Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Coffeemania Bayilik Fiyatı ve Şartları

22.11.2018
194
Coffeemania Bayilik Fiyatı ve Şartları

Yeni iş fikirleri arıyorsanız, bu yazımız sizin için ideal. Sizlere Coffemani franchise hakkında tüm detayları vereceğim bu yazıyı dikkatlice okumanızı öneririm.

Coffemania Hakkında

Coffeemania kaliteli kahve kültürünü dünyanın ulaşılabilecek her noktasına taşımak amacıyla, bir grup kahve sevdalısı tarafından 2009 yılında kurulmuştur. 30 yılı aşkın mesleki birikimin ardından bir araya gelen profesyonel ekibi, 2013 yılında kendi kavurma tesisini açmıştır. Coffeemania’nın, 2009 yılında 4 şube ile başlayan franchise verme süreci 2016 yılı itibariyle Türkiye’de 60 şubeye ulaşmıştır. 1160 toplam çalışanı, ortalama 989.000 aylık sabit müşterisiyle, dünya standartlarında bir hizmet anlayışı yürüten Coffeemania’nın Malezya’da da 3 şubesi bulunmaktadır.

Dünyada Coffemania

Dünyada Coffeemania tescili olan ülkeler şu şekildedir:
Türkiye, Malezya, Endonezya, Filipinler, Güney Kore, Fas, Avustralya, Makedonya, Hırvatistan, Sırbistan, Hindistan, Suudi Arabistan, Kuveyt, Lübnan Karadağ, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Çin Cumhuriyeti, Kazakistan, Azeybaycan, Yunanistan, Güney Kıbrıs, İran, Mısır, Bosna Hersek.

Altın Madalyalı Kahve

Coffeemania’nın Mania Blend ve Espresso Portugal Blend kahveleri, Alman Gurme Kahve Kavurucular Loncası Deutsche Röstergilde’nin her yıl düzenlendiği ve en iyi gurme kahvelerin yarıştığı Kahve Tadım Yarışması’nda 2015 altın madalya kazanmıştır.

Toplamda kavrulmuş 75 filtre ve 75 espresso kahve çekirdeği aynı tadım turlarında aynı koşullar altında hazırlanarak ve kör tadımla denenmiş, saflık, koku, aroma, asitlik, armoni ve bütünlük unsurları üzerinden değerlendirilmiştir. Coffeemania, yarışmaya Almanya dışından katılan ve altın madalya kazanan ilk Türk markasıdır.

Neden Coffemania Bayiliği Almalıyım?

Kar marjı yüksek olduğu için, sanılanın aksine keyif ticareti değil zaruri ihtiyaç olduğu için tercih etmelisiniz. Aynı zamana krizlere karşı en dayanıklı sektör olması da tercih sebebleri arasındadır.

Coffemani Bayilik Şartları

  • Hedef Bölgeler : Tüm Türkiye ve yurtdışı
  • İsim Hakkı Bedeli : 45.000 DOLAR
  • Minimum Şube Açılış Maliyeti : 450.000 TL
  • Ortalama Şube Kurulum Süresi : 6-8 hafta
  • Reklam Katılım Ücreti : 0
  • Gelirden Pay : %3

Coffemania Bayilik Kazanç Tablosu

  • Ortalama Kar Marjı : %20-%55
  • Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 18 – 24 Ay
  • Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Coffemania Bayilik Süreci

Başvuru

Coffeemania’dan bayilik almanızın ilk adımı olarak, başvuru formu üzerinden bayi adaylarımızın başvuruları alınır.

Ön Görüşme ve Davet

Franchising ekibi, bayi adayları ile iletişime geçerek ön görüşmeyi gerçekleştirirler ve franchising sistemi konusunda ön bilgilendirmede bulunurlar. Olumlu değerlendirilen adaylar merkeze davet edilir ve yüz yüze görüşme sağlanır.

Ön Protokol ve Lokasyon

Ön görüşmesi olumlu sonuçlanan adaylar ile bayilik sürecini başlatan bir ön protokol imzalanır. Ardından lokasyon kriterlerine dair bilgiler verilerek bayi adayları için en uygun mekana birlikte karar verilir.

Sözleşme

Bayi adayları franchising sözleşmesi için istenen evraklarla beraber bayilik sözleşmesi hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

Mimari Proje

Konsepte uygun olarak Coffemani mimari ekibi mağazanın projelendirilmesini, 3 boyutlu halini hazırlar, sunar ve inşaat başlar.

Personel Alımı ve Eğitimi

İnşaatın tamamlanmasına yakın, operasyon ekibi tüm personelin işe alımını gerçekleştirir. Önce teorik eğitimleri, sonrasında ise pratik eğitimlerini tamamlayarak şube açılışına hazır hale getirir.

Şube Açılışı

Operasyon ekibi, şubeyi açılışa uygun hale getirecek tüm işlemleri tamamladıktan sonra, açılış organizasyonunu gerçekleştirir.

Coffemania İletişim Bilgileri

Adres: Umurbey Mahallesi 1501 Sokak No: 2 / A Alsancak / İZMİR
Tel: +90 232 422 19 32
E-mail: [email protected]
Web: www.coffeemaniam.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com