Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Çeyizlik Patik Yaparak Para Kazanma

Çeyizlik Patik Yaparak Para Kazanma

Evden nasıl para kazanabilirim diye soruyorsan ve örgü işlerine meraklıysan aslında yapabileceğin pek çok iş alternatifi bulunuyor. Bunlardan biri de çeyiz patiği hazırlamak. Ülkemizin neresinde bir düğün olursa olsun, çeyiz gelenektir. Bu geleneğin içerisinde de patik mutlaka olmalıdır. Dolayısıyla sürekli bir ihtiyaç gözü ile bakılan patik, pek çok bijuterinin temel ürünü. Ancak her bijuteri yalnızca patik yapması için birini çalıştırmak istemiyor. Dolayısıyla çeyizlik eşya satan noktalar, sipariş üzerine patik alıyor ve bu durum da evden iş yaparak para kazanmak isteyenlerin işine yarıyor.

Çeyizlik Patik Kimlere Satılabilir?

Çeyizlik patik yapmaya karar verdin ancak bunları nasıl satacağını bilmiyor musun? Yanıtı çok basit. Elbette çeyizlik eşya satan butiklerin çoğu bu ürünlerine talip olacaktır. Hatta yalnızca çeyizlik değil, yöresel kıyafet satan noktalar da yine senden patik satın alacaktır. Bazı terzi dükkânları da yine çeyizlik ürünlerin satışını yaparak kendi komisyonlarını satış bedelinden tahsil ederler. Ancak bu işi kendin de yapabileceğini unutma. Biraz işgücü, biraz da reklam sayesinde harika bir kazanç kapısı elde edebilirsin. Bunun için interneti kullanabilir ve SEO uyumlu bir web sitesi oluşturabilirsin. Hatta geniş bir takipçi kitlen varsa sosyal medya hesabını da bunun için kullanabilirsin.

Çeyizlik Patik Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Çeyizlik patik yapmak aslında pek çok kadın için zaten basit. Çünkü kadınların çoğu bu tarz örgü ürünlerin yapımına hâkim. Ancak sipariş veren nokra patiğin rengi, modeli, büyüklüğü ve sayısını belirler. Ayrıca şiş ve ip gibi temel ihtiyaçları da kendisi karşılar. Bu temel ihtiyaçları siparişi alan kişi karşılar ise ödenecek tutara bedeli eklenir. Eğer sen de evde iş yapmak istiyorum diyorsan ve örgü yapmaktan hoşlanıyorsan bu iş tam sana göre. Öğrenci olabilirsin, ev hanımı ya da çalışan da olabilirsiniz. Bunların hiçbiri örgü örerek ev bütçene katkı sağlamana engel değil.

Kimler Çeyizlik Patik Yaparak Para Kazanabilir?

Eğer boş vaktin varda, paraya ihtiyacın varsa ve örgü örmeyi biliyorsan bu işi yapabilirsin. Üstelik bu işi hobi haline getirebilir ve ciddi kazançlar elde edebilirsin. Genellikle evde patik yapma işi kadınlar tarafından sık tercih ediliyor. Özellikle bir işte çalışamayanlar, çalışıp da bol boş zamanı olanlar patik yaparak para kazanabiliyor. Hatta öğrenciler dahi bu işten kendi harçlıklarını çıkarabiliyor.

Çeyizlik Patik Nasıl Yapılır?

Evden çalışma fikrin varsa bu işe muhakkak göz at. Çünkü çeyizlik patik aslında normal patiğin biraz daha süslenmiş halidir. Üstelik hali hazırsa süslü olan iplerle hiç uğraşmadan çok şık patikler örülebiliyor. Sen de siparişini aldığın noktanın taleplerine göre, belirtilen süre içerisinde patikler örebilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Genellikle patiğin görseli sana bırakılabilir. Bu durumda internet üzerinden farklı patik modelleri araştırarak çok daha şık ve modern patikler örebilirsin ki bu da kazancını ikiye katlamanı sağlayacaktır.

Evde Patik Yapma İşine Ne Kadar Zaman Ayırmalıyım?

Evde yapılacak ek işler arasında yer alan patik yapma işi aslında son derece basit ve eğlenceli bir iştir. Bunun için ekstra bir zamana da ihtiyacın yok. Çünkü evde televizyon seyrederken, işten döndüğünüzde ya da herhangi boş bir zamanınızda patiği örebilirsin. Bir çift patiği ortalama 5 – 6 saatte bitirebilirsin. Hatta daha hızlı olan hanımlar bir gün içinde 2 ya da 3 çift patik örebiliyor. Ancak firmanın verdiği siparişe göre zamanını kendin de ayarlayabilirsin.

Evde Patik Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Genellikle, standart bir çift patik için ödenecek bedel 10 – 30 TL arasında değişiklik gösteriyor. Ancak, çeyizlik patik dendiğinde biraz daha süslü ve farklı ürünler bekleniyor. Dolayısıyla çeşitli boncuklar, aksesuarlar ve farklı ipler ile patik renklendirilip, süsleniyor. Patik ne kadar farklı ise ödenecek bedel de o oranda artıyor. İnternet üzerinden birbirinden farklı ve güzel patik modellerini araştırarak kazancını katlayabilirsin. Üstelik farklı patik modelleri sayesinde aylık kazancın 500 – 600 TL’ye ulaşabilir. Bu tutar ile aile bütçene katkı sağlayabilir, okul masraflarını karşılayabilirsin. Hatta evden yaptığın patikleri bir web sitesi ya da sosyal medya hesabı açarak kendin pazarlayabilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com