Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Damla Su Bayilik Başvurusu, Fiyatı ve Şartları

24.10.2018
193
Damla Su Bayilik Başvurusu, Fiyatı ve Şartları

The Coca Cola Company bünyesinde bayilik taleplerini dikkate alan Damla su tamamen doğal kaynak suyunu damacana, cam şişe ve en son ürettiği konseptle franchising bitki şişe seçenekleriyle Türkiye’nin yüzlerce dağıtım ağı üzerinden herkese sunuyor. Bu da Damla suyun tamamen doğal ve tamamen uygun fiyatlarla doğal yaşam kaynağımız suyun tüketilmesi anlamında dikkat çeken konulardan biri olmaya devam ediyor.

Damla Su Bayilik Koşulları

Damla suya bayilik almak isteyenlerin resmi internet sayfası üzerinden öncelikle iletişim formunu doldurması isteniyor. Ardından da Damla suyun belirli kriterlerini bayilik almak isteyenlerin taşıması gerekmektedir.

Peki nedir bu kriterler?

  • Öncelikle müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı,
  • Yeterli sayıda personel temini
  • Belirli müşteri kitlesi olmak ve pazarlama ağına sahip olmak.

Bu özellikleri dikkate alındığı zaman gerçekten de Damla suyun sahip olduğu tüm bu özellikleriyle ön plana çıktığını kesinlikle dikkate almak gerekir. Bu da önemli bir ölçüt olması açısından son derece dikkat çeken yaklaşımlar arasında gelmektedir.

Damla Su Bayilik Bedeli

Damla su bayiliği almak isteyenler en az 50 bin liralık bedel ödemesi ve kdv ile birlikte standart bayilik ödeneğini vermesi gerekir.

Bu özellikler düşünüldüğü zaman her anlamda bulunduğunuz yerde en iyi şekilde temsil etme kabiliyetine sahip olunması gerçekten de önde gelen nitelikler arasında yer almaktadır. Bu da kaliteden ödün verilmeksizin dikkat çeken hususlar arasında gelmesi adına çok önemli bir yaklaşımdır.

Bütün bu ortada duran özelliklerin yanı sıra yine Damla su olarak bayiliklere verilen desteklerden de bahsetmek gerekir.

Damla Su Bayilik Destekleri

  • Damla etiketli iş kıyafeti ve su damacanası
  • Dağıtım aracı desteği ve personel eğitim desteği
  • Operasyonel süreç lojistik ve pazarlama destekleri sunulan teknik destekler arasında gelmektedir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar dikkate alınacak olunursa her açıdan Damla su farkının bir kere daha görüldüğünü kesinlikle söylememiz gerekecektir. Bu da çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkar.

Neden Damla Suyu Tercih Etmelisiniz?

Damla Su, The Coca Cola Company girişimcilik fikirlerişirketine bağlı saygın şirket olduğu için son derece önemli bir işletmedir. Bunun yanı sıra çağdaş teknik gelişmelere bağlı kalarak su arıtım tesisleri ve de üretim tesislerini günden güne modernize ederek OHAS VE Türk Standartları Enstitüsü kalite belgesini almaya hak kazanmış doğal kaynak suyu satış firması olması bakımından öne çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra doğal kaynak su satış ve pazarlama işinin öncüsü konumunda yer alarak uzun yılların getirdiği deneyimle hizmet veriyor olması da her anlamda onun öne çıkan nitelikleri arasında gelmektedir. İşte tüm bu nitelikler bakımından da düşünüldüğü zaman her açıdan ön plana çıktığını kesinlikle dikkate almak gerekir.

Damla Su İletişim Bilgileri

Damla su bitki şişe konseptinde 0.33 – 0.75 litrelik, cam şişe konseptinde 5 litrelik, 8 litrelik ve de 19 litrelik damacana doğal kaynak suyu müşterilerine sunmaktadır. Damla farkıyla ve The Coca Cola Company prestijine dayanan güçlülüğüyle faaliyetlerine kaldığı yerden devam ederek her açıdan Altunizade mahallesi, Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay caddesi, numara 35 Üsküdar/İstanbul genel merkez ofisinden tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra haftanın 7 günü günün 24 saati kesintisiz olarak irtibat kurabileceğiniz 0850 201 30 35 numarası üzerinden de hizmetine kaldığı yerden devam etmektedir. Bu da onun her açıdan dikkat çeken özelliklere sahip olmasını sağlaması adına önemli bir konuyu teşkil eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com