Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Colins Bayilik Başvurusu, Fiyatı ve Şartları

19.10.2018
582
Colins Bayilik Başvurusu, Fiyatı ve Şartları

Türkiye’nin önde gelen giyim markası Colin’s Türkiye genelinde bayilik vererek hem yüksek kazancına ortak olacak yeni takım arkadaşlarını bünyesine katıyor hem de her yerde temsil edilebilir olma adına dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Ortada duran tüm bu eşsiz özellikler dikkate alındığı zaman her açıdan fark yaratmaya devam eden tüm özellikleriyle Colins iş başvurusu bayilikleri üzerinden tamamen yerli üretime dayanan ürünlerini Türkiye genelindeki müşterilerine sunduğunu kesin olarak söylemek gerekmektedir.

Tarihçe

Nurettin Eroğlu tarafından 1983 yılında Aksaray’da sadece 150 m²’lik bir alanda önceleri kaban ve mont imalatı yapılarak başlayan hikayedir aslında. O zamandan bu zamana dek gelişerek güçlenerek kalkınmaya devam eden Colins her anlamda müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla işini büyüterek günümüzde birçok yerde bulunan satış ağıyla yerli üretime dayanan konfeksiyon ürünlerini hem erkek giyim hem de bayan giyim olmak üzere sunmaktadır.

Bayilik Şartı ve Bedeli

Colins markasının prestijine ortak olmak istiyorsanız öncelikle 150 m² minimum 300 m² maksimum bir mağazaya sahip olmanız gerekir. Daha sonra 500.000 maksimum maliyet ve minimum 150.000 maliyeti banka teminatı göstererek Colins ailesine her açıdan katılım sağlamış olursunuz.

Tümüyle bu özellikleri dikkate alındığı zaman gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin bayiliklerin sunduğu bütün bu olanaklardan yararlanma fırsatı bir arada bulunmaya devam eder. Bu da her anlamda tüm özellikleriyle öne çıkan nitelikleri meydana getirecektir.

Bayilik Desteği

Colins bayiliklerine her zaman destek olduğu gibi yine destek olmaya devam etmektedir. Bayiliklerine her anlamda reklamcılık yönünden destek sağlayarak dijital pazarlama, katalog, broşür ve afiş baskılama hizmetlerinde ücretsiz olarak destek sunuyor. Bunun yanı sıra önde gelen televizyon kanallarında da her anlamda reklam desteği sunmaktadır.

Bunun yanı sıra personel eğitimi ve insan kaynaklarına yönelik olarak da her anlamda desteklerini müşteri memnuniyetine dayanan sıra dışı yaklaşımla sunmaya devam ederek müşterilerinin beklentilerini karşılama yönünden de dikkat çekmeye devam eder. Bu da son derece önde gelen evlere iş yaklaşımlar arasında yer alması bakımından önemli bir unsuru oluşturmaktadır.

Bayilik Başvurusu

Colins bayilik başvurusunda bulunmak için https://www.colins.com.tr/ContactUs linkindn iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bu başvuru formunda yer alan alanları hatasız ve tam doldurduktan sonra kısa zamanda size geri bildirim yapılacaktır. Bunun sonrasında yüz yüze görüşme sağlanarak franchising konusunda her açıdan ayrıntılar ele alınacaktır.

Bu da her anlamda bayilik kurmak isteyenlerin teknik ve mali anlamda bütün ayrıntıları burada genel merkez yetkilileri ile görüşmesi ile sağlanacaktır. Fizibilite yani mimari projelendirme ve görsel düzenlemeden maliyete destekten operasyonel süreçlere kadar bütün konularda bayiliklere her açıdan ayrıntılı hizmet sağlanması gerekmektedir.

Colin’s İletişim

Ülkemizin tamamen yerli ekonomiye dayanarak kurulmuş yerli üretim markası Colin’s ERK Pazarlama Giyim San ve Tic AŞ olarak Zafer Mahallesi, Çınar Sokak No:2 Yenibosna/İstanbul genel merkez adresi üzerinden tüm Türkiye’ye bayilik ulaştırmaktadır.

Aynı zamanda 444 53 26 numaralı telefon üzerinden de her açıdan pazar günleri hariç 08.00-20.00 saatleri arasında her türlü konuda teknik destek almanız mümkün olmaktadır.

Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar dikkate alınacak olunursa her açıdan soru, görüş ve önerilerinizi ilgili yetkililerle paylaşarak anında teknik destek almanız sağlanmaktadır. Yazışma adresi olan [email protected] adresinden de her türlü iş kurmak istiyorum konuda teknik destek ve bayilik işlemleri için de görüş ve isteklerinizi bildirmeniz mümkün olabilmektedir. İşte bu yaklaşımlar ışığında da her açıdan Colin’s üyesi olarak sizler de tamamen ayrıcalıklı bir giyim sektöründe yerinizi alacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com