Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Battalbey Çiğköfte Bayilik Şartları 2020

21.01.2020
27
Battalbey Çiğköfte Bayilik Şartları 2020

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Battalbey Çiğköfte, bayilik sağlamaktadır. Durum böyle olunca Battalbey Çiğköfte bayilik şartları ve Battalbey Çiğköfte bayilik şartları 2020 merak edilmektedir. Yazımız sayesinde bayilik hakkında tüm bilgilere erişebileceksiniz.

Battalbey Çiğköfte Bayilik Şartları 2020

Çiğköfte bayiliği için en iyi tercihlerden biri Battalbey Çiğköfte, kolay şartlar sunmaktadır. Firmanın hem  personel desteği hem de personel eğimi sunması, diğer firmalardan 1 adım öne geçmesini sağlamaktadır. Son 1 yılda birçok şube açan firma, 5.000 şube hedefini gerçekleştirmek istemektedir. Firmanın aradığı şartlar, aşağıda yer aldığı gibidir.

çiğköfte-battalbey-franchise

çiğköfte-battalbey-franchise

– En Az Şube Açılış Maliyeti: 2.000 TL
– Nakit İhtiyacı: 2.000 TL
– İsim Hakkı Bedeli: 0 TL

Buradan anlaşılacağı üzere 2.000 TL ile bayiliğinizi kurmanız mümkündür. Bütün imkanlar firma tarafından karşılmakta ve hazırlanmaktadır. Sizin yapmanız gereken tek şey; yatırım yapmak diyebiliriz. Şube kurulum süresi ortalama 3 gün sürmektedir. Bu süre, bulunduğunuz şehire göre değişmektedir. Bunların dışında kapo, teminat ve ek ücret uygulanması bulunmamaktadır.

İşletme kurulumunu sizin yapmanız ve bu durumda masrafları karşılamanız geremektedir. Battalbey Çiğköfte bayilik başvuru şartları 2020 listesinde bu da yer almaktadır. Firma, herhangi bir yerde yaptığı reklam için bayilerden ücret talep etmemektedir. Bunların dışında Battalbey Çiğköfte franchise ve Battalbey Çiğköfte bayilik nasıl alınır diye aratanlar, başka sorular da sormaktadır. Şimdi bu soruları cevaplayalım.

İlk olarak açılışa özel ürün olup olmadığı merak edilmektedir. Firma, açılış için ücretsiz olarak ürün temin etmektedir. Bunun dışında fiyat politikası da merak edilmektedir. Türkiye’de uygulanan fiyat politikası, sabit ve herkese eşittir. Ürünler ile ilgili gıda vakumu, barkod sistemi, sevkiyat ve satış konularında destek sağlanmaktadır. Bayilik şartları hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz, firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com