Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Bisiklet Kiralayarak Para Kazanmak

Bisiklet Kiralayarak Para Kazanmak

Sen de bisiklet kiralayarak para kazan… Evet, yanlış okumadın. Bisiklet kiralayarak para kazanmak! Genellikle otomobil kiralama işini duydum da bisiklet kiralayarak para kazanmak işini de ilk defa senden duydum dediğini duyar gibiyim sevgili okurum… O halde yazımı okumaya devam et.

Bisiklet başta Çin olmak üzere halen gelişmiş birçok ülkede ulaşım aracı olmaya devam ediyor. Motorlu taşıt olmadığı için hem insan sağlığına zarar vermiyor hem de doğamıza zarar vermiyor. Bu bakımdan bisiklet gelişmiş ülkelerde yaygın olarak tercih ediliyor. Elbette bisiklet sadece bir yerden bir yere ulaşım sağlamak adına kullanılmıyor. Bunun yanı sıra sevgilinizle birlikte romantik bir yolculuğa çıkmak, arkadaşlarınızla birlikte bisiklet sporunun farkına varmak için de bisiklet kullananların sayısı bir hayli fazla.

Kimler Kiralayabilir?

Herkes, evet reşit olmuş kadın erkek genç yaşlı herkes bisiklet kiralayabilir. Üstelik bu iş için devletten özel izin almaya da gerek yok. Şöyle ki yakın çevrenden bir arkadaşına borç para verdiğini düşün onu yeniden almak üzere veriyorsun değil mi… Peki bunun için devletten izin alıyor musun tabi ki hayır. Aynı durum bunun için de geçerli. Eğer kendine ait bir bisikletin varsa bunu çevrendeki kişilere, sosyal medyadaki arkadaşlarına ya da hiç tanımadığın kişilere güvenle kiralayabilirsin.

Müşterilerimi Nereden Bulacağım?

Güzel bir soru, müşterlerini nereden bulacaksın… Müşterilerini bulmak istiyorsan öncelikle elinden bir an olsun düşürmediğin şeye bir bakıver. Devir değişti artık öyle kapı kapı dolaşmaya, mahalle sokak gezmeye, müşteri aramaya gerek yok. Facebook, Instagram gibi hesaplarında bisiklet kiralama iş fikirleri işini yaptığına dair ilan ver yayınlansın. Üstelik beş kuruş para çıkmaz cebinden çünkü bu hizmet tamamen bedava. Ya da işi profesyonelleştirmek istiyorsan ücretli olarak Sahibinden.com sitesine hemen ilanını ver sen de müşterilerini bul hem sen kazan hem de bir günlük kullanmak isteyenlere hizmet etmiş ol.

Ne Kadar Para Kazanırım?

Elbette bu işi kimse kimsenin hayrına yapmıyor. Amaç tabi ki para kazanmak. Sen de bu amacı gerçekleştiren mal sahibi olduğuna göre aynı soruyu sorman çok doğal. Bisiklet kiralayıp para kazanmak istiyorsan ek iş aylık sabit bir maaştan söz etmek aslında çok zor. Çünkü müşterilerine bağlı olarak değişecek bu. Ama gözlemim kadarıyla hiç yoktan aylık en az 1000 TL en fazla 3000 TL ve üstü kazanacağınızı kesinlikle söylemek isterim. Üstelik bir de sabit bir işiniz varsa değme keyfine. Ancak bu işin üzerine titrer de daha çok kişiye kiralayabilirsen o halde gelirin profesörlerin maaşını bile geçer yani.

Yasal Mı?

Bisiklet kiralama işinin yasal olup olmadığı da son zamanlarda sıkça sorulan sorulardan birisi. Genellikle kendine ait malları kiralamak için ofis açılıyor. Rent a car şirketleri gibi… Ancak sözü edilen mevzu bahis bisiklet olduğu için, hiçbir algısı vergisi olmadığı için devletin burada müdahale etme şansı yok. İlerleyen zamanda ne olur bilinmez belki bisikletlilere de vergi yükümlülüğü getirilirse o zaman konu değişir. Ama şu an yasallık konusunda hiçbir sorun yok sevgili okurum. Ha arkadaşına ödünç okuması için kitap vermişsin ha bisiklet kiralamışsın arasında değişen nesneler dışında başka hiçbir şey yok.

İşte bu nedenden ötürü bisiklet kiralama işlerini yasal olarak gerçekleştirebilir üstelik Sahibinden.com gibi en popüler sitelerden de ilan vererek müşterilerinizi arttırabilirsiniz. Bu da kazancınızı arttırmak adına gerçekten de önemli bir konuyu meydana getirmesi adına son derece öne çıkmaktadır. Yazıma son verirken şimdiden sana bol kazançlar…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com