Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Bernardo Bayilik Şartları ve Fiyatı

16.10.2018
202
Bernardo Bayilik Şartları ve Fiyatı

Türkiye’nin milli züccaciye markası Bernardo 1984 senesinden bu yana züccaciyecilik alanındaki hizmetleriyle yükselen marka olmaya devam ediyor. Bayilikleriyle bu geniş ailede sizin de bir yeriniz olmasını istiyorsanız Bernardo franchising veren firmalar şartlarını gözden geçirerek bu ailenin bir parçası olmaya bugünden başlayabilirsiniz. Böylece hem milli ekonomiye canı gönülden doğrudan bir katkı sağlamış olur hem de milli ham madde ile üretilen yerl malı üretimle ülkenin milli değerlerini koruma altına almış olursunuz. Tümüyle ortada duran bu özelliklerine dayanarak Bernardo’nun bayilik sürecini gözden geçirmemiz gerek.

Bernardo Neden Tercih Edilmeli?

Bernardo, 1984 yılında kuruldu ve tamamen yerli bir züccaciye firması olarak çatal kaşık ve porselen takımları, yemek takımları ve sofra takımları ile perakende mağazacılık sektörünün öncülerinden biridir. Bugün de kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak çalışmalarına devam ederek her anlamda yükselmeye adım adım yaklaşmakta ve de bu sayede iş kurma fikirleri tercih edilme yönünden ilk sıralarda gelmektedir. Tüm bu ortada duran nitelikleri ışığında değerlendirildiği zaman her bakımdan Bernardo’nun kaliteden ödün vermeksizin tamamen sıra dışı tüm bu özellikleriyle farklı özelliklerini bir arada sunduğunu söylemek gerekecektir.

Bernardo Bayilik Koşulları

Bernardo bayilik koşulları arasında öncelikle 400 bin 450 bin lira aralığında bir sermayenin olması ön koşuldur. Bu ön koşul arandıktan sonra alışveriş merkezlerinin giriş katında yer almalı ve maksimum 300 m²’lik bir alana sahip olmalıdır. Ayrıca bayilik başlangıcında alınan ücret kesinlikle işletme sahibinden alınmamakta ve her anlamda Bernardo ailesine katılım sağlayarak birlikte büyümek isteyenlere öncülük edilmektedir. Tüm bu ortada duran nitelikler ışığı altında da hem siz kazanırsınız hem de Bernardo hem de Türkiye kazanır.

Bernardo Bayileri Ne Kazanır?

Bernardo, 1984-2018 yılına dayanan tecrübesiyle günden güne büyümeye devam ediyor. Bayileri vasıtasıyla herkese yemek takımı, çeyiz takımı ve de çatal kaşık setlerinin tamamen yerli ham maddeye dayanarak birinci sınıf kalitesini ulaştırıyor. Bu yaklaşımdan yola çıkılarak her açıdan bayiliklerin gerçekten de yatırımlarının karşılığını fazlasıyla alabildiklerini söylemek gerekir. Bu kâr oranı şehirden şehre değişim gösterdiği için net bir tutar belirtmek doğru olmaz. Bununla birlikte bayiliklerin gerçekten de Bernardo ürünlerinin her açıdan halka ulaşmasında çok büyük bir paya sahip olduğunu kesin olarak dile getirmemiz gerekecektir. Bu sayede herkesin dilediği şekilde tümüyle bu ürünlere anında ulaşım sağlaması olanaklı hale gelebilecek. Tüm bu ortada duran özellikler de onu farklı kılan nitelikler arasında tutması adına gerçekten de önemli bir yaklaşım.

Asırlık Tecrübe Yerli Üretim

Elbette Bernardo’yu halka sevdiren halkla bütünleşmesini sağlayan en büyük etken iş fikri asırlık tecrübesi, samimiyeti, müşteri memnuniyetidir. Tüm bu ortada duran özelliğiyle tüm ürünlerinde tam 5 yıllık garanti sunuyor. Bu da her açıdan öne çıkan niteliklerini meydana getirmektedir. Ayrıca yine dikkatlerden kaçmayan bir diğer yön olarak yerli üretime dayandırılarak her bakımdan ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlanmasını da öne çıkartmaktadır. Bu da onun kazanmasını sağlaması açısından her açıdan dikkat çeken noktalardan biri olmaya devam edecektir. Tümüyle bu özellikler açık bir şekilde gösterir ki her açıdan fark yaratmaya devam eden nitelikleriyle gerçekten de sıra dışı özellikler sunuyor.

Bernardo ailesine siz de katılarak ön başvuru formunda kişisel bilgilerinizi ve şirket bilgilerinizi ekleyerek her anlamda Türkiye’nin haklı gururu milli züccaciye markasına destek vererek hem kendiniz kazanır hem ülkeyi kazandırır hem de Bernardo ailesini kazandırmış olursunuz. Bu da son derece önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com