Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Boyner Bayilik Bedeli ve Şartları

13.10.2018
298
Boyner Bayilik Bedeli ve Şartları

Ülkemizin öncü perakende giyim sektörü olan Boyner Türkiye’nin pek çok yerinde hizmete açtığı mağazalarıyla bayilik sistemi üzerinden her yere ulaşmaya devam ediyor. Boyner ekibinin bir parçası olmak isteyenler için bayilik veren firmalar ve fiyatları 2003 yılında franchise sistemine geçiş yapan Boyner tüm bölgelerde etkin bir şekilde hizmet sunan yapısıyla her açıdan kaliteden ödün vermeksizin hizmet sunmaktadır.

Neden Boyner’i Tercih Etmeliyim?

Temeli 1981 yılına dayanan ve o zamandan bu yana kesintisiz olarak perakende giyim sektörü olarak ülke ekonomisine katkıda bulunan Boyner mağazaları, en çok istihdam alanı yaratan dinamik yapısı ve de kendine has özelliğiyle gerçekten de karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Öte yandan yine Boyner her anlamda kaliteden ödün vermeksizin kadın & erkek giyim, çocuk ve yetişkinler kısacası herkese uygun ürünleriyle ülke genelinde hizmet noktaları üzerinden çalışmalarını yürütmektedir. Bu da dikkat çeken özelliğini meydana getirmesi açısından önemli bir konuyu teşkil etmeye devam edecektir.

Boyner Bayilik Şartları

Boyner mağaza konsepti birden fazla. Bu yüzden bayiliklerin iş fikirleri hangi konseptte mağaza açmaya karar vermesine bağlı olarak mimari proje farklılık göstermektedir.

Resmi olarak açıklanan değerlere göre;

  • Boyner mağazası için minimum 2 bin m²
  • Boyner spor giyim mağazaları için minimum 600 m²
  • Boyner Beaute mağazaları için minimum 200 m²
  • Boyner Outlet mağazası için 500 m² minimum alan olması tercih edilmektedir.

Bu mimari konsepte sahip olanların Boyner markasını her yerde temsil edebilme ve liderlik kabiliyetine sahip olma şartları aranmaktadır. Bu sayede sizler de Boyner’in bir parçası olarak her yere hizmet götürebilme farkına sahip olacaksınız. Temel olarak ortada duran tüm bu özellikler adına değerlendirildiği zaman gerçekten de fark yaratan bayilikleriyle her açıdan hizmet sunduğunu kesinlikle dikkate almamız gerekmektedir. Bu da her açıdan farklı niteliklerini bir arada sunması açısından gerçekten de önemli bir yaklaşım unsurunu oluşturmaya devam eder.

Boyner Bayilik Desteği

Boyner genel müdürlük tarafından Türkiye’nin her bir köşesindeki bayiliklerine verilen bayilik destekleri bulunmaktadır.

Bu bayilik desteklerinin sahip olduğu özellikler incelendiği zaman her açıdan personel ve insan kaynakları operasyonel süreçlere yönelik destekler, reklam ve lojistik, satın alma desteklerinin dikkate değer özellikleriyle verildiğini söylememiz mümkün olacaktır.

Aynı zamanda ulusal televizyon kanallarında markanın temsil edilmesi açısından reklam ve dijital pazarlama özellikleri de her açıdan bu gruba girmeye devam etmektedir. Tümüyle ortada duran bu nitelikler baz alınarak her anlamda kaliteli yaklaşım ölçüsünde gerçekten de Boyner takımının bir parçası haline gelmek her anlamda olanaklı nitelikleri oluşturmaya devam edecektir.

Boyner Genel Merkez İletişim

Boyner’in Büyükdere Cd. Noramin İş Merkezi No: 55 Maslak/İstanbul genel ofisi bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra her zaman ulaşabilme imkanı bulabileceğiniz 444 29 67 numaralı genel müdürlük iletişim numarası ya da 0212 335 75 00 numaralı müşteri hizmetleri numarasından da her açıdan hizmet sunmaktadır.

Böylelikle bayilik http://kurumsal.boyner.com.tr/bayi-basvuru-formu oluşturmak isteyenlerin bağlantıdan ön başvurusunu tamamlamasının ardından iş fırsatları işlemini yerine getirmesi önemli olacaktır. Bu da her anlamda Boyner giyim mağazalarının günden güne büyümeye devam eden yaklaşımları arasında gelmesi adına gerçekten de önemli bir detayı meydana getirir. Bu da son derece sıra dışı bir özelliği teşkil etmesi açısından önemlidir.

Tümüyle bu önemli özellikler de Boyner büyük mağazacılık olarak sunulmaya devam edilen fırsatlar arasında gelmekte olup her anlamda kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlarla ayrıcalıklara dayanan bir hizmet sunulmasını gerektirir. Bu da son derece önemli bir niteliktir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com