Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Dry Clean Express Bayilik Bedeli ve Şartları

01.03.2019
97
Dry Clean Express Bayilik Bedeli ve Şartları

Dry Clean Express Kuru Temizleme kurulduğu 2006 yılından beri kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile başarı bayrağını günümüze kadar taşımıştır ve eminiz ki daha uzun süreler de taşıyacaktır. Bayilik veren firmalar arasında en karlı yatırım olarak değerlendirilen kuru temizleme sektörü en çok para kazandıran 10 iş sektörü arasında 4. sırada yer almaktadır.

Organik Temizleme Yapan İlk Marka

Geleneksel kuru temizleme yöntemlerinin aksine insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen aynı zamanda giysilerin doku kalitesi ve rengi için de uygun bir kuru temizleme yöntemi olan organik kuru temizleme teknolojisini ülkemize getiren Dry Clean Express en çok para kazandıran işler konusundaki iddiasını sağlık ve çevre koruma konusunda da yaptığı çalışmalar ile kanıtlamış durumda.

En Hızlı Büyüyen Firmalardan Biri

Dry Clean Express Kuru Temizleme’nin kurucusu ve sahibi olan Fatih AVŞAR büyük bir titizlikle yönettiği franchaise politikası ve hizmet anlayışı ile firmasını en hızlı büyüyen 100 Türk markası arasında somayı başarmıştır. İnsana, çevreye ve işine duyduğu saygı ve önem neticesinde bir çok kez (2011-2012-2013-2014-2015-2016 yıllarında) Tüketicileri Koruma Derneği tarafından verilen Altın Marka ödülüne layık görülmüştür. Dry Clean Express hem yurtiçinde hem de yurtdışında kurduğu büyük ve kurumsal bayi ağı yapısı ile sektörel bazda liderliğini korumakta ve her geçen gün daha da gelişmektedir.

Vizyon ve Misyon

Ülkemizin başarılı firmalarından ve bayi ağlarından biri olan Dry Clean Express, markasını daha üst sevilere taşımak ve dünya pazarlarında markanın saygınlığını, ticari ve kültürel zenginliğini pekiştirmek vizyonu ile, şube ağını tüm Türkiye üzerine yaymak, müşteri ilişkileri ve hizmetlerinde sürekli gelişen bir altyapı oluşturmak, sektörel gelişmelere ve sektörel eğitimlere yatırım yapmak misyonu ile gelişime ve yeniliklere sürekli açık olan Dry Clean Express ülkemize ve yurtdışında vereceği bayilikler ile franchaise veren firmalar arasında yerini alarak verdiği kaliteli ve müşteri odaklı hizmetin daha da geniş kitlelere ulaşmasını hedefliyor.

Dry Clean Express Bayilik Avantajları

500’den fazla çalışanı ve günlük ortalama 50000 parça temizleme kapasitesine sahip 80’i aşkın bayi ağı ile hizmet veren Dry Clean Express Türkiye’nin en yaygın kuru temizleme uzmanıdır.

Türkiye’de sektörünün bir numaralı firmasının bayi olmak sizi rekabet ortamında 1-0 önde başlatacaktır. Marka bilinirliği ve kendini kanıtlamış bir kuruluş olmasından dolayı neredeyse sıfır risk taşıyan bir yatırım olan Dry Clean Express tatmin edici bir gelir sağlayarak, yatırılan yatırımın çok hızlı bir şekilde geri gelmesine olanak sağlıyor.

Açılış Öncesi ve Sonrası Verilen Hizmetler

Dry Clean Express bayilik verdiği iş ortaklarına açılış öncesi ve açılış sonrası sunduğu destekler ve imkanlar ile kazandırmaya kararlı bir kuruluş olarak karşımıza çıkıyor. Açılış öncesi hizmetler olarak mağaza lokasyon fizibilitesinin yapılması, konsepte uygun mağaza dekorasyonunun yapılması, sağlık standartları ve Avrupa Kuru Temizlemecilik standartlarına uygunluk çalışmaları ve gerekli tüm eğitimlerin verilmesi sayılabilir. Açılış sonrası ise sık sık düzenlenen seminerler ve toplantılar ile mesleki gelişmelerden ve pazar hakkında bilgi verilmesi, reklam ve tanıtım hizmetlerinin verilmesi, teknik servis hizmeti ve her konuda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Dry Clean Express Bayilik Şartları  ve Bedeli

  • Girişimcilik özelliği.
  • Markanın piyasaya getirdiği yeni soluk ve heyecanın temsil edilmesi.
  • Marka değerlerine saygılı, bilinçli ve sorumluluk sahibi olunması.
  • Sürekli geliştirilen hizmetlere uyum sağlayacak yapıda olunması.
  • Kurum yapı ve kültürünü başarı ile temsil edebilecek olması.
  • Ortalama olarak 80.000 Euro yatırım bedeli gerekmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com