Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Beko Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

16.10.2018
255
Beko Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

Koç Holding çatısı altında Türkiye’nin yerli beyaz eşya markası olan Beko 1950 yılında temelleri atılan dünya markası bir sektördür. Markanın bu günlere ulaşmasında ve de ülke ekonomisinin her açıdan dönemin döviziyle baş etmesinde Vehbi Koç’un çok büyük emeği oldu. Vehbi Koç beko bayilik Beko’nun temellerini atan ticari zekasıyla her açıdan geleceğe uzanma yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam etmektedir. Bu da dikkat çeken konuların arasında gelmesi adına gerçekten de dikkat çeken hususları meydana getirmeye devam eder.

Beko Bayilik Ayrıcalıkları

Beko dünya markası olarak yürüttüğü beyaz eşya perakende mağazacılık bilindine dayanarak bayiliklerin her açıdan ayrıcalıkları elinde tutmasına olanak tanıyor. Ayrıca bayilik veren firmalar yine dikkat çeken konular arasında gelmesi bakımından düşünüldüğü zaman gerçekten de Beko bayiliklerin Türkiye’nin her yerindeki mevcut yapısıyla dikkat çekmesine imkan tanımaktadır. Bu da her açıdan önemli bir konuyu meydana getirmesi adına son derece ortada olan nitelikler anlamına gelivermektedir.

Beko Bayilik Desteği

Elbette dünya markası sloganıyla yurdun dört bir yanındaki mağazalarına şu hizmetleri ulaştırıyor:

– Mağaza konsepti

– Personel eğitim desteği

– Ulusal televizyon kanallarında reklam ve pazarlama desteği

– İnsan kaynakları ve operasyonel hizmet desteği gibi birbirinden farklı desteklerini sunmaya devam ederek her açıdan kaliteden ödün vermeksizin bayiliklerinin her açıdan dikkat çekmesine imkan tanımaktadır. Bu da tamamen sıra dışı yaklaşımlara dayanarak gerçekten de sahip olduğu temel ölçütler arasında gelmektedir.

Beko Bayilik Koşulları

Bayiliklerin sahip olduğu avantajlar değerlendirildiği zaman gerçekten de tamamen ayrıcalıklı fırsatlara sahip olduğunu kesin olarak söylemek gerekmektedir. Öncü firmanın tüm özellikleriyle bayiliklerinden şu koşulları taşıması beklenmektedir:

1. Beko markasını temsil edebilme vasfına sahip olma

2. En az 300 m² mağaza konseptine sahip olma

3. İşlek cadde konumunda yer alma ve otopark, avm bölgelerine yakın yerde konumlanma temel şartlar arasında gelmektedir.

Beko Bayilik Maliyeti

Beko bayilik alacakların minimum 100.000 maksimum 450.000 TL aralığındaki bütçeyle bayilik açması sağlanmaktadır. Bu bayiliklerin her açıdan genel merkezin sahip olduğu net kazançtan yararlanması her açıdan olanaklı olmakta ve her açıdan dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu da gerçekten de Beko bayiliklerinin taşıdığı sıra dışı nitelikleri bir arada tutması adına gerçekten de önemli bir yaklaşım unsurunu oluşturmaya devam edecektir.

İşte bu doğrultuda değerlendirildiği zaman da franchising her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin bayiliklerinin her yerde tamamen öncü beyaz eşya sektörünü temsil etmesi avantajı sağlanacaktır.

Beko Genel Müdürlük

Beko’nun genel müdürlük binası Beyoğlu’nda yer almaktadır. Halıcıoğlu mahallesi, Karaağaç caddesi, 2/7 Beyoğlu-İstanbul genel müdürlük binasıdır. Ayrıca 0212 314 33 33 genel müdürlük iletişim hattıdır. Aklınıza takılan her türlü soruyu genel müdürlüğü mesai saatlerinde arayarak sorabilir ve anında destek alabilirsiniz.

Bununla birlikte https://www.beko.com.tr/yetkili-satici-basvuru-formu/ üzerinden de bayilik ön başvurunuzu tamamladıktan sonra her anlamda bayilik için ön talepte bulunmanız da olanaklıdır. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar dikkate alındığı zaman her açıdan tamamen sıra dışı nitelikleriyle kaliteden ödün verilmeksizin hizmet sağlandığını kesin olarak ele almak gerekir.

Yine 7/24 çağrı merkezi müşteri temsilciliği üzerinden de her açıdan anında ulaşma imkanınız vardır. Tüm bu ortada duran özelliklere bağlı olarak değerlendirildği zaman gerçekten de kaliteli ve de sıra dışı özelliklere dayanarak hizmet verildiğini kesin olarak dikkate almamız gerekmektedir. Bu da son derece önemli bir konuyu meydana getirmesi bakımından son derece dikkat çeken hususları oluşturmaya devam eder. Böylece dünya markasında her açıdan hizmet alma imkanı bulursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com