Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Bio Derma Bayilik Bedeli Ve Şartları

05.03.2019
29
Bio Derma Bayilik Bedeli Ve Şartları

Azimli girişimciler yeni iş fikirleri araştırmaları yaparken farklı kurumların sunduğu bayilik olanaklarını tercih edebiliyor. Kurumsal bir firmanın çatısı altında ticaret hayatına atılmanın pek çok avantajı olabiliyor. Bunlardan biri de bioderm bayiliği olmaktadır. Merkezi Fransa’da bulunan kuruluş, medikal reçetelenme ve danışmanlıkla ürünler geliştirir. Dünya genelinde 60’tan fazla ülkede bulunan marka, özellikle son 5 yılda yüzde 32 laboratuvar büyümesi gerçekleştirmiştir. Bayilik verilen ürün serileri arasında hassas, nemsiz, kuru ve atopik, yağlı, bebek, tahriş olmuş cilt tipleri için ürünler yer alıyor. Bayilik talep ederek satış başarınıza göre aylık önemli kazançlar elde edebilirsiniz.

Bioderm Bayilik Şartları

Farklı dükkan modelleri için farklı yatırım şartları getiren firma, bayilik taleplerinde bulunan girişimcilere gerekliği eğitimi verdikten sonra hedefleri bazında bazı şartlar talep ediyor.

– 50 m2 ve üzeri dükkan B tipi dükkan olabiliyor. Bu tip dükkanlarda iki kişinin istihdam edilmesi gerekiyor ve 85 bin yatırım sermayesi talep ediliyor. Yıllık 2000 dolar franchise ödemesi olmakta ve kendi tipinde olan merkezlerle reklam payı katılımı eşit olmaktadır.

– 110 m2 üzeri dükkanlar BB tip güzellik salonu olabiliyor. 3 kişinin istihdam edilmesi gereken bu bayilikler için 185 bin yatırım sermayesi gereklidir. Yıllık 2500 dolar bayilik bedeli olmakta ve reklam katkı payı kendi kategorisindeki merkezlerle eşit olmaktadır.

– 130 m2 üzeri dükkanlar BBB tip kompleksler olmaktadır. 4- 6 kişinin istihdam edilmesi gereken bu bayilikler için 250 bin TL yatırım sermayesi gerekiyor. Yıllık 3000 dolar bayilik bedeli talep edilmektedir.

Bioderm Bayiliği Nasıl Yapılır?

Firma kurslarına katılan kişilere eğitimler vermekte ve geniş ürün yelpazesi ile profesyonel bir kozmetik danışmanı olarak yetiştirmektedir. Katılımcı modeline göre eğitimler oluşturuluyor. Eğitimlerde hızlı ve etkili öğrenim yapılır. Personel eğitimleri beş yıldızlı otellerin spa bölümlerinde veriliyor. Özellikle küçük ve orta ölçekli merkezlerde bazı hedef bölgeler bulunuyor. Bu alanda bayilik veren firmalar arasında oldukça profesyonel bir şekilde verilen eğitimleri ile Bio derm, kazançlı bir iş kurmanızı sağlayacaktır.

-Küçük ve orta ölçekli işletmeler için Antalya, Konya, Adana, Ankara öncelikli illerdir. İstanbul, İzmir, Aydın ve Adana illerinde ise firmanın bayileri yer alıyor.

– Bayi adaylarının en az 5 yıl işletme deneyimi olması istenmektedir. Bunun yanında yüksek öğrenimli ve gereken sermayeye sahip kişilerin başvurular yapması önemlidir.

– İş yeri seçimlerinde ise kolay ulaşılabilir, ilgili büyüklüklerde ve otoparka sahip binalar talep edilmektedir.

Bioderm Bayiliğinde Satılabilecek Ürünler

Kişisel ve iletişim bilgileri ile bayilik veren online firmalar üzerinden bayilik destekleri alabilirsiniz. Dev kozmetik markası içerisinde geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Zaman zaman çok uygun kampanya destekleri de verilmektedir. Bu şekilde satış alanında aktif bir pazarlama desteği elde edebilirsiniz. Özellikle güneş koruyucuları, temizleyici jelleri ve atopik ciltler için sunulan koruyucular en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Hassas ciltler için özel olarak geliştirilen formülü sayesinde çabuk kızaran ve toleransı olan düşük ciltlere de çok önemli bir bakım desteği sağlamaktadır.

Bioderm Bayiliği İçin Ne Kadar Zaman Ayrılması Gereklidir?

Küçük, orta ya da kompleks bir iş yeri açabilirsiniz. Bu işletmeleri tam gün zamanlı olarak işletmeniz önemlidir. Bayi olarak farklı alanlarda hizmetler verdiğiniz için müşterilerinizin talepleri de geniş olacaktır. Yatırımcısına iyi kazançlar getirecek bir bayiliktir.

Bioderm Bayiliği İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

Bayilik başvurunuzun kabul edilmesinin ardından mutlaka elinizde bazı ürünler bulunmalıdır. Bu nedenle ilk etapta 150- 300 lira arasında bir ürün almanız gerekli olabilir. Bunun yanında herhangi bir masrafı olmayacaktır. Firmanın belirlediği kar oranlarını baz alarak satışlarınızda kar edebilirsiniz. Öncelikle belirli bir seri üzerinden satışa başlayabilirsiniz. Her ay bir serinin tanıtımı yaparak siparişler toplayabilirsiniz. Önemli olan düzenli bir plan yaparak, kendinize bir hedef belirleyerek çalışmalarınızı sürdürmenizdir.

Bioderm Bayiliği ile Ne Kadar Kazanırım?

Kozmetik piyasasının en karlı franschising seçeneklerinden biri olan bio derm bayiliği ile aylık 10- 15 bin lira kazançlar elde edebilirsiniz. İşletme seçiminize göre kar oranlarınız artacaktır. Hem satış, hem de masaj salonu olarak hizmetler verebilir ve bu şekilde krizlerden etkilenmeyen bir işletme sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com