Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Century 21 Bayilik Bedeli Ve Şartları

03.03.2019
119
Century 21 Bayilik Bedeli Ve Şartları

1971 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulmuş olan Century 21 gayrimenkul sektöründe franchise veren firmalar arasında lider, kurumsal ve dünyanın en yaygın firmasıdır. 78 ülkede 7000’e yakın bağımsız ofis ve 117.000’den fazla danışman ile global olarak hizmet veren Century 21 kapsamlı ve detaylı bir şekilde uyguladığı iş idaresi, pazarlama ve yönetim alanında verdiği eğitimler ile marka bilincini ve kalitesini her zaman yüksek tutuyor.

Century 21 İle Çalışma Özgürlüğü

Century 21 para kazanmak istiyorum diyen herkes için altın değerinde fırsatlar sunuyor. Belirlediği standartlar çerçevesinde çalışanlarına kendi stratejilerini belirleme ve geliştirme şansı sunuyor. Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra bölge sorumlularının periyodik ziyaretleri sayesinde sürekli kendinizi geliştirme şansı yakalarsınız, olası problemlerinizin çözümü hakkında bilgiler alabilir, iş ve iş geliştirme süreçleri ve yenilikleri hakkında verimli görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Sağlam Bir Yatırım

2001 yılında Türkiye pazarına giren 21 Century 130’dan fazla bayi ile emlak sektöründe başarı ile hizmet vermektedir. Saygın ve yüksek gelirli bir iş kurmak isterseniz bayilik veren firmalar arasında mutlaka Century 21’i de değerlendirmeye almalısınız. Yatırım bedelinizi 6-12 arasında geri kazanacağınızı vadeden Century 21 ile sizler de çok kazananlar kervanına katılabilirsiniz, elbette ki sıkı ve disiplinli bir çalışma ile.

Century 21 Bayilik Bedeli Ve Şartları

Latin Amerika, Asya, Avrupa ve Orta Doğu’da gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile global alanda başarısını hızla arttıran Century 21’in bayilerinden biri olmak için firmanın bazı şartları bulunuyor. Para kazandıran işler arasında mutlaka değerlendirilmesi gereken Century 21 alanında uzman uluslararası bir firma.

Century 21 tarafından bayilik açacak iş ortaklarından istenen bazı şartlar şunlardır.

 • Franchise giriş bedeli olarak 6.000$ – 22.000$ +KDV arası bir yatırım bedeli isteniyor. (Bayilik verilecek bölgeye göre değişiklik gösteriyor.)
 • Tahmini ofis ekipman ve dekorasyon maliyeti olarak 20.000 TL kadar bir yatırım gerekmektedir. (Merkez talep etmemektedir, kişisel inisiyatifte yapılacak harcama.)
 • %2 oranında reklam katılım payı.
 • %6 oranında da ciro primi.
 • Sözleşme süresi 5 seneliktir.
 • Girişimci bir ruh.
 • Yeniliklere açık, araştırmacı ve kendini geliştirecek yapıya sahip olmak.

Century 21 İle Çalışmanın Avantajları

 • Ortalama kar marjı %3.5
 • Tahmini ciro hedefi aylık olarak 10.000 – 150.000 TL arası.
 • Yatırımın tahmini geri dönüş süresi 6 – 12 ay arası.
 • Eğitim, teknoloji, marka kullanım rehberi, reklam ve ofis dizayn ve dekorasyon hizmetleri.

Şeffaf Bir İşletme Anlayışı

Ofis işletim sistemi ve broker’lık eğitimi ücretsiz olarak verilmektedir. Dönemsel olarak düzenlenen iş ve eğitim organizasyonlarının yanı sıra, motivasyon arttırıcı etkinlik ve toplantılar düzenlenmektedir.

Century 21 ile iş ortağı olduğunuzda ne zaman ne ödeyeceğinizi bilirsiniz, yıllık aidatlar ile karşılaşmazsınız, bayilik aldığınız zaman satış ofisiniz için Century 21 sizden herhangi bir bedel talep etmemektedir. Sözleşme süresi olarak 5 sene belirlenmiştir ayrıca çeşitli sebeplerden dolayı sözleşmenizi devretme talebiniz olursa herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Eğitim desteği, pazarlama desteği, bölge koruması, lokasyon ve yer seçimi, reklam ve finansal destek sağlanan Century 21 bayilerinden biri olmak sizlere kârlı bir iş fırsatı sunmaktadır.

Century 21 tarafından bayilerin kullanımına açık olan ve web tabanlı bir sistem olan ofis arayüzü sayesinde, bütün Century 21 bayileri birbiri ile iletişim halinde bulunmaktadırlar. Böylelikle tüm ofisler ile sağlıklı bir iletişim ağı kurularak yaygın bir haberleşme ortamı yaratılmaktadır.

Bayi ofislerinin tanıtım ve reklam çalışmaları için sürekli olarak promosyon çalışmaları yürüten Century 21 ile para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com