Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Doğtaş Mobilya Bayilik Başvurusu, Şartları ve Fiyatları

25.10.2018
259
Doğtaş Mobilya Bayilik Başvurusu, Şartları ve Fiyatları

1972 yılında kurulan Doğtaş Mobilya, uzun yıllardan bu yana mobilya sektöründe hizmet veriyor. Bu da bayilik veren firmalar arasında en tecrübeli ve ürün gamı en geniş seçenek olmasını sağlıyor. Başta ev mobilyası olmak üzere pek çok alanda kaliteli mobilya üretimi yapan firma tasarımlarındaki estetik ve sağladığı kullanım pratikliği ile çok beğeniliyor. Firma hem yurt içi, hem de yurt dışı bayilik vermektedir. 200’den fazla şubesi ile aralıksız hizmetler sunuyor. Yeni girişimciler içinde bu geniş hizmet ağı ve kaliteli ürün sunumu çok büyük artı oluyor.

Doğtaş Mobilya Bayilik Nasıl Alınır?

Tasarımlarındaki farklılık ve kalitesi ile müşterilerinden beğeniler toplayan marka iş kurmak isteyenler için doğru seçim olacaktır. İlk etapta başvurularınız için [email protected] / [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Sonrasında bölge müdürleri tarafından görüşme talebi ile geri dönüşler sağlanıyor.

Doğtaş Mobilya Bayilik Şartları

İlk olarak firma bayilik başvurusunda bulunacak girişimcilerden bu alanda bir deneyimi olmasını bekliyor. Ayrıca bayilik yapılabilmesi için yatırı gücüne sahip olması ve bunun için belirli bir sermayesinin bulunması önemlidir. Bayilerden teminat göstermeleri talep edilir. Girişimciler bayilik almak istediklerinde herhangi bir ticari engelinin bulunmaması da çok önemlidir. Bayi adayları müşterilerin istek ve beklentilerini en iyi karşılayacak bir çalışma planı hazırlamalı ve işe uygun sayıda personel de çalıştırılmalıdır. Personele liderlik yapması gereken girişimciler, mağazalarında sadede Doğtaş Mobilya ürünlerinin satışını yapabiliyor.

Doğtaş Mobilya Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurular online olarak ön başvuru şekilde alınıyor. Ön başvuru formu Doğtaş Mobilya adresinde yer alıyor. İster yurt içi, isterseniz de yurt dışı başvurularında bulunabilirsiniz. Formu eksiksiz ve tam olarak doldurduğunuzda başvurunuz incelenir ve ön değerlendirme yapan firma sonrasında bayi adayını mülakata alır. Mülakat görüşmesinde tarafların anlaşması sonucunda bayili kısa süreli eğitime alınır. En son aşamada ise bayilik sözleşmesinin imzalanması yer alıyor. Sonrasında bayi çalışma hayatına başlayabilir.

Doğtaş Mobilyanın Bayilere Sağladığı Destekler

Tüketicilerine sadece ürünlerde değil, hizmet alanında da farklılık sunma anlamında kalitesini ön planda tutan Doğtaş mobilya bayilik seçimleri içerisinde iyi bir iş fikri olacaktır. Bayilerine pek çok başlıkta destek sağlayan marka bu şekilde bayilerinin müşteri potansiyelini artırmakta ve kendi markasına olan güveni zirvelere taşımaktadır. Bayilere yer seçiminde yardımcı olan firma mağazacılık el kitabı desteği ile de çalışma alanında yön göstermektedir. Ayrıca bayiler Doğtaş Akademi kanatları altında sürekli bir eğitim süreci ile destekleniyor. Tüm bayilere ücretsiz nakliye ve montaj desteği sunuluyor. Satış sonrasında müşterilere hizmetler verilmekte ve müşterilerin bu alanda büyük takdirini toplamaktadır. Bu da bayiler için çok önemli avantajlardan biridir. Bunların yanında firma bayilerine pazarlama desteği sunmakta ve satış alanında da destek sağlanmaktadır.

Doğtaş Mobilya Bayisi Olarak Ne Kadar Kazanırım?

Modern tarzı, işlevselliğin öne çıktığı mobilya seçenekleri ile Doğtaş mobilya, bayilerin yüksek ciro hedeflerini gerçekleştirebilecekleri bir bayilik olmaktadır. Bu alanda iş kurmak istiyorum diyen tüm girişimcilerin bu gibi avantajlarla mobilya sektöründe avantajlı satış grafiği elde etmeleri mümkündür. Nakit ya da taksitli satışlar ile müşterilere ödeme noktasında da çeşitli alternatifler sunarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Marka zaman zaman kampanyalar yapmakta ve çok daha ekonomik fiyat aralıklarda ürünler sunmaktadır. Her ürün takımından 100 ile 500 lira arasında kazançlar elde edilebilir. Satış başarıları kazanarak ta ekstra kazançlar elde edilebilir. Değişen aralıklarda olsa da aylık 20 takım satışında 10000 liraya kadar kazançlar elde edilebilir. Kazançlarınızın satış başarınıza ve satış yaptığınız alandaki müşteri portföyüne göre farklı aralıklarda yer alabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com