Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

B-Fit Bayilik Başvurusu, Şartları ve Fiyatları

16.10.2018
309
B-Fit Bayilik Başvurusu, Şartları ve Fiyatları

B-Fit’den bayilik almak iş kurmak isteyen bayanlar için harika bir iş fikri. Sizde B-Fit bayisi olmak istiyorsanız, bu yazımızı dikkatlice okumanızı öneririm.

B-Fit Hakkında

B-Fit firması 2006 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. B-Fit, bayanlar için spor ve yaşam merkezi olarak hizmet sunmakta olan bir firmadır. Müşteri kitlesi sadece bayanlardır. B-Fit 6 bayan girişimci tarafından kurulmuştur. Sağlıklı yaşam ve spor alanında bayanlar için hizmetlerine devam etmekte olan B-Fit firması oldukça başarılı ilerlemektedir. Alanında oldukça tecrübeli isimlere sahip olan B-Fit firması, çeşitli ödüllere de layık görülmüştür. B-Fit her geçen gün yeni bir şube açmaktadır ve günümüzde 50 ilde faaliyet göstermektedir. 200’ü aşkın şubesi ile bayanlara hizmet vermeye devam etmektedir.
B-Fit firması, spor salonu olarak faaliyet göstermekte ancak metotları farklılık göstermektedir. 18 istasyondan oluşan ve 30 dakikalık seanslar ile uygulanan B-Fit egzersizleri itme-çekme gücüne göre belirlenmektedir.


B-Fit Bayilik

B-Fit firması spor ve yaşam merkezi bayiliğini (franchise) yalnızca bayan girişimcilere vermektedir. Bunun nedeni ise, ülkemizde bayan girişimcilere destek olmaktır. B-fit bayiliği ortaklık yöntemi ile de alınabilmektedir. Erkek girişimciler de bayiliğe ortak olabilir ancak işletmenin başında bayan girişimci olmak zorundadır. Erkek girişimcilere sadece %49 ortaklık hakkı tanıyan ancak işletmenin yönetiminin kadınlara bırakılması koşulunu öne süren B-fit firması, kadınların iş hayatına daha çok katılması adına üstlendiği misyondan vazgeçmemektedir.

B-Fit Bayilik (Franchise) Şartları

 1. B-Fit bayiliği almak istiyorsanız, ilk şart kadın olmaktır. Eğer erkek girişimciyseniz, bir bayan ile ortak olarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak işletmenin başında bir kadın durmak zorundadır.
 2. Bayilerin ticari bir engel ve sıkıntısı olmaması gereklidir.
 3. B-Fit Bayilik başvurusunda bulunacak kişinin şahsi geçmişi temiz olmalıdır.
 4. Bayiler B-Fit şubelerinde işe uygun ve yeterli sayıda personel çalıştırmalıdır.
 5. B-Fit bayileri çözüm odaklı olmalıdır.
 6. B-Fit bayileri kaliteli hizmetten ödün vermemelidir.
 7. B-Fit bayileri güler yüzlü olmalıdır.
 8. B-Fit bayilerinin insan ilişkileri iyi olmalıdır.
 9. B-Fit bayilerinin iletişim yönü kuvvetli olmalıdır.
 10. B-Fit bayileri müşteri memnuniyetine önem vermelidir.
 11. B-Fit bayilik için şube büyüklüğü en az 120 metrekare büyüklükte olmalıdır, bunun 40 metrekaresi spor alanı olmalıdır.
 12. B-Fit bayilerinin  1 soyunma odası, 1 wc, 2 duş’u olmalıdır.
 13.  B-Fit bayilerinin, ayrıca küçük bir kafeterya içermesi gerekmektedir.

B-Fit merkezi açma maliyeti :

1. BÖLGE için 72.000.-TL + KDV

2. BÖLGE için 62.000.-TL + KDV

3. BÖLGE için, 52.000.-TL + KDV‘dir.

Açılış malzeme paketi 8.994 -TL’dir. Franchise bedeline; 18 istasyondan oluşan özel b-fit makine ve ekipmanları, cafe, soyunma odası, karşılama alanı mobilyaları, b-fit üye takibi bilgisayar programı, insan kaynakları desteği, siz ve antrenörleriniz için 5 günlük uygulamalı eğitim, 2 günlük faaliyetine devam eden bir merkezde oryantasyon, 2 gün genel merkez ofis oryantasyonu, 4 günlük merkez açılış desteği, reklam ve tanıtım desteği, merkezinizi açmak ve işletmek için ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiyi içeren franchise el kitabı dahildir.

B-Fit başvurusu nasıl yapılır?

B-fit bayiliği almak isteyen bayan girişimciler ilk olarak ön başvuru formu doldurmak zorundadır. Bu ön başvuru formuna firmanın web sitesinde bulunan tanışma formu adı altında ulaşabilirsiniz.  Burada istenen bilgileri eksiksiz, doğru bilgiler ile doldurmalısınız ve firmaya iletmelisiniz. Firma ön değerlendirme yaptıktan sonra bayi adayları ile görüşmeye başlayacaktır. Taraflar anlaşır ise, eğitim ve dekorasyon çalışmaları başlatılacaktır. Düzenlenecek açılış organizasyonu ile şube açılığı gerçekleştirilecektir.

B-Fit Firması İletişim Bilgileri:

Adres: Caferağa Mah. Albay Faik Sözdenler Cad. İffet Gülhan İş Merkezi No:9 Kat:3 Kadıköy – İstanbul
Telefon: 0216 700 22 17 / 0216 700 22 18 / 0216 700 22 19
faks:0216 700 21 64
Web: www.b-fit.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com