Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Çilek Mobilya Bayilik Şartları, Fiyatı ve Başvurusu

18.10.2018
191
Çilek Mobilya Bayilik Şartları, Fiyatı ve Başvurusu

Ülkemizde ve dünyada pek çok marka girişimci bireylere bayilik sunarak genişlemektedir. Bu şekilde bayilik başvurularında girişimcinin pek çok masrafı ana firma tarafından karşılanıyor. Farklı sektörlerde bayilik veren firmalar bulunuyor. Firma bu şekilde şube sayısını genişletiyor ve satış hacmini artırıyor. Girişimciler ise ana maliyetler dışında herhangi bir masraf yapmadan iş sahibi oluyor. Ülkemizde bu sektör son beş yıl içerisinde yüzde 180 gibi oldukça yüksek bir oranla büyüdü. Bu büyüme ile 200 bin kişi için yeni istihdam alanları ortaya çıkmış oldu. Girişimci olmak için kuvvetli girişim hissine sahip olmak, başarıya yönelmiş olarak, fırsatlardan ve yeniliklerden yararlanmak gereklidir. Çilek mobilya ünlü markalardan biridir ve kurmak istediğin iş için harika bir başlangıç olabilir.

Çilek Mobilya Bayilik Nasıl Yapılır?

Çilek 71 ülkede 500’ü aşkın satış noktası ile oldukça geniş bir bayilik sistemine sahiptir. Bebek, çocuk ve genç mobilyası üzerine ürünler sunan marka; girişimci, dinamik, tecrübeli ve çalışkan bayi adayları ile çalışmayı tercih ediyor. Çilek ailesinin bir parçası olmak için doğru lokasyonu seçmelisin. Bunun için seçilen mağaza rekabet, görünürlük, trafik gibi alanlarda kira/ performans avantajları getirmelidir. Seçtiğin lokasyon onaylandığında ücretsiz olarak mimari projelendirme ve anahtar teslim mağazacılık hizmetleri alabilirsiniz. Online parakendecilik sistemi ile siparişlerinizi takip edebilir ve stok takibi alanında çok daha profesyonel çalışabilirsin. Uzman bölge müdürleri sahada bayilerini ziyaret eder. Yeni kampanyalar ve ürünler hakkında bilgiler verir. Sıkıntı ve önerileri dinleyerek çözümler geliştirir.

Çilek Mobilya Bayisi Olmak İçin Ne Kadar Bütçe Ayrılmalıdır?

İlk yatırım yaparken demirbaşlar, depo ve mağaza gibi kısımlarda 150 ile 300 bin arasında bir sermayen olması da başlangıç için yeterlidir. Trafik yoğunluğu bulunan, yeterli potansiyele sahip, uygun kira maliyeti olan ve minimum 200 m2 büyüklükteki mağaza lokasyonları bulunduğunda çilek mobilya bayisi olabilirsin. Örneğin İstanbul Kartal’da bir dükkan kiralamak istediğinizde 4500 TL gibi rakamlarda dükkan bulabilirsiniz. Dükkan içine yapılacak tüm masraflar Çilek mobilya tarafından karşılanıyor. İşlerinizi takip etmek için bir personel tuttuğunuzda 2029 TL her personel için toplamda maliyetiniz olacaktır. İlk açılış için ruhsat masrafları için 500, esnaf ve sanatkarlar odasına kayıt için 650, yazar kasa için 400, fatura ve matbu evraklar için 400 TL bütçe gerekiyor. Bağkur 240tl, telefon su için 80 TL, KDV hariç diğer vergiler için aylık 25 TL, stopaj olarak 120 TL dükkan masrafı olacaktır.

Kimler Çilek Mobilya Bayisi Olabilir?

Öncelikle girişimcilik fikirleri seçimlerini yaparken çilek markasını seçtiğinde, markaya inancın olmalı; çalışkan ve girişimci bir ruha sahip olmalısın. İşini sahiplenmeli ve aktif olarak takip etmelisin. Tüketiciye çözüm odaklı yaklaşmalısın. Satış ve perakende alanında tecrüben olması da çok önemlidir. Gerekli şartlar sağlandığında mağaza açılışında önce Çilek standartlarında hizmetler sunabilmen için eğitimler veriliyor. Açılış sonrasında da eğitim desteği Çilek Akademi kapsamında devem ediyor.

Çilek Mobilya Bayisi Olarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Seçtiğiniz lokasyona göre rakamlar değişebilir. Ancak tam zamanlı kendi işinizin patronu olarak koyduğunuz sermayeyi birkaç yılda çıkarabilir ve çok kısa bir süre içerisinde kar etmeye başlayabilirsiniz. Çilek mobilya 25 adet yeni bayi açmayı planlıyor. Bu karlı iş fikirleri arasından seçimler yaparak bayi olmak istiyor isen belirtilen şartları taşıman gereklidir. Dükkanın yer seçimi kazancınızı belirleyecek en önemli etkendir. Özellikle yoğun trafiğin olduğun alanlarda, yol kenarlarında, alışveriş merkezlerinde karlı bir işletme kurabilirsiniz. Aylık ortalama 20 takım sattığınızda yüzde 10- 15 arası kar ile çalıştığınız varsayılacak olursa takım fiyatlarına göre 10 bin liradan fazla kar marjınız olabilir.

Çilek Mobilya Bayisi Başvurusu

Çilek mobilya bayilik verirken mimari projelendirme ve uygulama, işletme el kitabı, ürün temini ve fiyatlandırması, dünyanın her yerine ürün nakliyesi, 5 yıl garanti güvencesi, satış sonrası hizmet vermektedir. Bunun yanında yönetim programı uygulaması, eğitim ve bilgi birikimi, bölgesel iş geliştirme planları, etkili ve dinamik kampanya desteği, bölgesel ve ulusal reklam ve bunun yanında pazarlama, halkla ilişkiler ve reklam alanında sürekli destek alabilirsin. Bu iş fikirleri girişimcilik seçeneği için 0 212 465 78 45 nolu telefonlardan Çilek Genel Müdürlüğüne ulaşabilir, [email protected] adresinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Güçlü marka bilinirliği ve görsel marka kimliği ile başarılı bir satış potansiyeli elde edebileceğin bu bayilik sistemini sende deneyebilir ve kazançlı bir yatırım yapabilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com