Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Cabani Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

03.03.2019
51
Cabani Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

Cabani Ayakkabı marka değeri giderek yükselen ve bayilik veren firmalar arasında değil, bayiliği istenen firmalar arasında yerini almış durumda. 1983 yılında İstanbul’da günlük 50 adet özel ayakkabı üretimi ile başlayan ve her geçen gün giderek şahlanan başarılı dolu bir ticaret öyküsü Cabani Ayakkabı.

İhracatta Lider Marka

41 ülkeye ayakkabı ihracatı yapan Cabani Ayakkabı, son teknoloji ile donatılmış olan 7200 m2′ lik üretim binasında ürettiği ayakkabılar ile hem ülkemizde hem de yurtdışında başarısını kanıtlamış durumda. Kadın ve erkek ayakkabıları üretiminde modern ve aranılan bir marka olan Cabani Ayakkabı toplam kalite anlayışı çerçevesinde ürettiği ve tamamen kendi tasarımı olan ayakkabılar ile büyük bir başarıya imza atmış durumda.

Hedef Kitle Gençler

Cabani Ayakkabı’nın hedef kitlesini gençler oluşturmaktadır. Kullanışlı, rahat ve seçkin olarak tanımlanan modellere ve tasarımlara sahip olan Cabani Ayakkabı, dünya modasındaki akım ve trendleri yakından takip ediyor. Ülkemizde ve yurt dışında birçok şubesi ile kaliteyi ilke benimsemiş olarak hizmet veren firma yatırımcıların girişimcilik fikirleri arasında yerini çoktan almış durumda.

Geniş Bir Bayi Ağı

Franchise veren firmalar arasında kesinlikle marka değeri en yüksek olan şirketlerden biri Cabani Ayakkabı. İstanbul, Bodrum, Van, Ordu ve Diyarbakır mağazaları ile ülkemizde başarılı bir grafik sergilerken, Erbil, Bağdat, Kazakistan, Tacikistan, Özbekistan ve Filistin mağazaları ile de yurtdışında ülkemizi başarı ile temsil etmektedir.

Cabani Ayakkabı Bayilik Bedeli ve Şartları

 • Cabani bayilik giriş bedeli 1000 Euro olarak belirlenmiştir.
 • En az 150 m2’lik bir mağaza gerekliliği mevcuttur.
 • Mağaza dekorasyonu için ortalama 100.000 TL tutarında bir yatırım.
 • İlk ürün temini için de 350.000 TL’lik bir yatırıma ihtiyaç vardır.
 • Reklam katılım payı ve sürekli bayilik ödemesi istenmemektedir.
 • Reklam ve tanıtım çalışmalarının tamamı firma tarafından karşılanmaktadır.
 • Ürünlerin raflarda ve vitrinde ön plana çıkması için firma tarafından önerilen özel bir ışıklandırma sistemi kullanılması gerekmektedir.
 • Mağazaların hepsine standart olarak mango kokusu kullanılmalıdır.
 • Mağazaların ferah olması gerekmektedir.
 • Bütün mağazalarda aynı müzik ve koku ile standart bir ambiyans oluşturulması gerekmektedir.
 • Marka bilincine göre hizmet verilmesi gerekmektedir.
 • Müşteri her zaman haklıdır bilinci ile müşteri ve hizmet odaklı çalışmalar yapılması gerekmektedir.
 • Kurumsal yapıya uygunluk, yeniliklere açıklık gerekmektedir.
 • Temiz bir ticari sicil ve mümkünse sektörel tecrübeye de ihtiyaç duyulmaktadır.
 • Mağazanın açılacağı lokasyon işlek ana caddeler ya da alışveriş merkezlerinde olmalıdır.

Kârlı Bir İş Ortaklığı

1983 yılından beri müşteri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Cabani Ayakkabı bayilerine ortalama %35 oranında bir kâr marjı imkanı sunuyor. Personel seçimi, gerekli eğitimler, lokasyon seçimi ve dönem dönem gerçekleşen bayi toplantıları ile şubelerine her zaman tam destek olan Cabani Ayakkabı sağlam bir firmaya yatırım yaparak para kazanmak istiyorum diyen iş ortaklarını bekliyor.

Kaliteli Ürünler

Hedef kitlesini gençlerin ve her zaman genç kalanların oluşturduğu Cabani Ayakkabı’da kadın erkek ayakkabı modellerine ek olarak cüzdan, çanta ve valiz gibi ürünlerin de satışı yapılmaktadır. Kendini özel ayakkabılar üretmeye adamış bir marka olan Cabani Ayakkabı hem yurt içinde hem de yurt dışında verdiği bayilikler ile ürettiği özel ayakkabıları ve diğer aksesurları daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor.

Bilinen bir marka ile sektöre giriş yapmanız, ticari rekabetin her geçen gün arttığı günümüzde sizi bir adım öne taşıyacaktır. Marka bilinirliği olan ve kalitesini kanıtlamış olan Cabani Ayakkabı vereceği bayilikler ile yatırımcısına kazandırmayı vadediyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com