Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Baydöner Bayilik Şartları 2020

Baydöner Bayilik Şartları 2020

Özellikle alışveriş merkezlerinin vazgeçilmezi olan Baydöner, birçok yerde aktif olarak şube işletmektedir. Müşteri yoğunluğu ve hizmet kalitesi, insanların franchise almasını sağlamaktadır. Bu sebep ile Baydöner franchise nasıl alınır ve Baydöner bayilik şartları 2020 merak edilmektedir. Yazımız sayesinde Baydöner’den nasıl bayilik alabileceğiniz öğrenmiş olacaksınız.

Baydöner Bayilik Şartları 2020

Günümüz şartlarında istenen Baydöner bayilik şartları, biraz zordur. Firma, birçok bedeli dolar üzerinden istediği için yatırımcılar zorlanmaktadır. 2006 yılında kurulan firma, birçok hizmeti fazlasıyla sunduğu için bu bedeli normal görmektedir. ISO ve eğitim sertifikalarıa sahip olan Baydöner, bu sayede istediği franchise bedelini yükseltmektedir.

Baydöner Franchise Bedeli: 40.000 Dolar + KDV
Baydöner Restoran Açma Bedeli: 225.000 Dolar + KDV
Bayilik Süresi: 10 YIL

baydöner-franchise

baydöner-franchise

Bunlara ek olarak, reklam parası da alınmaktadır. Reklam parası, restoran gelirinden düzenli olarak düşülmektedir. Her ay, %5 bayilik ödemesi ve %2 reklam payı ödemesi alınıyor. Bu ücretler, restoranın aylık cirosundan tahsil ediliyor.

Baydöner, franchise verirken konuma çok önem gösteriyor. Açılacak bayinin mutlaka işlek bir caddede veya alışveriş merkezinde yer alması gerekiyor. Buna ek olarak bazı yerlerde otopark da istenmektedir. En az 140 m2 olan dükkanların alınması ve Baydöner için hazırlanması gerekmektedir.

Baydöner Franchise Nasıl Alınır ?

Baydöner’den franchise almak için [email protected] adresine mail göndermeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz mail’e özgeçmiş, yaşadığınız yer, bayiyi açmak istediğiniz yer gibi bilgileri eklerseniz, bayilik işlemleri daha hızlı ilerleyecektir. Gönderdiğiniz mail sonrasında belirttiğiniz iletişim numarasından iletişim kurulacak ve tüm detaylar belirtilecektir. Bu aşamadan sonra yüzyüze görüşme yapabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Yerli marka olan Baydöner, bazı konularda franchise sahibi olacak kişiler için kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede Baydöner franchise nasıl alınır 2020 sorusuna yanıt vermiş olduk.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com