Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Beyaz Butik Bayilik Bedeli ve Şartları

06.03.2019
36
Beyaz Butik Bayilik Bedeli ve Şartları

Gelinlik her genç kızın hayallerini süslemeye devam etmektedir. Beyaz Butik de yirmi yıllık sektörel deneyimiyle dünyaca ünlü markaları birbirinden eşsiz kendi gelinlik tasarımlarıyla bir araya getiriyor. Üstelik Türkiye genelinde franchising sistemi vermeye başlayarak böylece butik sektörünün franchise haklı gururunu her yerde yaşamayı istiyor. Bu amaçla hareket edildiği zaman sizler de butik sektörüne ilgi duyanlardan biriyseniz Beyaz Butik mağazalarından birisi de siz olabilirsiniz.

Kısaca Tarihçesi

1997 yılında gelinlik, buketler, duvak tasarımlarıyla sektöre adım attı. 20 yıllık sektörel tecrübesine dayanarak günümüzde de tüm hızıyla her genç kızın hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam etmektedir. Öte yandan temel anlamda dikkatleri üzerine çeken bir diğer özelliği ele alındığı zaman Beyaz Butik olarak tamamen sıra dışı yaklaşımları bir arada sunmaktadır. Sunduğu tüm bu özellikleri ele alınacak olunduğunda her açıdan butik sektörünün ilerlemeye devam eden yaklaşımlarından birisi olduğunu dikkate almamız gerekmektedir.

Mağazalar

Beyaz Butik Ankara, İzmir ve İstanbul illeri başta gelmek üzere Anadolu’nun her bir coğrafyasında yer alan mağazalarıyla müşterilerine kesintisiz olarak hizmet etmeyi sürdürmektedir.

Şimdi de bayilik sistemiyle gücüne güç katmayı esas alan yaklaşıma dayanarak her anlamda kaliteden kesinlikle taviz vermeyen bir yaklaşımı bir arada tutmaktadır. Buna dayanılarak her açıdan müşteri beklentilerinin en iyi şekilde karşılanmasını amaçlamaktadır. Bu da son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam eder.

Gelinlik Markaları

Beyaz Butik dünyaca ünlü Cosmobella, Demetrios, Leprive Paris gibi markaları tamamen kendi özel tasarımlarıyla yeniden bütünleştirmektedir. Böylelikle tamamen eşsiz tasarımlara dayanarak birbirinden sıra dışı yenilikleri bütünüyle müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Elbette ortaya koymaya devam ettiği tüm bu eşsiz tasarımlarıyla ayrıcalıklarını ortaya koyma yolunda ilerlemektedir.

Franchising Sistemi

Siz de Beyaz Butik bayisi olmak istiyorsanız http://www.beyazbutik.com.tr/franchising.php adresinden ön başvuru formunu doldurmalısınız. Daha sonra sizinle ortak bir zaman diliminde randevu ayarlanıp gereken alt yapı ve maliyet hakkında teknik olarak ayrıntılı bilgi verilecektir. Ancak bayiliklerden edinilen bilgiye göre franchising için genel olarak ortalama şu kriterler istenmektedir:

  • Minimum 50 m² showroom alanı
  • 150-250 m² genel mağaza düzeni
  • Beyaz Butik temsil kabiliyeti
  • Müşteri memnuniyeti çalışma odaklı temel prensiplerdir.

Beyaz Butik Franchising Desteği

Beyaz Butik ailesine kattığı tüm ekip üyelerine başta ulusal televizyon ve radyo kanallarıyla gazete ve dergilerde her türlü reklamcılık desteği sağlıyor. Öte yandan operasyonel destek, personel eğitimi, girişimcilik desteği, satış ve pazarlama desteği sağlamaya devam ettiği teknik destekler arasında söylenebilmektedir. Bütünüyle bu destekleri hak eden girişimcilerin yıllık %25’in üzerindeki büyüme kapasitesiyle gerçekten de yüksek oranda kazanç elde etmeleri mümkün olacaktır.

Beyaz Butik Müşteri Hizmetleri

Beyaz Butik müşteri hizmetlerine 0212 284 86 87 numarası üzerinden franchising nedir rahatlıkla ulaşabilir ve her türlü konuda teknik destek alabilirsiniz. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar bakımından da ele alınacak olunduğu zaman her anlamda müşterilerin beklentilerini en iyi karşılama, satış sonrası destek ve memnuniyet açısından tüm soru, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

İletişim

Vali Konağı Cd. No. 30/1 Nişantaşı/İstanbul genel adresi olup bunun yanı sıra [email protected] adresinden de iletişim kurabilirsiniz. Bu iletişim kanalları ile sizler de gelinlik satış ve pazarlamasının çeyrek asra yaklaşan deneyimli sektöründe alanında uzman tasarımcıların elinden çıkan %100 yerli sermayeli şirketin bayisi olacaksınız. Bu sayede kazancınızı en doğru yatırıma dönüştürmüş olacak ve ilk 6 ay zarfında yatırımınızı temin edebilecek kazanca kesinlikle ulaşma imkanı bulacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com