Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Ayakkabi Dünyası Bayilik Bedeli Ve Şartları

07.03.2019
71
Ayakkabi Dünyası Bayilik Bedeli Ve Şartları

17 m2’lik bir dükkanda, 95 yıl önce başlayan bir başarı öyküsü Ayakkabı Dünyası. 1923 yılında küçük bir dükkanda ayakkabı üreterek başlayan ticaret öyküsü, günümüzde franchise veren firmalar arasında en güçlü ve marka bilinirliğine sahip kurumsal bir şirkete dönüşmüş durumda. 1996 yılında Ankara’da ilk mağazasını açan Ayakkabı Dünyası, gün geçtikçe başarılı, kurumsal bir zincir ayakkabı mağazasına dönüştü.

Vizyon ve Misyon

Müşteri odaklı, tutkulu, yenilikçi, adil, ve pozitif firma değerlerine ek olarak, sunduğu deneyim ve kalitesi ile değer yaratan, ayakkabı modası denildiğinde ilk akla gelen, güvenilir ve sektöründe lider bir marka olmak vizyonu ile çalışan Ayakkabı Dünyası, %100 müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı hizmet misyonu ile her geçen gün marka değerini yükseltiyor.

Popüler Markaların Ev Sahipliği

Ayakkabı Dünyası sunduğu hizmetlerin yanında kaliteli ve popüler markaların da temsilciliğini başarı ile yapıyor. Harley Davidson, Adidas, U.S. Polo Assn., Caterpillar, New Balance, Pierre Cardin, Reebok, Tommy  Hilfiger, Lumberjack, Dockers, Hummel, Scooter, Nike, Puma, Lacoste ve Hammer Jack gibi markaları bünyesinde barındıran Ayakkabı Dünyası en kârlı iş fikirleri arasında üst sıralarda olmayı hak eden bir marka.

Her Tarza Hitap Eden Bir Marka

Ayakkabı Dünyası bünyesinde barındırdığı birçok marka ile her yaştan, her zevkten ve her kitleden müşteriye hitap eden firma, klasik modellerden spor modellere, çocuk ayakkabılarından, casual (günlük) ayakkabılara, cüzdan ve aksesuarlara ev sahipliği yapıyor. Müşterilerine sunduğu 5000’den fazla ürün ile ne iş yapabilirim diye düşünen girişimcilerine mükemmel ve kazançlı bir iş ortaklığı sunuyor.

Yaklaşık olarak yılda 1,5 milyon ayakkabı satan ve 55 farklı markayı tek bir çatı altında toplayan Ayakkabı Dünyası ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmek ve yeni markalarla işbirliği yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bünyesine dahil edeceği markaları ve dahil olmak isteyen markaları büyük bir titizlikle seçen Ayakkabı Dünyası sektördeki başarısını biraz da dikkat ettiği ayrıntılara borçlu.

Yeni Konsept

Ayakkabı Dünyası tarafından hayata geçirilen yeni konsepte göre en küçük mağaza boyutları 150-200 m2′ den başlayacak, mağaza boyutları da 600 m2 büyüklükten 300-400 m2 büyüklüğe düşürülecek. M2 başına fiyat belirlemesi yapılacak olan mağazalarda 5000’den fazla ürün bulunacak ve müşterilerin rahatça ulaşıp bilgi edineceği biçimde hizmet verilmesi amaçlanıyor.

Ayakkabi Dünyası Bayilik Ücreti ve Şartları

        

Ülkemiz genelinde 70 mağazası bulunan Ayakkabı Dünyası franchising vererek daha da geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Kendi işini yapmak isteyen girişimciler için kaçırılmaz bir fırsat sunan Ayakkabı Dünyası bayiliklerden istenecek olan ücretler konusunda kesin bir rakam vermiyor çünkü, ücretin yüzdelik değeri, reklam payı, ciro payı gibi bayilik ücretleri, mağazanın boyutu, yeri, alışveriş olanakları, potansiyel müşterileri ve satış imkanlarına göre belirlenmesi öngörülüyor. Stok riski olmadan ve %100 konsinye ürün temini ile iş ortaklığı teklifini iyice cazip kılan Ayakkabı Dünyası fizibilite çalışmaları, lokasyon, mimarlık, istihdam sağlama ve işe alım, personel eğitimi gibi hizmetleri de büyük bir profesyonellik ile yürütüyor.

  • Metrekare başına ortalama 1500 TL  gibi bir yatırım ücreti.
  • Bayi verilecek kişilerde marka bilincinin oluşmuş olması gerekiyor.
  • Müşteri ve hizmet odaklı çalışacak adaylar ön planda tutuluyor.
  • Sektörel ya da ticari bir geçmiş ve temiz bir ticari sicil aranıyor.
  • Kurumsal bir markanın temsilciğini yapacak olan bayilerin vizyon ve misyon sahibi olarak çalışmaları gerekliliği aranmaktadır.
  • AVM’ler işlek caddeler ve ana arterler üzerinde bayilik verilmesi hedefleniyor.

Bayilik verdiği kişi ya da firmaların kazanması için elinden geleni yapan Ayakkabı Dünyası, bayilerinde de marka bilincine göre davranmalarını, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmalarını, güler yüzlü ve kurumsal yapıya uygun hizmet sunulmasını bekliyor.

Bayilik vermek için sadece ülke genelini değil, yurtdışında da çalışmalara devam eden Ayakkabı Dünyası ülkemizi ve ülkemizin bu değerli markasını bir dünya markası yapmak için merkez ve tüm yetkili bayileri ile özverili bir çalışma sergiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com