Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları ve Fiyatı

15.10.2018
257
Battalbey Çiğ Köfte Bayilik Şartları ve Fiyatı

2003 yılından bu yana etsiz çiğ köfte gıda sektörünün öncülerinden olan Battalbey 2000 adet şubesiyle Türkiye genelinde hizmet vermeye devam ediyor. Bayilikleriyle birlikte giderek büyümeye devam eden yapısıyla her anlamda hedeflerine doğru adım adım ilerleme noktasında kararlılık vurgusu yapan bayilik yanlarıyla her açıdan dikkatleri üzerine çekmektedir.

Battalbey çiğ köfte bayiliğinin temel ilkesi %5 kendisinin kârını düşünmek %100 bayiliklerinin kârını düşünmek prensibidir. Zaten bu özelliğiyle de Türkiye genelinde en geniş etsiz çiğ köfte şubelerine sahip gıda sektörüdür.

Bayilik

Battalbey bayiliklerinden sadece 2000 TL ortalama sermaye istiyor. Asgari ücret aylığıyla siz de bir dükkan sahibi olabilir ve Battalbey farkıyla çiğ köfte satış ve pazarlama işinden gerçekten de aylık iyi paralar kazanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra dükkanı tutacağınız yer işlek caddede olmalı ve ardından Battalbey’e ürün siparişi verilmelidir.

Battalbey bayiliklerinin en büyük avantajı herhangi bir bayilik giriş ücreti, kapora ve benzeri bedellerin istenmiyor olması olmaktadır. Bu da her anlamda kazanç payını arttırması adına gerçekten de önemli bir konuyu oluşturuyor.

Neden Battalbey Tercih Edilmelidir?

Battalbey çiğ köfte sektöründe 2003 yılından beri hizmet veriyor. Bu da etsiz çiğ köfte sektörünün öncü kuruluşu arasında gelmesi anlamına gelmektedir. Hali hazırda ülkemizde toplam 2000 bayiliği ile Battalbey farkıyla dürüm ya da kiloyla etsiz çiğ köftenin asıl farkına varmanızı sağlamaya devam ediyor. Bunun yanı sıra yine dikkat çeken niteliklerinden bir diğeri olarak bayilik veren firmalar Battalbey %100 doğal ve bitkisel ürünleriyle doğal gıda tüketimi olarak da dikkat çekiyor.

Aynı zamanda sahip olduğu sertifikalarıyla da etsiz çiğ köfte sektöründe gerçekten de pek çok açıdan neden tercih edileceği konusunda ikna edebilecek özelliklere sahip.

Battalbey Bayiliklerinin Kar Marjı

Battalbey bayiliğini sadece 2000 TL gibi çok düşük bir sermaye ile açmanız mümkün. Bunun hemen ardından ürünleri sipariş vererek anında müşterilerinize hizmet etmeye başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine http://battalbey.com.tr/bayilikbasvuru/ online bayilik başvuru formunu doldurarak hemen siz de bulunduğunuz ilde bir bayilik açabilirsiniz. Bu sayede siz de kendi işinizin başına geçerek her açıdan daha fazla kazanma olanağına sahip olabilirsiniz.

Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlara franchise bağlı olarak da her açıdan Battalbey farkı dikkat çeken özelliklere sahip olması açısından önem taşımaya devam eder. Bu da önem arz eden bir yaklaşım olmasıyla karşımıza çıkmaya devam edecektir.

Battalbey bayiliklerine %100 kâr marjı garanti ediyor ve yatırımın ilk bir ay ve üç ay içerisinde tekrar dönüş yapmasını da garanti ediyor.

Battalbey Çalışma Alanları

Battalbey sadece gıda sektörü üzerinde çalışmalar yürütmüyor. Bunun yanı sıra inşaat ve tekstil sektöründe de kararlılıkla ilerlemeye devam ediyor ve bu da her anlamda Battalbey’in ortada duran kapsamlı özellikleri arasında gelmesi anlamına gelmektedir.

Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlara bağlı kalarak her açıdan garantiden ödün verilmeksizin Battalbey çiğ köfte sektöründe önde gelen bir kuruluş olduğunu ispatlamış görünmektedir.

İşte tümüyle ortada duran bu seçkin özellikler de onun ayrıcalıklı olarak karşımıza çıkmasına imkan tanıması adına gerçekten de önemli bir konuyu teşkil etmesi adına gerçekten de önemlidir.

Battalbey İletişim

Battalbey bayiliklerine siz de katılmak istiyorsanız 0 555 324 84 23 numaradan anında bayilikle ilgili aklınıza takılan tüm konularda danışabilirsiniz. Bunun dışında Malkoçoğlu mahallesi, Eski Edirne asfaltı No: 889-891 Sultangazi/İstanbul genel merkezinden de her türlü iletişim kurmanız mümkün. Yazışmalarınız için [email protected] e-mail adresini kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com