Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Beta Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

06.03.2019
93
Beta Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

Bu yazımız ile sizlere franchise veren firmalar ve fiyatları hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz. Karlı bir işe başlamak isteyen bir girişimciyseniz, Beta Ayakkabı ile ayakkabı sektöründe karlı bir işe adım atabilirsiniz. Beta ayakkabı İKİIŞIK kardeşler tarafından kurulan yerli bir markadır ve franchising vermeye devam etmektedir.

Franchising Nedir – Franchising Avantajları Nelerdir

Franchising, başarılı bir markanın isim hakkının kullanılmasıdır. Franchising ile denenmiş, kendisini ispat etmiş bir markanın desteği ve güvencesi altında birbirinin birebir kopyası olan firmaların, mal ve hizmet dağıtımı ile ilgili belli bir maddi bedel ödemeniz karşılığında sektöründe kendini ispatlamış bir markanın isim hakkını alabilirsiniz. Franchising sistemi ile personel eğitimi, reklam masrafları, harcayacağınız zaman, işletmenin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanabilmesi ve lojistik desteği ile ticaret riskinizi azaltarak daha hızlı para kazanma sağlayacaktır.

Beta Ayakkabı Hakkında

70’li yıllarda Espadrille üretimi yapan Ercan İKİIŞIK ve Taner İKİIŞIK kardeşler tarafından 1980 yılında kurulan Beta, 1985 yılında Nişantaşı’ nda ilk mağazasını açarak perakende sektörüne adım atmıştır.
1986 yılında ilk ihracatını Amerika’ ya yapan Beta ayakkabı, günümüzde %85′ i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmek üzere yılda 150.000 çift ayakkabı üretmektedir. Muazzam tasarımları ile farklı bir çizgi yakalamış olan Beta ayakkabı’ nın günümüzde Türkiye’de 43 mağazası bulunmaktadır.

Beta ayakkabı aynı zamanda Türkiye’ nin önde gelen doğal deri ayakkabı markalarından biridir ve dünyada ayakkabı üretiminde yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmeye ve uygulamaya devam etmektedir.  Beta ayakkabı, Türkiye’ de tüm ayakkabı üretim tekniklerinin bir arada kullanıldığı tek ayakkabı fabrikasına sahiptir. Beta Ayakkabının, ayakkabı üretiminin yanı sıra, kadın ve erkek çantaları, sırt çantaları, evrak çantaları, kadın ve erkek cüzdanları, erkek kemerleri, kartlıklar ve anahtarlıklar gibi geniş bir ürün yelpazesi vardır.

Beta ayakkabının, ayakkabılarını üretirken sağlığa uygun malzeme kullanılmasını ön planda tutmaktadır ve %100 doğal deriden üretilmektedirler. Beta ayakkabı, ayakkabı sektöründe modanın ve şıklığın temsilcisi olmaya devam etmektedir. Beta ayakkabının hedefleri olan; yüksek kalite, rahatlık ve şıklığı ile elde etmiş oldukları güçlü imajlarını korumaya devam etmektedir. Beta ayakkabı, franchising veren firmalar arasında bulunmaktadır ve franchising sistemi hakkında bire bir bilgi vermektedir.

Neden Beta Ayakkabı’ dan Bayilik Almalısınız

Beta ayakkabı’ nın diğer marka ve şirketlere göre birçok avantajı bulunmaktadır. Beta ayakkabı ile bayilik alabilir ve bu avantajları ile daha hızlı büyüyebilir ve daha çabuk kazanmaya başlayabilirsiniz.

  • Beta ayakkabı, genüş ürün yelpazesine sahiptir.
  • Beta ayakkabı üretiminin %85′ ini ihyaç etmektedir.
  • Beta ayakkabı ürünlerini gerçek zamanlı stok ve fiyat bilgilerine anında ulaşabilmenize olanak sağlayan altyapıya sahiptir.
  • Beta ayakkabı 30 yıllık ayakkabı perakendeciliği tecrübesine sahiptir.
  • Beta ayakkabı personelin satış, pazarlama ve tüketici ilişkilerinde doğru iletişim kurabilmesi konularında eğitim vermektedir.
  • Beta ayakkabı güçlü sermaye ve teknik altyapıya sahiptir.

 

Beta Ayakkabı Bayilik Şartları ve Bedeli

Ne yazık ki Beta ayakkabı girişimcilere telefon aracılığı ile bilgi verdikleri için herhangi bir şekilde bayilik şartlarını ve bedelini paylaşmamaktadır ve web sitelerinde herhangi bir başvuru formu bulundurmamaktadırlar. Sizde bir girişimciyseniz ve Beta Ayakkabı ile bayilik almak istiyorsanız, Beta ayakkabı’ yı araya bilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beta Ayakkabı İletişim Bilgileri

Adres: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mahallesi Aymakoop Sanayi Sitesi B-6 Blok Kat:3 No:58  Başakşehir İstanbul
Tel: 0 (212) 671 40 71
Fax: 0 (212) 671 40 70
Beta Ayakkabı bayilik başvurunuzu yapmak ve detayları öğrenmek için yukarıda vermiş olduğumuz numarayı arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com