Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Ayakkabı Dünyası Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

15.10.2018
226
Ayakkabı Dünyası Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

Türkiye’nin tamamen yerli üretimi ve sermayesiyle cumhuriyetin kuruluş yılıyla aynı yaşta olan dev bir sektör. Bu sektörde yer almak ve milli ekonomimize ve yerli üretime her anlamda destek olmak istiyorsanız mutlaka bayilik veren firmalar olarak bulunduğunuz ilde temsil etme imkanı vermelisiniz. Bu sayede Ayakkabı Dünyasıyla tanışma imkanını da her açıdan yakalamış olacaksınız. Bu da dikkat çeken konuların arasında gelmesi adına gerçekten de önemli bir yaklaşım olarak karşımızda durmaktadır.

Kısa Tarihçesi

Ayakkabı Dünyası 1923 yılında Hafız Ahmet Efendi’nin kendi evinin yanında bulunan ayakkabı atölyesiyle başladı. 1950 yıllarına gelindiğinde Akbacakoğlu Grup tarafından artık ilk ayakkabıcılık üzerine profesyonel anlamda büyükşehirlere açılma zamanı geldiğinin farkına varıldı.

Bu durum gerçekleşerek aynı titizlik ve hassasiyetle her anlamda Ayakkabı Dünyası’nın tamamen yerli üretime dayanarak her anlamda milli değerlerimize dayanarak kurulmasına karar verildi. O günden bu güne de her yerde bayilikleri aracılığıyla temsil edilmektedir.

Bayilik Formu

Ayakkabı Dünyası da teknolojik gelişmelere elbette yabancı kalmıyor. Şu anda e-ticaret sitesi üzerinden https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/bayi-basvuru bağlantısı üzerinden tüm bayilik tekliflerini değerlendiriyor. Bu bayilik başvuru formu üzerinden adaylar değerlendirmeye alınarak uygun bulunan adaylarla görüşme sağlanıyor. Bu özelliğin hemen ardından da Ayakkabı Dünyasının her anlamda dikkatleri üzerine çekmeye devam eden bir yaklaşımı ortaya konmuş oluyor.

Tüm bu sıra dışı nitelikler dikkate alınacak olunursa her anlamda Ayakkabı Dünyası bayilik konusunda gerçekten de kaliteden ödün vermeyen bir yaklaşımla hizmet sunduğunu kesin olarak dile getirmemiz gerekecektir.

Bayilik Şartları

Bayilerin minimum 200 maksimum 300 m² aralığında mağaza konseptine sahip olması isteniyor. Ancak bulunulan konuma göre yerinde yeni iş fikirleri mimari fizibilite araştırmaları yapılarak her anlamda kaliteden taviz verilmeksizin çalışmalar yürütülmektedir.

Bu da ortada duran özelliklerine bağlı kalınarak gerçekten de sıra dışı tüm özelliklerin bir arada yer almasına imkan tanımaktadır.

Bayilik Avantajları

Ayakkabı Dünyası günden güne büyümeye devam eden potansiyel yaklaşımıyla her açıdan fark yaratıyor. Bunun için tüm üyelerinin her açıdan ayrıcalıklı olmak üzere tüm özellikleriyle bu tarihi dokunun bir parçası haline gelmesi olanaklı olacaktır. Bunun yanında ülkemizin milli üretim ve yerli malı teşvikine dayandığı da dikkate alındığı zaman her açıdan fark yaratan nitelikleriyle karşımıza çıkmaya devam eder.

Bayilik Bedeli

Ayakkabı Dünyası’nın belirlediği mali politikalara göre 50.000 $ franchise bedeli + kdv bulunmaktadır. Bu bayilik bedeliyle işletmelerin Ayakkabı Dünyasını bulundukları mahalde en iyi şekilde temsil etme imkanı yakalaması ve de her açıdan yerli üretime dayanan bir işçilikle hizmet ortaya konması mümkün hale gelecektir.

Bu da yadsınamaz gerçeklerden biri olarak her anlamda tamamen sıra dışı özellikleri sunar.

Bu maliyet bedeline dayanarak sizler de bütçenize uygun olarak ayakkabıcılık alanında kariyer hedefliyor ve yöneticilik vasfına sahip olduğunuzu hissediyorsanız bu parçanın içerisinde yer alabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Bayilik Desteği

Ayakkabı Dünyası ülkemizin köklü sektörlerinden biri olması açısından pek çok yerde şubeleriyle tam takım hizmet vermeye devam ediyor. Sektörün en iyi iş fikirleri bütün bayiliklerine personel eğitimi, seçme ve yerleştirme, insan kaynakları, operasyonel hizmet ve de mali politikalar üzerine hizmetleri yer almaktadır. Özellikle de eğitim desteği üzerine sunduğu akademik çalışmaları dikkate alındığı zaman her açıdan fark yaratır.

Bu durumda da gerçekten de sıra dışı tüm özelliklerine bağlı kalarak tüm nitelikleriyle hizmetlerine her anlamda devam ettiğini kesin olarak dikkate almak gerekecektir. Bayilik desteği ile siz de girişimci olarak bu ailenin bir üyesi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com