Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Digitürk Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

19.10.2018
291
Digitürk Bayilik Başvurusu ve Bayilik Fiyatı

Türkiye’nin dijital yayın hayatına merhaba dediği ilk yayın platformu Digitürk tüm üyelerine HD görüntü kalitesinde yayın hizmeti veriyor. Türkiye genelinde bayilik veren marketler açmış olduğu bayiliklerle her açıdan gücüne güç katmaya devam eden Digitürk bayilerinden öncelikle müşteri memnuniyeti ve samimiyeti bekliyor.

Neden Digitürk?

Türkiye’nin ilk HD yayıncılık hayatını başlatan 1 Ocak 1999 tarihinden bu yana hizmet veren Digitürk bu büyük atılımıyla şifreli yayıncılık ilkesiyle tüm ulusal ve uluslararası spor müsabakalarını ekranlara getirmektedir. Bunun yanı sıra yine özlediğiniz dizi ve filmleri, birbirinden ödüllü sinema filmlerini yine evinize getiren bir platform olarak her açıdan dikkatleri üzerine çekmektedir. Tümüyle ortada duran bu eşsiz yaklaşımları neticesinde de her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı özellikleriyle iş başvurusu bayilik açmak isteyenlere seslenmektedir.

Digitürk Bayiliklerinin Koşulları

Digitürk bayilikleri Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermeye devam etmektedir. Digitürk ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız öncelikle https://www.digiturk.com.tr/bayilik-talep-formu adresinden başvuru formunu hatasız ve eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. Aynı zamanda söz konusu bayilik her açıdan tamamen eşsiz koşullara dayanarak her anlamda %50 oranındaki net kâr marjıyla tüm bayilerin de kazanmasına imkan tanıyor. Türkiye’nin yüksek görüntü kalitesinde yayın yapmaya devam eden en büyük şirketi günümüzde Bein Media Group‘a devredilmiş olarak yayıncılık hayatına büyük bir hızla kaldığı yerden devam etmektedir.

* Bayiliklerin temel anlamda minimum yatırım tutarı 400.000 lira olmalıdır.

* Bayilik açılacak yerler iş merkezlerine ve işlek cadde alanlarına yapılmalıdır.

* Bayiliklerin sicili tamamen temiz olmalı ve her açıdan Digitürk’ü temsil edebileceğine inancı tam olmalıdır.

* Bayilikler her açıdan müşteri memnuniyeti ve samimiyeti ilkelerini her şeyin üstünde tutmalı ve daima sorumlu davranmalıdır.

Tüm bu koşullar dikkate alındığı zaman Digitürk bayiliği ile nasıl para kazanılır her gün giderek genişleyen bir ailenin parçası olmaya hak kazanmış olursunuz.

Digitürk Bayiliklerine Verilen Destekler

Bayiliklere verilen destekler eğitim, satın alma, dijital pazarlama ve reklamcılık üzerine desteklerdir. Bunun yanı sıra %200 oranına kadar çıkabilen kâr marjı her açıdan şehrin yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Tüm bu ortada duran özellikler dikkate alındığı zaman her açıdan bayilikler vasıtasıyla tümüyle Digitürk ailesine katılmak mümkün olacaktır. Böylelikle Türkiye’nin teknik anlamda ilklere imza atmış şirketinde her anlamda yerinizi almış olacak ve onun yükselen yıldızıyla sizler de yükselmiş olacaksınız.

Digitürk İletişim Bilgileri

Digitürk genel merkezi İstanbul-Beşiktaş’ta yer almaktadır. Genel merkez biriminden tüm bayiliklere personel eğitimi ve destek eğitimleri ile her türlü satın alma ve reklam pazarlama eğitimleri de verilmektedir. Bu açıdan da Digitürk ile birlikte sürekli kazanan bayilikler ayrıca yerli teknik alt yapısıyla da doğrudan ülkemizin milli sermayesine katkıda bulunuyor demektir. Digitürk iletişim bilgileri olarak 0212 473 73 73 numaralı çağrı merkezini arayarak her türlü ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgilere anında ulaşmanız mümkün.

Digitürk Genel Merkez

Aynı zamanda Digitürk’e doğrudan Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz genel müdürlük binası ise şu şekildedir:

Abbas Ağa Mah. Sungurlar İş Hanı No:45 Beşiktaş/İstanbul.

Bunun yanı sıra tüm evrak işlemleri için en güncel Digitürk fax numarası ise 0212 326 00 99 numarası ile tüm üyelerin ve müşterilerin her türlü soru, görüş ve taleplerini dikkate alarak onlara her türlü konuda teknik ve idari destek sunmaya devam etmektedir. Siz de bayilik oluşturarak her açıdan Digitürk’ün sunduğu bütün bu yüksek kazançlı yapısından kazanacak ve hem siz kazanmış olacak hem de ülke ekonomisine katkıda bulunacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com