Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Bilgisayar Ve Cep Telefonu Tamirciliği Yaparak Para Kazanma

Bilgisayar Ve Cep Telefonu Tamirciliği Yaparak Para Kazanma

Günümüzde teknolojik cihazlar en çok tamir edilen ürünler arasında gelmekte. Özellikle de cep telefonları ve onu takip eden masaüstü ve diz üstü bilgisayarlar yığın yığın tamircilerin kapısını çalıyor.

Hatta bu denli yaygınlaşmıştır ki yeni iş fikirleri bazı cep telefonu teknik servisleri işletmelerinin adını telefon hastanesi olarak koymuştur. Bu genel geçer yargıdan yola çıkıldığı zaman her açıdan tamircilik işinden para kazanacağınıza kesin gözüyle bakmak mümkün.

Evden Tamircilik Yaparak Kazanın

Eğer bilgisayar veya cep telefonu tamiratından anlayan iyi bir teknikerseniz muhtemelen size her yerde evoe iş imkanı var demektir. İlla bir yerde tam gün çalışmanız gerekmez. Kendi ev ortamınızda üstelik çalışma saatlerinizi tamamen kendinizin belirleyeceği bir zaman diliminde evden tamircilik yaparak para kazanacaksınız.

Müşterilerimi Nasıl Bulurum?

Evden tamircilik yapmak deyince herkes bir an şaşırmış olabilir. Ancak 21. yüzyılın yeni çalışma trendi home ofis. Yani evden çalışma. Evinizin konforunda hiçbir yere gitmeden hele de kış günlerinde yatağınızda mışıl mışıl uykunuza doyamadan gittiğiniz işleri artık unutarak dilediğiniz zamanda çalışma fırsatı edinmeniz mümkün olacak.

Devir teknoloji devri dedik. Öyleyse teknolojinin en büyük nimetlerinden biri olan internet teknolojisini neden kullanmayasınız. Evet söz konusu teknolojiyi kullanarak sizler de her anlamda müşterilerinizi bulabilirsiniz. Sosyal medyaya ilan yayınlayabilir hatta forum sitelerinde de bu işi yaptığınıza dair ilan oluşturabilirsiniz.

İş Yeri Vergisi Mükellefiyetim Olacak Mı?

Böyle bir şey soracağınızı düşünerek bu başlığı açtım. Buna en iyi cevap elbette “ne münasebet” olacak. Asla böyle bir şey söz konusu değil. Serbest piyasa ekonomisine bağlı olarak kendinize ait mülkiyeti üzerinizde bulunan evinizde dlediğiniz eylemde bulunma serbestiyeniz var. Bunun içerisine ekonomik faaliyetler ve ticari faaliyetler de dahil olduğu için bu konuda şüpheniz olmasın.

Aylık Ne Kadar Kazanacaksın?

Konu paradan açılmışken aylık ek iş ortalama ne kadar kazanabilirsin buna da yer vermek gerekecek. Aylık ortalama olarak kazancınız abartısız 3.000 TL en az olabilir. Çünkü yazımın başında da belirttiğim gibi cep telefonu ve bilgisayar tamiratı mesleğinin ardı arkası yok. Bu sayede sizler de müşterilerinizi çok rahat bir şekilde bulacak ve böylelikle para kazanmış olacaksınız. Öte yandan aylık kazanç olarak dikkat çeken konular arasında gelmesi açısından düşünülecek olunduğu zaman piyasadaki tamir fiyatlarının altına düşerek müşterileri daha çok kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

Freelance Teknikerliğe Hazır Ol

Bu yazımda da özet halinde söylediğim gibi teknikerlik artık sabit zamanlı tam gününü ayırdığın bir meslek olmaktan çıktı. Kendi ev şartlarında ya da evinin hemen yanı başındaki tamirhanende sen de müşterilerinin tüm siparişlerini alabilir ve ivedilikle tamirat hizmeti verebilirsin. Böylece hem kendi işinin patronu olabilir hem de çok kazanabilme fırsatı bulabilirsin. Bu özelliklere dayanarak sen de artık iş adamısın.

Tamirat konusunda üstüme yoktur diyenlerden biriysen mutlaka freelance yani serbest zamanlı olarak teknikerlik yapabilirsin. Dilersen kariyer siteleri aracılğıyla yine firmalarla anlaşmalı olarak ancak yine serbest zamanlı part time ya da full time çalışarak onların teknik personeli olabilirsin.

İster bağımsız çalış ister bir şirketin elemanı olarak ekonomi hayatına atıl bu tamamen senin bileceğin bir konu. Bu özelliklere dayanarak her anlamda kaliteden ödün verilmeden her anlamda kazanmaya başlayabilir ve hayatını da kendi çizdiğin sınırlar çizgisinde geliştirebilirsin. Bu da öne çıkan bir özelliği meydana getirmesi bakımından son derece önemli bir yaklaşımı oluşturmaya devam etmektedir. İşte böylelikle artık freelance tamircisin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com