Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Bolulu Hasan Usta Bayilik Bedeli ve Şartları

04.03.2019
110
Bolulu Hasan Usta Bayilik Bedeli ve Şartları

Tarihi Lezzet

İzmir Kemeraltı’nda 1982 yılında hizmet vermeye başlayan ve hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren müşterilerinin beğenisini kazanan Bolulu Hasan Usta, özellikle gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında, özenle seçilmiş, sağlıklı ve kaliteli malzemeler ile hazırladığı ürünleri ile, özellikle de sütlü tatlıları ile başta Türkiye’de olmak üzere bayilerinin bulunduğu Katar, Kuveyt, Bahreyn ve Kıbrıs’ta lider bir marka olmayı başarmıştır. Suudi Arabistan, Azerbaycan, Kazakistan ve Rusya ile de bayilik görüşmeleri devam eden Bolulu Hasan Usta nitelikli yatırımcılarına kârlı bir ortaklık teklifi sunuyor.

Vizyon ve Misyon

Modern tesislerde üretimi gerçekleştirilen, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılan geleneksel süt tatlılarını sağlıklı beslenme hakkına sahip müşterileri ile buluşturmayı misyon edinmiş olan Bolulu Hasan Usta, yeni nesilleri sağlıklı ürünler ile büyütmek ve geleneksel Türk muhallebi ve süt tatlılarını geleceğe taşımak misyonu ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye kendini adamıştır.

Eşsiz Lezzetler

Sadece eşsiz muhallebi ve süt tatlıları değil aynı zamanda, kahvaltı, hamur işi, cheescake, dondurma, kahve ve soğuk içecekler ve çikolata seçenekleri ile tam bir lezzet şöleni sunan Bolulu Hasan Usta bayilik veren cafeler sektöründe en güvenilir ve en kârlı yatırım alanlarından biri. 100’den fazla şubesi ile müşterilerine ve eşsiz lezzetleri ile binlerce sofraya ulaşan Bolulu Hasan Usta sektörde lider bir marka olarak hem müşterilerini hem de bayilik alan iş ortaklarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Bolulu Hasan Usta Bayilik Avantajları

Ülkemizin ilk muhallebi fabrikası, ilk uzun ömürlü paket muhallebisi ve ilk paket kâse içi muhallebi gibi öncü ve yenilikçi adımları ile yalnızca lezzetleri ile değil yenilikleri ile de rakiplerinden uzak ara önde bulunuyor. ISO 9001-22000 Kalite Yönetim Belgelerine sahip ilk muhallebici olan ve yurt dışına ilk muhallebi ihracatını gerçekleştiren Bolulu Hasan Usta marka bilinirliğini kanıtlamış bir firmadır. Ürettiği dondurma ve tatlılarda kesinlikle hiçbir katkı maddesi kullanmayan Bolulu Hasan Usta markasını kanıtlamış, kemikleşmiş bir hedef kitlenin güven ve sadakatini kazanmış ayrıca kalitesi sorgulanmayacak bir markadır. Bolulu Hasan Usta (BHU) markasına yapılacak olan yatırım çok kısa sürede geri dönecek ve bayilerini kazandırmaya devam edecektir. Marka bilinirliği ve güveni ile rekabet ortamının iyice hız kazandığı sektöre franchise veren firmalar arasında bir adım öne çıkmak ve kârlı bir başlangıç için seçilecek en doğru markalardan biri Bolulu Hasan Usta olarak göze çarpmaktadır.

Misafirlerine sunduğu eşsiz ve sağlıklı lezzetler ile kalitesini kanıtlayan ve müşterilerinin güvenini kazanmış olan Bolulu Hasan Usta (BHU) girişimciler içim çok büyük bir avantajdır. Uzun zamandır verdiği franchising ile bayi sistemini sağlıklı bir şekilde sistemine oturtmuş olan Bolulu Hasan Usta ile kazanç takibi, sipariş, stok, sipariş kontrolü ve kâr yönetimi gibi ticari işlemler bayi tarafından çok kolay bir şekilde yönetilebilir.

Bolulu Hasan Usta Bayilik Şartları ve Bedeli

  •  Ortalama 500.000 TL civarında bir yatırım bütçesi.
  • Ulaşımın kolay olduğu ve işlek yerlede bir lokasyon seçilmesi veya alışveriş merkezlerinde bir yer seçilmesi.
  • Markanın kalitesini temsil  edebilecek yapıda olması.
  • Markanın vizyon ve misyonuna bağlı kalınması.
  • Verilen hizmetlerin aynı kalite ve standartlarda sürekliliğinin sağlanması.
  • Koşulsuz müşeti memnuniyeti sağlanması.

Kârlı bir yatırım fırsatı sunan Bolulu Hasan Usta (BHU), kurumsallaşmış, marka bilinci oluşturmuş ve müşterilerinin güvenini kazanmış bir firma olarak siz yatırımcılarını kazançlı bir iş ortaklığına davet ediyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com