Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Batik Bayilik Şartları ve Bayilik Fiyatı

15.10.2018
246
Batik Bayilik Şartları ve Bayilik Fiyatı

Kozmetik ve tekstil sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan Batik, %100 yerli sermaye ile 1994 yılında kuruldu. İstanbul’da açtığı ilk mağazası tamamen el sanatı birinci sınıf işçiliğine dayandığı için her anlamda dikkat çekti. Böylelikle diğer illere de Batik bayilik şubelerinin kısa zamanda ulaşması çok zor olmadı.

Bu özellik dikkate alındığı zaman her açıdan Batik bayilikleri üzerinden tüm müşterilere hizmet verildiğini kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Bununla beraber yine ortada duran nitelikler arasında gelmesi adına Batik bayilik için tüm müşterilerine müşteri öncelikli hizmet sunma ayrıcalığıyla hareket etmektedir.

Batik Mağazaları

Günümüzde yüzü aşkın mağazası ve e-ticaret siteleri ile anlaşmalı olarak konfeksiyon sektöründe geniş alanlara yayılan bir hizmeti bulunan Batik her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam eden yaklaşım ilkesini esas alarak  karşımıza çıkmaktadır.

Tüm bu özellikleri ile her anlamda iş fikirleri tamamen sıra dışı olanaklarını bir arada tutmakta ve müşterilerinin yüz akı olmaya devam etmektedir. Bu da öncelikli niteliklerini geliştirmesi bakımından gerçekten de son derece önemli bir konuyu meydana getirmektedir.

Mağazaları başta İstanbul, Ankara ve İzmir kentlerinde olmak üzere yurdun dört bir yanına yayılmış bulunmakta ve alışveriş merkezlerinin giriş katında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan sıra dışı standartlarına dayanarak çalışmalarına kaldığı yerden devam etmektedir.

Bayilik

Batik şu sıralar e-ticaret sitesini tamamen yenileme çalışmalarından geçirerek bayilik için online başvuru formu da düzenleme çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun için kısa bir süreliğine Batik resmi web sitesi üzerinden online başvuruda bulunmak mümkün değil. Fakat bayilik oluşturmak istiyorsanız size en yakın mağazasına uğrayarak bu yöndeki talebinizi mağaza müdürüyle paylaşabilir ve her anlamda bilgi alabilirsiniz.

Böylelikle şirket yetkilileri ile yüz yüze yapacağınız görüşmeler neticesinde net bir cevap almanız mümkün olmaktadır.

Öte yandan Batik de standart olarak ne iş yapabilirim mağazasının mutlaka avmlerin giriş katında yer almasını ve de en az 150 m² bir alanı işgal etmesini beklemektedir. Sermaye olarak minimum 100.000 lira bedel ile Batik ailesinin bir üyesi olmanız mümkün olacaktır.

Bayiliklerin Görev ve Sorumlulukları

Batik kurulduğu 94 yılından bu yana gerçekten de müşterilerini her anlamda ön plana çıkardı. Tamamen yerli üretime dayanarak gerçekleştirdiği üretimleriyle de sevilen bir marka olmaya devam ediyor. Her açıdan Batik tarafından bayiliklerden istenen müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Bununla beraber yine Batik ailesine katılacak bayilikler her açıdan diğer mağazalarla koordinasyonu eksik etmeden birbiriyle uyum içinde çalışmalarını sürdürmelidir. Bütünüyle ortada duran bu etkin yaklaşımlara dayanarak her anlamda bayiliklerden beklenenler bunlardır.

Batik Bayilikleri Ne Kadar Kazanıyor?

Batik bayiliklerinin ortalama aylık kazancı ilden ile ve konumdan konuma farklıdır. Bu nedenle ortalama bir kazanç söylemek doğru olmaz. Yine de büyükşehir çevrelerindeki bayiliklerin yüksek kazanç grafiğini daima elinde tuttuğundan ve her açıdan müşteri memnuniyeti ilkesi ve samimiyeti ile her açıdan çalışmalarını ileri düzeye taşıdığından söz etmemiz gerekecektir.

Bu durum da son derece önemli bir konuyu meydana getirmesi adına son derece üst düzey nitelikler arasında gelmeye devam eder. Tümüyle ortada duran bu yaklaşım tarzlarından yola çıkıldığı zaman da her açıdan kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlara dayanarak her anlamda tüm niteliklerin elde edildiğinden kesinlikle söz etmek gerekir.

İşte ortada duran bütün bu özellikler de her anlamda Batik bayiliklerinin hem yüksek kazanç sağlaması hem de ülkemizin ilk yerli konfeksiyon şirketlerinin öncülerinden olması adına önemli bir konudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com