Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Chicky Döner Bayilik Bedeli ve Şartları

15.03.2019
118
Chicky Döner Bayilik Bedeli ve Şartları

Geçmişten günümüze insanların vazgeçilmezi olan tavuk döner ile Chicky Döner franchising veren firmalar arasında yerini almaktadır. Düşük yatırım ile hızla yatırımınızı geri kazanabileceğiniz bilindik bir sektör olan döner sektörü ile, sizde kazanmaya başlamak istiyorsanız bu yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Chicky Döner Hakkında

Chicky Döner, 2010 yılının Ocak ayında tüketicilere hızlı, hijyenik, kaliteli ve lezzetli ürünler sunmayı hedefleyerek yola çıkmıştır. Türkiye’nin son senelerdeki en büyük yabancı çevirme piliç zincirini oluşturmuştur. Yabancı zinciri ile Romanya, Macaristan gibi ülkelerde faaliyete geçmiştir. Türk markası altında kurulmaya karar vermiş ve Türk tüketicilerinin sevdiği katkısız ve dürüst ürün felsefesini uygulayabilmek amacıyla sistemden ayrılmıştır. İlk şubelerini İstanbul Etiler’de açmıştır. Çok özel ve farklı sosyalar kullanmaktadırlar. Chickie için özel olarak hazırlanan ürünlerde MSG (çin tuzu) bulunmaz. Donuk piliç kesinlikle KULLANMAMAKTADIRLAR. Şubelerde ki piliç ürünleri kesinlikle mikrodalgada ısıtılmaz veya pişirilmez. Piliçler sipariş üzerine pişirilmekte ve 40 dakika içerisinde müşterilere sunulmaktadır. Sapariş üzerine pişirilen ürünleri ise Banvit tarafından; vakumlu poşetlerde, el değmeden, hava ile temas etmeden, günlük ve taze olarak şubelere teslim edilmektedir. 2020 yılı itibariyle yurdışında şube açmayı hedeflemektedirler. En karlı işler arasında olan dönercilik ile, gelişmek ve para kazanmak daha kolay olacaktır.

Neden Chicky Döner Bayilik Almalıyım

 • Marka bilinilirliği ve deneyimi.
 • Çalışanlarınız ve sizin için eğitim desteği ile işlerinizi yapmak daha kolay olacaktır.
 • Kolay öğrenilen, kolay uygulanan ve kolay denetlenen sisteme sahip olmaları.
 • Alışılmış ve beğenilen lezzet olması.
 • hızlı para kazanma için çok uygun bir iş olması

Chicky Döner Bayilik Şartları

Chicky Döner’in girişimcilerinde aradığı özellikler şunlardır;

 1. Kendi kendine yetebilecek ve restorandaki ekibini idare edebilecek liderlik vasfı tasıyan kişiler.
 2. 6  hafta boyunca girişimcinin sürekli olarak eğitim alması gerekecek. Bu öğrendiklerini ve harfi harfine ekiplerine öğretmeleri ve sürekli olarak kontrol eksiklikleri kontrol etmeleri ve bu eksikleri kapatmak için sabırla anlatmaları gerekmektedir.
 3. Çalışkan olmalıdırlar.
 4. İyi iletişim kurabilmelidirler. Sürekli e-posta kullanabilmeleri ve düzgün bir şekilde yazılı haberleşmeyi yönetebilmeleri gerekmektedir.
 5. İyi insan ilişkileri.
 6. Finansal bilgilere hakimiyet çok önemlidir. Unutmayın ki, Chicky Döner’den bayilik almanız, sizler için finansal işlerinizi yürütecekleri anlamına gelmemektedir. Hesap kitap işleri olarak adlandırılan gelirler ve giderler dengesi bunların gelire dönüşümü ve planlamasını yapabilmelisiniz. Cari hesaplamalar yapabileceğiniz derecede basit muhasebe bilginiz olması gerekmektedir.

Chicky Döner Bayilik Bedeli

Chicky Döner’in Chicky Express ve Chicky Plus olmak üzere iki farklı lokasyonu bulunmaktadır. Bayilik bedeli bu iki lokasyon için farklılık göstermektedir.

Chicky Döner Lokasyonları

Chicky Express: Genellikle büyük şehirlerde ve paket servis odaklı açılacak işletmelerde başvurulan sistemdir. Chicky Express için 30-50 m2 arasındaki yerler express şube açmak için yeterlidir. (express, küçük metrekareli, paket servis yoğun çalışan noktalardır.)

Chicky Plus: Paket servis yoğunluğu kadar salon servisi yoğunluğu da olan işlek bölgelerde açılan yerlerdir. Chicky Döner’in, minimum 60-100 m2 büyüklüğünde ve salon kapasitesi 30 kişiyi ağırlayabilecek dükkanlar için uyguladığı konsepttir.

Chicky Express Lokasyonu İçin;

 1. 10 yıllık isim hakkı bedeli.
 2. Mimari proje.
 3. Tadilat. (Genel inşaat uygulamaları ve tesisatlar)
 4. Mutfak ekipmanları. (Camlı inoksan döner ocakları, paslanmaz tezgah ve ekipmanlar, pişiriciler ve havalandırma sistemi.)
 5. Restoran pos otomasyonu. (Ciro takibi yapan ve numara kayıtlı bilgisayar sistemi, caller ID ve yazıcı)
 6. İç-dış görseller, menuboard, 10.000 broşür, 1.000 magnet ve motor kasaları giydirmesi olmak üzereye reklam çalışmaları.
 7. Chicky express için A dan Z ye anahtar teslim fiyatı ve isim hakkı bedeli dahil olmak üzere 90.000TL’dir.

Chicky Plus Lokasyonu İçin;

 1. 10 yıllık isim hakkı.
 2. Mimari proje.
 3. Tadilat. (Genel inşaat uygulamaları ve tesisatlar)
 4. Salon kapasitesine uygun masa, sandalye ve diğer dekorasyon çalışmaları.
 5. Mutfak ekipmanları. (Camlı inoksan döner ocakları, paslanmaz tezgah ve ekipmanlar, pişiriciler ve havalandırma sistemi.)
 6. Restoran pos otomasyonu. (Ciro takibi yapan ve numara kayıtlı bilgisayar sistemi, caller ID ve yazıcı)
 7. İç-dış görseller, menuboard, 30.000 broşür, 3.000 magnet ve motor kasaları giydirmesi olmak üzereye reklam çalışmaları.
 8. Chicky express için A dan Z ye anahtar teslim fiyatı ve isim hakkı bedeli dahil olmak üzere 120.000TL’dir.

Chicky Döner İletişim Bilgileri

Adres: Rococo Center 503 Tığcılar Sokak Mercan Istanbul
Tel: (212) 522 79 89
Web: http://www.chickydoner.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com