenler adına son derece önde gelen bir yaklaşım unsuru olması bakımından son derece dikkate değer ölçütler arasında gelmeye devam eder. Bütünüyle ortada duran bu eşsiz unsurlar bakımından her açıdan kazançlı çıkmak ve geleceğe Arçelik gücüyle birlikte uzanmak gerçekten de önemli bir konudur. Bu da sizin dikkat çeken nitelikleriniz arasında gelmesini sağlaması adına son derece önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com