Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Atasay Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

12.10.2018
255
Atasay Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

Ülkemizin üç kuşak boyunca mücevherat sektöründe liderliği elinde tutan firması Atasay bayilikler vererek gücüne güç, değerine değer katmaya devam ediyor. Metropollerde saygın alışveriş merkezlerindeki bayilikleri aracılığıyla her anlamda satış ve pazarlama hizmeti vermeye devam eden Atasay franchising müşteri memnuniyeti ve sammiyeti ilkesiyle hareket ediyor.

Bayilik Bedeli

Atasay mücevheratın bir üyesi olmaya karar verdiyseniz 250.000 $ miktar yatırımınızın minimum olması isteniyor. Bu aslında Atasay gibi köklü bir kuyumculuk şirketine gerçekten de değer. Çünkü ilklerin içerisinde yer almak aslında bir ayrıcalıktır. Siz de bu ayrıcalıklardan birisi olarak Atasay üyesi olarak her açıdan farklı bir kurumun parçası olacaksınız.

Bayilik Şartları

Atasay mağazalarının minimum 50 m²’lik bir alanda yer alması ve maksimum 150 m² olması isteniyor. Bunun yanında güvenilir, sorumluluklarının bilincinde olan kişilerin mücevherat konusunda bayilikte tercih edilmesi isteniyor.

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra yine dikkat çeken konulardan bir diğer unsur olarak her açıdan bayiliklerin tamamen sıra dışı yaklaşımlara dayanarak müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hizmet sunması mümkün olmaktadır.

Kısa Geçmiş

Atasay Kamer tarafından 1937 yılında Denizli’de açıldı ilk dükkan. Aslında o zamanlar düşünüldüğü zaman kuyumculuk konusunda kâr getiremez bir iş olduğu anlaşılabilir. Çünkü tarımla geçinen ve temel geçim kaynağı tarım olan bir Türkiye vardı o yıllarda. Öyleyse kuyumculuk alanı pek de kâr getirmezdi. Ancak Atasay Kamer kültüre ve ziynete yatırım yapmaya franchising nedir karar vererek Atasay’ı bu günlere taşıdı.

Daha sonra Cihan Kamer ile devam eden ve günümüzde de CEO’luk görevini üstlenen yapısıyla günden güne büyümeye devam etmektedir. Bu da sektörün parlayan yıldızlarından biri olmasına her açıdan katkıda bulunmasını sağlamaya devam eder.

Fizibilite Araştırması

Atasay açılacak olan yeri artık genellikle alışveriş merkezleri (avm) olarak belirleme kararı aldı. Çünkü insanların artık avm sosyal alan olarak tercih ettikleri aslında bir gerçek. Bundan yola çıkarak her açıdan fizibilite seçiminde alışveriş merkezlerinin seçimde öne çıktığını söylememiz gerek.

Bunun yanı sıra yine dikkat çeken konular arasında gelmesi açısından her anlamda minimum 50 m² maksimum 150 m² aralığında her iki cepheden de geniş bir alanın tercih edilmesi beklenmektedir.

Bayilik Desteği

Atasay bütün bayileriyle her açıdan aile gibidir. Bu yüzden tüm bayilerine ve personellere ücretsiz olarak eğitim desteği vermektedir. Bu eğitim desteğinin hemen ardından operasyonel süreçlere ilişkin olarak da gerekli tüm eğitimler ivedilikle verilmektedir. Bütünüyle ortada duran bu temel yaklaşımlar dikkate alınacak olunursa her açıdan fark yaratan nitelikleriyle karşımızda yer almaya devam ettiğini söylemek gerekir.

Öte taraftan satın alma, reklam ve pazarlama konularında de her türlü kurumsal eğitimlerin de verildiğini söylememiz gerekir.

Atasay İletişim

Atasay Kuyumculuk San. ve Ticaret AŞ olarak Yenibosna merkez mh, Sedir sk, no: 7 Bahçelievler/İstanbul adresi genel müdürlük binasının tam adresidir.

Bunun yanı sıra 444 4 282 numarası üzerinden de hafta içi mesai saatleri içerisinde iletişim kurmanız mümkün olmaktadır.

Bu iletişim kanalları aracılığıyla Atasay bayilik almak isteğinizi belirtebilir ya da https://www.atasay.com/iletisim bağlantısında yer alan iletişim formundan da bayilik talebinizi anında ulaştırabilirsiniz. Böylelikle çok kısa bir zamanda tarafınıza dönüş yapılarak her açıdan Atasay’ın bir parçası internet üzerinden para kazanma olmaktan gurur duyacaksınız.

Tüm bu ortada duran özelliklere bağlı kalındığı zaman her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yaklaşıma dayanarak müşteri memnuniyetinin her şeyin üstünde tutulduğunu kesinlikle dikkate almak gerekir. Böylece her anlamda hem siz hem ülke kazanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com