Kazançlı Fikirler

Collezione Bayilik Şartları ve Bayilik Fiyatı

21.10.2018
304
Collezione Bayilik Şartları ve Bayilik Fiyatı

Collezione, Türkiye’nin mağazacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak yarım asra yakın mağazacılık deneyimiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye’de 211 yurt dışında 54 adet mağazalarıyla Collezione bayilik ürünlerinin satışını gerçekleştirerek yerli tekstil ürünlerini müşterilerine sunmayı sürdürmektedir. Bayilik sistemi ile de ekibini büyütmektedir.

Neden Collezion Tercih Edilmelidir?

Collezione markası 1987 yılında Bakırköy’deki ilk şubesiyle perakende giyim mağazacılığa adım attı. Bu zaman diliminde Türkiye’de şu anda var olan mağazaların neredeyse %80’i yoktu. Collezione böyle bir ortamda perakende giyim mağazacılığın temelini Akyiğit Mağazacılık San ve Tic AŞ olarak atarak ilerleyişini sürdürdü. Günümüzde de her açıdan kalitesinden ödün vermeden modanın trendlerini belirlemeye devam eden yaklaşımla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Collezione Bayilik Desteği

Collezione tarafından bayiliklerine;

– reklam ve satın alma

– İK (insan kaynakları) ve performans yönetimi

– personel eğitimi ve dijital pazarlamaya yönelik destekler verilmektedir. Böylelikle ülkemizin büyümeye devam eden güçlü mağazalarıyla Collezione ürünlerini daha da geniş kitlelere ulaştırmaya devam etmektedir.

Collezione Bayilik Şartları

Collezione bayiliklerinin taşıması gereken nitelikler arasında kuşku yok ki stratejik iş ortaklığı çerçevesinde uyumluluk gelmektedir. Bunun yanı sıra mağaza açılacak yerin en az 10 bin kişilik alana sahip olması ve de %75 Collezione ürünlerinden oluşturulması istenmektedir. Ayrıca en az 150 m²’nin Collezione ürünlerine ayrılması da gerekli tutulmaktadır.

Bu özelliğinin yanında görsel düzenleme adına yaz sezonunda 40 adet kış sezonunda 30 adet ürünün yer alması talep edilmektedir. Bütün bu özellikleri dikkate alındığı zaman da her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin bayilikleriyle ilerlemeye devam etmesi her açıdan mümkün olan niteliklerini ortaya koyar.

Collezione Bayilik Maliyeti

Collezione’un tümüyle bu özellikleri dikkate alınarak incelendiği zaman her açıdan ortalama 250 bin maliyet talep ettiğini belirtmek gerekmektedir. Bunun yanında tüm olanaklar dikkate alınarak her açıdan Collezione bayiliklerinin her yerde doğru bir şekilde temsil edilebilmesi adına da gerçekten de ek gelir ortada duran özelliklere sahip ollduğunu söylememiz gerekecektir.

Tüm bu ortada duran yaklaşımlar esas alınarak her açıdan kaliteli ve de sıra dışı özelliklere dayalı olarak 7 gün 24 saat kesintisiz olmaya devam eden multi-disiplinel yaklaşımla hizmet aktardığını kesin olarak dikkate almak gerekmektedir.

Bu da mağazacılık sektörü olarak her yere gayet tüm özellikleriyle birlikte ulaşması anlamında önemli bir yaklaşım çizer. Bu da ortada duran teknik unsur yönünden değerlendirildiğinde tamamen kaliteli ve de etkin özellikleri sunmaktadır.

Collezione İletişim

Genel merkez Demirkapı mahallesi, İnönü caddesi numara 48 Mahmutbey-İstanbul’da bulunmaktadır. Genel merkez ofis telefon numarası olarak 0212 447 12 12 numaralı telefon üzerinden mesai saatleri içerisinde (08.00-18.00) hizmet verdiğini kesinlikle dikkate almak gerekecektir.

Bayilik almak isteyenlerin bayiyonetimi@collezione.com.tr  üzerinden de corner/bayilik işlemi üzerinden iletişime geçmesi her açıdan olanaklı hale gelecektir. Bu sayede gerçekten de kaliteden ödün verilmeyen bir yaklaşımla tüm konumda üyelik almak mümkün hale getirilmektedir. Tüm bu ortada duran para kazanma fikirleri yaklaşımlar açısından da gerçekten de kaliteli ve de tamamen ayrıcalıklı olarak hizmet ortaya konduğundan bahsetmek doğru olacaktır. Bu da Collezione mağazacılığının her yerde yaygınlaştırılması adına gerçekten de önemli bir nokta olma özelliği gösterir. Tümüyle bu özellikler corner-bayilik işleminin de öncüsü olmaya devam eden Collezione farkına dayanmaktadır.

Siz de Türkiye’nin öncü perakende giyim mağazacılığının bir bayisi olmak istiyorsanız yukarıdaki iletişim bilgileri üzerinden ve ön başvuru formunu doldurarak hemen iletişim kurabilir ve bu köklü kurumun bir parçası olabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com