Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Bianchi Bayilik Bedeli ve Şartları

17.10.2018
252
Bianchi Bayilik Bedeli ve Şartları

Dünyanın en eski bisiklet üreticisi Bianchi Edouardo Bianchi tarafından 1885’te İtalya’nın Milano kentinde kuruldu. 1997 yılına gelindiği zaman Türk iş adamlarının hissesini üzerine alarak yerli işletmeye dönüştürdüğü Bianchi bisikletleri, günümüzde dağ bisikleti, yarış bisikleti, elektrikli bisiklet olmak üzere farklı modellerde üretim gerçekleştirmektedir.

Üretimlerinde tamamen franchising çağın gereksinim duyduğu bütün trendleri dikkate alarak 37 bin üretim kapasiteli imalathanesinde gerçekleştirerek Türkiye genelindeki 460 bayisiyle hizmet vermektedir.

Böylelikle dünyanın en eski bisiklet üreticisi olmanın getirdiği avantajla bisiklet tutkunlarının en yeni modelleri de kullanmalarına zemin hazırlamaktadır. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar açısından her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin Bianchi bisikletleri bir arada sunulmaktadır.

Bayilik Şartları

Bayilik alacak iş yerlerinin işlek cadde üzerinde bulunması ve kişilerin adli sicilinin temiz olması isteniyor. Bunun yanı sıra tercihen sektörel deneyim geçmişinin olması da isteniyor. Bütünüyle bu özelliklerinin yanı sıra dikkat çeken hususlar arasında gelmesi açısından bayilik açacakların 450 – 750 bin liralık yatırımla Bianchi bayisine katılması öngörülmektedir. Elbette buna katma değer vergisi dahildir.

Tümüyle bu özellikleri açısından düşünüldüğü zaman her açıdan bayiliklerin sahip oldukları tüm nitelikleriyle sıra dışı özelliklerle karşımıza çıktığını söylememiz gerekmektedir.

Bayiliklere Destekler

Bianchi bayiliklere her türlü reklamcılık, satın alma ve lojistik destek imkanı sağlamaya devam ediyor. Ayrıca personel eğitimini de kendisi üstleniyor. Bu açıdan gerçekten de bayiliklere mağazacılık sektöründe satış ve pazarlama bayilik anlamında birçok desteğin sunulduğunu kesin olarak dile getirmemiz doğru olacaktır. Bu da her anlamda dikkat çeken özelliği meydana getirmeye devam eder.

Bayiliklerin Sorumlulukları

Bianchi dünyanın en eski bisiklet üreticisi olmanın verdiği prestijle bütün illerde yetkili satış noktalarının da bu ağır sorumluluğun elinde bulunmasının gerekliliğinin farkında olmasını istiyor. Bu açıdan tüm satış noktaları üzerinden her açıdan bayilikler kuracakların müşteri ilişkilerinde daima güler yüzlü, samimi ve de müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşıma sahip olması dikkat çeken konulardan biri olmaktadır.

Tüm bu ortada duran özelliklere dayandırıldığı zaman da her anlamda tümüyle eşsiz niteliklerin bir arada yer aldığını kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Bu açıdan da gerçekten de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlanmakta ve her anlamda kaliteli satış pazarlama hizmetleri yürütülmektedir.

Bianchi İletişim

Türkiye’de 1997 yılında Accell Bisiklet San ve Tic AŞ olarak yerli sermayeyle Türk markası olma yolunda somut adımlar atılan Bianchi aşağıda yer alan genel merkez müdürlüğü üzerinden hizmet vermeye devam ediyor:

Ahmet Tütüncüoğlu Cd, Organize Sanayi Bölgesi 3. Bölüm, No:1 Manisa/Merkez adresinden hizmet etmektedir. Aynı zamanda genel merkez 0236 213 00 45 numarasından veya 0236 213 00 50 faks numarasından her açıdan müşterilerine satış sonrası memnuniyete dayanan hizmet garantisi vermektedir.

Bütün bu ayrıcalıklarla sunulan en karlı iş fikirleri hizmete dayandırıldığı zaman gerçekten de Bianchi’nin her anlamda kaliteden ödün vermeksizin bugünden yarına ulaşmaya devam eden markalardan biri olduğunu kesinlikle dikkate almak gerekecektir.

Öte yandan bayilik almak isteyenlerin [email protected] üzerinden her türlü soru, görüş ve önerileri ulaştırması mümkün olmaktadır.

Bayilik alacak gerçek kişilerin ön başvuru formunu internetten doldurduktan sonra yukarıdaki e-mail adresinden de özgeçmişini göndermesi ve bayilik talebini yinelemesi kısa sürede dönüş sağlanması adına gerçekten de önemli bir konuyu oluşturur. Bu bakımdan her anlamda ülkemizin ve de dünyanın en eski bisiklet üreticisi firmasının bir parçası olarak sizler de hem daha çok kazançlı çıkacak hem de milli ekonomiye katkıda bulunacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com