Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Bedeli ve Şartları

17.10.2018
293
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Bedeli ve Şartları

Türk kültürünün geleneksel içeceği kahvenin yeniden hak ettiği değere kavuşması ve kültürel mirasımıza her açıdan sahip çıkılması adına Türkiye genelinde bayilikler verilmektedir.

Nitekim bu bayilikler aracılığıyla tarihi eserlerine sahip çıkan, yeni iş fikirleri geleneksel lezzetlerini yeni nesile de tanıştırmayı amaçlayan bir iş alanı kuruldu. Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, bilindiği üzere kahvenin kahvaltıdan sonra ve yemek öğünlerinin ardından kullanılması adına kahve altı kelimelerinin bir araya getirilmesinden hareketle geleneksel dokumuzu korumak için günden güne genişleyen şubeleriyle Türkiye’nin her yerine ulaşmaya devam etmektedir.

Bayilik Şartları

– Bayiliklerin geleneksel Osmanlı usülünde kahveciliğin temsil edilebilmesini sağlayacak olan misafirperver, hoşgörülü ve geleneklere sadık olması gerekir.

– Amaçlanan şeyin satış ve pazarlama değil Türk kültürünün kendine has özelliğiyle misafirlerini en iyi şekilde karşılama ve onları en iyi şekilde amaçları aranmaktadır.

– Bayiliklerin ortalama olarak 200 m² bir alana sahip olması istenmekte ve bu alan yine de yerinde yapılacak mimari teknik çalışmalarla detaylandırılacaktır.

Bayilik Bedeli

Bayilik almak ve geleneksel içeceğimiz hakiki kahve işletmeciliğinin bir parçası olmak istiyorsanız başlangıç olarak 500 bin liralık maliyete sahip olmanız istenmektedir. Buna ayrıca 50 bin liralık franchise giriş bedeli+kdv eklenmelidir. Bu mali şartları da taşıyanların her anlamda Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi şubeleri arasında yerini alması mümkün olacaktır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Akademisi

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ülkemizde ilk ve tek akademiyi gerçeğe dönüştürerek kahve kültürünün tanıtılması ve yeni nesiller tarafından da bilinip benimsenmesi adına kendi kurumunda akademik bir eğitim vermeye başladı.

Böylece kahvenin Türk toplumundaki yeri, kahvenin yararları ve hakiki Türk kahvesinin nasıl olması gerektiğine dair bütün yönleriyle tüm ayrıntılar birer birer ele alınmaktadır. Bu da her anlamda kahvenin tarihi gelişiminden günümüze kadar gelmiş olan tüm yapısını ele alması açısından gerçekten de önemli bir konu olarak karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir.

Bu durum da gerçekten önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaya devam eder. Bu da önem taşıyan nitelik olması açısından son derece dikkat çeken hususları ne iş yapabilirim oluşturmaktadır.

Bayiliklerin ortalama %40 oranında kâr marjından ve %3 royalty payı vardır. Mevcut olan şube sayısını 2018 yılı içerisinde 200 sayıya tamamlamak ve hemen hemen her yerde kahve kültürünü yaygınlaştırmak amaçlanan özellik olarak değerlendirilmektedir.

Bu da dikkat çeken konuların arasında gelmesi bakımından önemli bir ölçüt olmaya devam edecektir.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi İletişim

Tarihi Osmanlı kahvesini tatmak için geç kalmadınız! Bayramefendi kahvehaneleri ile siz de hem o dönemin atmosferini yaşatan mimari tasarımı hem de Türk kültürünün vazgeçilmez iş kurmak geleneksel içeceği arasında yer alan kahve kültürünü 21. yüzyılda da hem hasretle hem de büyük bir zevkle tadacaksınız. Bunun için kahveler Antalya’da üretiliyor ve ülkemizin tüm şubelerine dağıtılıyor. Üretim aşamasından servis aşamasına dek tamamen geleneksel dokuda sunulan söz konusu kahveler her anlamda fark yaratmaya devam eden özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Bu da çok önemli bir konuyu meydana getirmesi açısından gerçekten de önemli bir noktayı temsil edecek ve her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin ayrıcalıklı olarak yer almaya devam eden hususlar olarak bilinecektir. Bütünüyle ortada duran bu eşsiz yaklaşımlara bağlı kalındığı zaman her anlamda kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımla hizmetlerin yerine getirildiğini söylememiz gerekir.

Merkez adresi olarak Organize Sanayi Bölgesi, 3. bölüm, No:6 Döşemealtı/Antalya adresinden bütün Türkiye’ye en hakiki Osmanlı kahveleri üretimi yapılmakta ve geleneksel tat yeniden sizlerle buluşturulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com