Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Derimod Bayilik Bedeli ve Şartları

22.10.2018
339
Derimod Bayilik Bedeli ve Şartları

Türkiye’nin A kalite deriden imal edilen prestijli giyim sektörü Derimod, yarım asırlık tecrübesiyle koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan felsefesiyle ülkemizin her bölgesine franchise mağazaları aracılığıyla hizmet sunmaya devam ediyor.

Öte yandan kurumsal olarak sosyal sorumluluk projelerine de en aktif bir şekilde katkıda bulunmaya devam eden sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak her manada dikkatleri üzerine çeken yaklaşımla hareket ederek müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam etmektedir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımları açısından değerlendirildiği zaman Derimod kaliteden ödün vermeden hizmetlerini ortaya koymaya devam etmektedir.

Bayilik Fırsatları Nelerdir?

Derimod bayilikleriyle büyüme felsefesine sahip. Hal böyle olunca da bayiliklerinin her anlamda Derimod prestijini her yerde temsil ederek ülkemizin %100 deriden imal edilen kadın ve erkek giyim perakendeciliğinin sektörel olmaya devam eden yönleri bulunmaktadır.

Bu özellikleri bakımından değerlendirildiği zaman her açıdan bayiliklerinin birçok yönden unsurları varlığını korumaktadır. Öte taraftan yine düşünülecek olunduğu zaman her açıdan bayiliklerin tamamen koordineli olarak birbiriyle uyumlu olarak Derimod kalitesini korumaya devam etmesi de önemli bir özelliktir.

Kısaca Tarihçesi 

Derimod peki neden bu kadar öne çıkıyor. Sebebi belli. 1974 yılında perakende mağazacılığını ülkemize taşıyan sektörünün lider firması olarak şimdi de franchising sistemi üzerinden müşterilerinin beklentilerini karşılamaya her zamanki ayrıcalıklarıyla sunmaktadır. Öte taraftan bir diğer özellik olarak 1982 yılında kendi sermayesi ve imkanlarıyla ABD’de ilk mağazasını açmış olan perakende sektörü olması açısından da önemlidir. İşte tüm bu sayılanlar dahi onu tercih etmenizin belli başlı özellikleri arasında gelmeye devam etmektedir.

Bayilik sayısı olarak şu an ülkemizin genelindeki toplam 110 mağazasıyla birlikte müşterilerinin beklentilerini karşılayarak hizmetlerini yürütmektedir. Bu da her anlamda fark yaratan en temel özellikleri arasında gelmeye devam etmesi açısından son derece önemli bir yaklaşım unsuru olarak bilinmektedir.

Bayilik Şartları

Belli başlı özellikleriyle Derimod franchising sistemine dahil olabilmek için mağaza konseptinin yerinde mimari proje ve dekorasyon, teşhir çalışmaları yapılmaktadır. Bu sayede Derimod şubelerinin her anlamda müşterilerinin görsel zevkine hitap edecek bir iç dekorasyona sahip olması amaçlanmaktadır. Öte yandan yine bir diğer özellik olarak bayilik açmak isteyenlerin KOSGEB projesine kayıt olarak girişimcilik fikriyle bayilik veren firmalar ve fiyatları minimum 100.000 TL sermaye ile başvuruda bulunması da öngörülmektedir. İşte tümüyle ortada duran tüm bu özellikleri açısından her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin hizmetlerini sürdürmektedir. Öte yandan kesinlikle bayiliklerin her anlamda işlek bir cadde üstünde yer alması veya şehrin en çok tercih edilen avm içerisinde her iki yandan cephesi genişletilmiş bir mekanda düzenlenmesi gerekmektedir.

Derimod Merkez Ofis

Derimod, ülkemizin yurt dışında tamamen milli sermaye ile perakende mağazasını açmayı başarmış sektörünün lider kurumu olarak dikkat çekmiştir. Derimod şu anda 110 yurt içi mağaza sayısını franchise sistemiyle daha da arttırmayı hedeflemekte ve böylece her anlamda müşterilerinin beklentilerini dikkate alan yaklaşımla müşterilerine en iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Bütünüyle ortada duran tüm bu unsurlara dayandırıldığı zaman Beşkardeşler mh, 4. sk, No. 14 Zeytinburnu-İstanbul genel merkez adresi üzerinden ülkemizin her yerine hizmetlerini sürdürmektedir.

Öte yandan dikkatleri üzerine çeken konular arasında gelmesi bakımından 0212 703 30 00 numarasından da her açıdan soru, görüş ve önerilerinizi merkez ofise iletebileceğiniz irtibat numarası bulunmaktadır.

Derimod Müşteri Hizmetleri

Hafta içi 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet veren müşteri hizmetleri numarası 0850 288 4 288 numaradan her anlamda müşterilerine satış sonrası hizmet vermekte ve ayrıca bayilik konusunda da Derimod olarak hizmet vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com