Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Doubleshot Coffee Bayilik Bedeli ve Şartları

15.03.2019
41
Doubleshot Coffee Bayilik Bedeli ve Şartları

Sizlerde iş fikirleri arıyorsanız, bu yazımızı dikkatlice okumalısınız. Günümüzde birçok sektörde olduğunun aksine kahve sektöründe de ilerlemek oldukça kolaydır. Kafe’ler her kesimden insana hitap ettiği için, müşterileri her zaman daha fazla olmuştur. İyi bir konsepte sahip bir kafe’de oturup kahvenizi yudumlarken, lezzetli pastaları tadabilirsiniz. Günümüzde müşterilerin iş yerlerinden beklentileri yükselmiştir ve Doubleshot Coffee müşterilerine her zaman daha iyisini sunmaktadır. Sizde Doubleshot Coffee ile bayilik alabilir ve karlı bir işe başlayabilirsiniz. Sizlerde Doubleshot Coffee franchising sistemine katılmak ve karlı bir yatırım yapmak istiyorsanız, ilk olarak bu yazımızı okumalısınız. Böylece Doubleshot Coffee hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve nasıl bir kazanca sahip olacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doubleshot Coffe Hakkında

Doubleshot Coffe, 8 ülkede hizmet veren ve uluslararası olmayı başaran bir kahve zinciridir. Doubleshot yatırımcılara; kurulum maliyeti düşük ve kolay yapılabilecek bir konsept sunmaktadır. Müşterileri için çok çeşitli seçenekler sunan marka, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Doubleshot Coffee’nin Kahveleri %100 Arabica çekirdekten üretilmektedir. Doubleshot Coffee, Sıcak içecekler, Yöresel kahveler, Buzlu içecekler, Espresso, Buzlu kahveler ve pasta çeşitleri ile oldukça zengin bir menüye sahiptir. Türkiye’de ki bütün markalardan farklı olarak avantajlar sunan firma, take-away tarzında kahve satışı ve diğer ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Neden Doubleshot Coffe’den Bayilik Almalıyım?

Doubleshot Coffee, girişimcilere kurulum maliyeti düşük ve işletmenin kolay yapılacağı bir konsept sunmaktadır. Oldukça yüksek karlı bir iş olan kahve dükkanı işletmeciliği konusunda Türkiye’ de ki bütün markalardan farklı olarak avantajlar sunmaktadır. Take-away tarzında kahve satışı ve kahvenin yanında atıştırabileceğiniz lezzetli pastaların satışını yapmaktadır. Yüksek karlı ve kullanılan otomasyon sayesinde, işletmenin kontrolü çok kolay yapılmaktadır. Doubleshot Coffee ilerleyen dönemlerde kiosk modelleri ile de bayilikler verecektir. Doubleshot Coffee’nin Kahveleri %100 Arabica çekirdekten üretilmektedir ve müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Bu farklı konsept ve %100 Arabica çekirdeklerinden üretilen kahveleri ile, Doubleshot Coffee bayilisi olmaktan büyük haz alacaksınız.

Doubleshot Coffee Bayilik Şartları

1- ** Doubleshot Coffee ilk 10 şubesi için bayilik yatırım tutarlarından isim hakkı bedelini ALMAMAKTADIR.

2- ** Doubleshot Coffee , kurulan bayiliklerinin toplam cirosundan pay ALMAMAKTADIR. Sadece reklam ve tanıtım giderlerinden aylık olarak 150 USD almaktadır. ( Bu bedel ilk 3 ay ALINMAMAKTADIR. )

3- Kahve bayiliği, trafiğin yüksek olduğu şehir meydanlarında , insan geçişi yopun olan lokasyonlar tercih edilmelidir.

4- Alışveriş merkezleri ve işlek caddelere öncelik verilmektedir.

5- Öğrenci ve kurumsal çalışan trafiğinin yüksek olduğu yerler tercih edilmelidir.

6- ** Doubleshot Coffee kahve konsepti ; 72 metre kare ila 100 metre kare civarı için kurulum, dekorasyon, mutfak ekipmanları ve eğitim dahil olmak üzere komple kurulum yapmaktadır.

7- Alışveriş merkezleri veya işlek caddelerde açılacak olan yerler için özel mimari çalışmalar yapılmaktadır ve ortalama 3 ila 4 hafta içerisinde kahve dükkanı girişimciye teslim edilmektedir.

Double Coffee Bayilik Bedeli

1- Toplam Yatırım Bedeli 250.000 Lira ile 350.000 Lira arasındadır. ( Bu fiyat metre kare başına değişiklik gösterebilmektedir. )

2- Bayilik yatırım bedelin’de isim hakkı ALINMAMAKTADIR. ( İlk 10 bayilik için. )

3- Yeni bayilikler verecekleri yerlerde, bayi adaylarına lokasyon koruması uygulanmaktadır.

4- Reklam giderleri için aylık 150 USD alınmaktadır. ( İlk 3 (üç) ay için ödeme ALINMAYACAKTIR. )

Doubleshot Coffee İletişim Bilgileri:

Adres: Orhanlı Mah. Fettah Başaran Cad. No:2 Kat:4 Tuzla / İSTANBUL
Mail: [email protected]
Tel: 0533 263 73 93

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com