Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Billursu Bayilik Bedeli ve Şartları

05.03.2019
105
Billursu Bayilik Bedeli ve Şartları

İzmir/Bayraklı ilçesinde doğal yaşam kaynağımız suyu her yere ulaştırmaya devam eden Billursu şimdi de bayilik vererek ülke genelindeki satış bayilikleriyle her yere ulaşma amacı gütmektedir. Bu özelliğine dayanarak her açıdan müşteri memnuniyetini daima ön planda tutma anlayışına sahip olmaktadır. Sizler de kaliteden kesinlikle ödün vermeksizin tümüyle Billursu bayiliğine franchising nedir sahip olma imkanı bulacaksınız.

Neden Billursu?

Billursu ülkemizde bir ilke imza attı. Buna göre Türkiyenin ilk ve tek mobil dağıtım şebekesine sahip olarak mobil taşıma araçlarıyla doğal su tüketiminin her yere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra daima müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde dikkate almaya devam eden yaklaşıma yer vererek Bayraklı ilçesinden tüm Türkiye’ye uzanmaya devam etmektedir. Bu sayede sizler de bulunduğunuz bölgede Billursu’yu temsil etme imkanı bulacak ve yüksek oranda kazançlar sağlayacaksınız.

Bayilik Alma Kriterleri

  • Bayilik başvurusunu http://www.billursu.com.tr/?p=bayi-basvuru bağlantısından gerekli bilgileri doldurarak yapmanız gerekmektedir.
  • Ön başvurunuzu tamamladıktan sonra sizlerden istenen belgelerle birlikte mülakata davet edilirsiniz.
  • Mülakatta mobil dağıtım sisteminin ne olduğu hakkında ayrıntılı bilgiler verilmektedir.
  • Bayilik olarak destekler, eğitim süreçleri ve diğer tüm konularda da teknik ayrıntılara yer verilmektedir.

Bayilik Destekleri

  • Mobil cihazlar üzerinden sipariş verebileceksiniz.
  • Mobil dağıtım özelliğiyle daha modern ve hızlı çözümler sağlar.
  • Güçlü alt yapısı sayesinde yüksek oranda kazanç sağlamanıza imkan tanıyacaktır.
  • Personel, insan kaynakları, dağıtım ekipman desteği sağlanmaktadır.
  • Reklam ve lojistik konusunda da Billursu farkıyla tüm destekler sizlere sunulmaktadır.

Kazanç

Billursu ekonomik satış stratejisiyle tamamen doğal yaşam kaynağının yurdum insanıyla buluşmasını amaçlamaktadır. Bunun için özellikle 6 ayda %3,5 net büyüme su bayiliği hedefini yakaladı. Giderek yıllık büyüme hedefine de ulaşarak her açıdan hem ekonomik kalkınmayı arttırmak hem de tamamen içilebilir %100 ambalaj doğal su tüketimi sağlamak amacını sağlamaktadır. Bayiliklerinin de aylık 7.500-10.000 lira aralığında değişecek net kazançlar elde etmesini sağlayarak her anlamda yüksek gelirler elde etme amacını gütmektedir.

İşte ortada duran tüm bu yaklaşımları ele aldığımızda gerçekten de kaliteden asla taviz vermeyen tüm unsurları bir arada sunmaya devam ettiğimizi kesinlikle ele almamız gerekmektedir. Bu da çok önemli bir konu olarak karşımızdaki yerini korumaya devam edecektir.

Billursu Bayilik Avantajları

Billursu bayiliği olarak siz de damacana su sektörünün son zamanlarda en çok kazanan şirketinin bir üyesi olacaksınız.

Öte yandan ülkemizin ilk ve tek mobil dağıtım farkıyla Billursu para kazandıran siteler sizleri de yüksek kazanca davet ediyor. Bu sayede en doğru yatırımı sizler de doğal yaşam kaynağımız suya yaparak hem kendiniz kazanacaksınız hem de ülkenin ekonomisinin kazanmasına büyük oranda katkıda bulunmuş olacaksınız. Tüm bu ortada duran özellikler bakımından değerlendirildiğinde de gerçekten kaliteden kesinlikle taviz vermeksizin eşsiz yaklaşımların ele alınmaya devam ettiğini belirtmemiz gerekir.

Billursu İletişim

İzmir’in Bayraklı ilçesinde yer alan genel merkez ofisine bayilik açısından http://www.billursu.com.tr/?p=bayi-basvuru bağlantısından başvuruda bulunmanız mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra [email protected] adresi üzerinden de her açıdan irtibata geçmeniz ve bayilik hakkında detaylı tüm bilgilere ulaşmanız mümkün olacaktır. Ortada duran tüm bu yaklaşımlar esas alındığında da gerçekten de kaliteden herhangi bir şekilde ödün vermeksizin sizlerin de Billursu farkına sahip olması mümkün hale gelebilecektir.

Tüm bu ortada duran yaklaşımlar dışında yine 0850 222 11 11 numarasından ya da 0232 477 0 999 numaralı genel merkez ofisine bağlanarak anında iletişim kurmanız mümkün hale gelmiş olacaktır. Bu da çok önemli bir konuyu meydana getirmesi bakımından önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com