Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları ve Fiyatı

22.10.2018
191
Bursa Kebap Evi Bayilik Şartları ve Fiyatı

2003 yılında kurulan Bursa Kebap Evi, esas Bursa kebabının nasıl yapıldığını yerinden görmek ve bu kebabı yerinde tatmak isteyenlere yönelik olarak ülkemizin her yerinde yayılmaya devam ediyor. Şu anda 81 adet şubesi bulunan Bursa Kebap Evi, 100’e Ne Kaldı kampanyası başlatarak iş alanları bayiliklerine rahatlıkla franchise açabilecekleri birbirinden özel imkanlar sunmaya devam ediyor. Bu sayede herkesin bayilik sistemi üzerinden tamamen dikkat çeken konulara dönük olarak her anlamda katkıda bulunması olanaklı olan nitelikleri arasında yer almaktadır.

Bayilik Şartı

  • Bursa Kebap Evi avm konseptinde ya da cadde konseptinde olmak üzere iki şekilde bayilik vermektedir.
  • Avm için bayilik almak isteyenlerin 120 m² alana sahip olması
  • Caddede bayilik almak isteyenlerin 150 m² alan+ terasının olması istenmektedir. Elbette şehrin en işlek caddesinde bu dokunun yer alması gerekir. Böylelikle sizler de her açıdan bayiliklerle günden güne büyüme potansiyeli bulunan kurumun bir parçası olacaksınız.

Bayilik Bedeli

Bayilik almak isteyenlerin 250.000-350.000 aralığındaki banka teminatına dayanan güvenceyle her anlamda bayilik alması mümkün olabilmektedir. Bu sayede sizler de en kebap işi yapmış olmanın verdiği güvenceyle gerçekten de yüksek kazançlar elde etme imkanı yakalayacaksınız. Ayrıca g22eçen yıl %300 oranındaki rekor büyümesiyle fark yaratan Bursa Kebap Evi restoran zincirleriyle farklı bir konsept’te hizmetlerini sürdürmektedir. Tüm bu konular da her açıdan bayilik almak isteyenlerin dikkatinden kaçmayan unsurları arasında kesinlikle söylenebilir.

Neden Bursa Kebap Evini Tercih Etmelisiniz?

Restoran işletmeciliği sektörünün lideri olma yolunda bayilik veren cafeler kararlılıkla ilerlemeye devam eden BKE 2010’da %300 oranındaki net büyüme rekoruyla bayilik açmak isteyen girişimcilerin bir anda dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bunun yanı sıra Helvacı ailesinin kendine has tarifiyle hakiki Bursa Kebabı, İskender, et döner tümüyle burada hijyenik koşullara riayet edilerek ve de %100 helal gıda sertifikasına dayanarak sizlere sunulmaktadır.

Merkezi Brüksel’de bulunan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından da üstün lezzet ödülüyle ödüllendirildi. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar dikkate alındığı zaman sizler de rekor büyüme kapasitesiyle ülkemizin her yerinde şubesini açma yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam eden bu yapının bir parçası olabilirsiniz. Bu da hem sizin kazanmanız hem de şubenin ülke ekonomisine kattığı değer açısından gerçekten de dikkat çeken bir yaklaşım olma özelliği gösterir. İşte ortada duran bu yaklaşım esas alındığı zaman her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin gerçekten de üst düzey unsurlara dayanarak her anlamda yüksek kazanç elde edersiniz.

Dikkat çeken bir diğer konu da şudur ki yatırımınızı sadece 1 yıl içerisinde yeniden kazanma teminatı verilecek ve her anlamda diğer yıllarda da gerçekten de yüksek kazanç sağlanması yolunda kararlı bir şekilde adım atılmış olacaktır. Bütün bu ortada duran yaklaşımlar da düşünülecek olunduğu zaman gerçekten de dikkat çeken özellik olarak kesinlikle ifade edilebilir nitelik taşır. Tüm bu unsurlar da her açıdan kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin tamamen kazançlı çıkmanızı sağlayan temel konuların arasında gelmesi adına son derece önemli nitelikler arasında yer almaya devam eder.

BKE İletişim

Bursa Kebap Evi (BKE) çeşitli iletişim kanalları evde iş imkanı izmir ile bayilik, sipariş ve ürün & hizmet hakkında tamamen ayrıntılı bilgi alabilmenizi sağlayan iletişim bilgilerine sahip. Genel merkez adresi olarak Namık Kemal Mh, Doğan Araslı Cd, 17. Sk, Helvacı Plaza No.1 Esenyurt/İstanbul adresinden anında irtibata geçmeniz mümkün.

Bunun yanı sıra yine irtibat bilgileri arasında 444 6 304 veya [email protected] adresinden de iletişim kurmanız mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com