Kazançlı Fikirler

Bellona Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

13.10.2018
298
Bellona Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

Sektörünün lider kuruluşu olarak Bellona Türkiye genelinde verdiği bayilikleriyle yerli imalat ve milli ekonomiye destek olmaya devam ediyor. Bayiliklerine yüksek oranda kazanç payı ve birçok bayilik desteği sunarak her açıdan Bellona bayilik ailesinin bir üyesi olmaya herkesi davet ediyor.

Kısa Tarihçesi

Bellona, tam 191.000 m²’lik Kayseri Organize Sanayi bölgesindeki dev üretim tesisinde yurdumuzun dört bir yanına ürünleri ulaştırıyor. Günlük 40.000 m² kapasitede panel mobilya üretimi gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra günlük 2400 sandalye, 2500 kanepe, 400 koltuk takımı ve 15.000 ev tekstili ürünleriyle gerçekten de hem hızlı hem de kaliteli üretimleriyle sektörünün öncü mobilya imalatçısı olmayı sürdürmektedir.

Bayilik

Bellona’nın bayisi olmak istiyorsanız http://www.bellona.com.tr/bayilik-basvuru-formu öncelikle bu verdiğim linkten ön başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Burada istenen ad soyad bilgilerinizin yanı sıra ticari unvanınız, mağazanızın m² alanının ne kadar olduğu gibi bilgiler yer almaktadır.

Bayilik açmak isteyenlerin hem mağaza yatırım maliyetini hem de görsel düzenleme ve dekorasyon maliyetini karşılaması istenmektedir. Böylece her açıdan mail okuyarak para kazanma bayilik açacakların müşterilerin ruhuna hitap edebilecek bir görsel düzenleme meydana getirmesi amaç edinilmektedir.

Bayilik Bedeli

Bellona mağazalarının 350 bin Türk lirası maliyeti bulunmaktadır. Bununla birlikte 150 bin görsel düzenleme ve dekorasyon maliyeti bulunmaktadır. Bu maliyetleri karşılamanızın ardından her açıdan ülkemizin köklü mobilya imalatçısının bayiliği olarak bulunduğunuz yerde en iyi şekilde temsil etme imkanı bulacaksınız.

Bu da son derece önemli bir konuyu meydana getirmesi adına gerçekten de fark yaratan özellikler olarak bilinmektedir.

Destek

Bellona ülkemiz genelindeki bütün bayiliklerine reklam ve satın alma, reklamcılık ve de insan kaynaklarına yönelik hizmet sağlıyor. Aynı zamanda personel seçme ve yerleştirme işleminin ardından eğitimlerini de her anlamda sağlaması bakımından gerçekten de dikkat çeken özellikleriyle karşımıza çıkmış bulunuyor.

Tüm bu ortada duran yaklaşımlara bağlı kalınarak her anlamda Bellona’nın sıra dışı tüm bu özellikler neticesinde bayilikleriyle koordineli olarak çalışmalarını sürdürdüğünden kesinlikle söz etmemiz gerekmektedir. Bu da çok önemli bir konuyu oluşturması bakımından önem taşımaya devam eder.

İstihdam ve Kalite Politikası

Bellona ayrıca en büyük istihdam kapasitesi sağlayan öncü mobilya imalatçısı olması bakımından da dikkatleri üzerine çekmektedir. 257 idari personeli ve de 3778 işçisiyle birlikte 750 mağazasında hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yeni istihdam olanakları da yaratarak her açıdan milli ekonominin canlanmasını teşvik etmektedir.

Öte taraftan yine TS EN ISO 9001 ve 2001 sertifikalarına sahip olarak da her açıdan ürünlerinin üretim, kalite ve de satış & pazarlama aşamalarının tamamında Türk standartlarında gerçekleşmesine imkan tanımaktadır.

Daima kaliteli ama ucuz imalatı ve satışı savunan politikayla hareket ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Bellona İletişim Bilgileri

Bayilik almak isteyenler için Bellona’nın http://www.bellona.com.tr/bayilik-basvuru-formu adresindeki ön başvuru formunu doldurmasıyla geri dönüş sağlanmaktadır. Genel üretim tesisi Kayseri Organize Sanayi Bölgesi No: 14 Melikgazi/Kayseri üretim tesisidir.

Bunun yanı sıra satış sonrası memnuniyete dayalı olarak 444 33 99 numaradan da Türkiye’nin her yerinden ulaşım sağlayabilmeniz olanaklı olacaktır. Bu da her açıdan hızlı para kazanma yolları dikkat çeken konulardan biri olması açısından her anlamda önem taşıyan nitelik olarak bilinmektedr.

Bütünüyle bu nitelikler de dikkate alındığı zaman her açıdan Bellona farkını görebilmemiz mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra teknik görüşme ve görüş ve önerileriniz için de 444 33 99 numaralı danışma hattını arayarak her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bildirerek gerçekten de iletişime geçebilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yusuf hayal dedi ki:

    Rakam yüksek ama en nihayetinde marka, düşünülebilir bence.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com