Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

D’S Damat Bayilik Bedeli ve Şartları

26.10.2018
437
D’S Damat Bayilik Bedeli ve Şartları

Erkek giyimin belirleyici markası olmaya devam eden D’S Damat %100 yerli üretim ve %100 milli marka olarak Orka Holding tarafından 2002 yılında kuruldu. Şu anda 128 satış noktası ve dünya genelinde 50 farklı ülkede hizmetlerine kesintisiz olarak devam ederek her anlamda franchising müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam etmektedir.

Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlara dayanarak her açıdan hem yerli hem de alanının öncü erkek giyim markasıyla takım elbise ve erkek spor giyime sahip olacaksınız.

Bayiliklerden İstenen Şartlar

Bayilik almak istiyorsanız öncelikle şehrinizin en çok tercih edilen alışveriş merkezi içerisinde en az 120 m² bir alana sahip olmanız gerekmektedir. Bunun haricinde 12 m² bir alanın teşhir alanı olarak görsel düzenlemeye ayrılması isteniyor.

Bir diğer unsur olması bakımından bayiliklerden istenen diğer şartlardan birisi olarak müşteri beklentilerinin maksimum düzeye taşınabilmesi adına bayiliklerin kaliteden ödün verilmeksizin hizmet sunması her açıdan önde gelen nitelikler olarak değerlendirilmelidir. Tüm bu ortada duran özellikler de gerçekten de kaliteli ve de sıra dışı özellik olmaya devam edecektir. Öte yandan bayiliklerin her anlamda tüm unsurlarına bağlı kalarak tamamen eşsiz unsurları oluşturması mümkün hale gelebilir.

Bayilik Maliyeti

D’S Damat bayilik maliyeti olarak franchising nedir 250 bin TL ile 500 bin TL aralığında değişen bir hesaplamanın var olduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Öte yandan yine dikkat çeken bir diğer avantajlı yanını oluşturması açısından bayiliklerin gerçekten de yıllık büyüme oranı bir hayli zirvelere taşınmış olan Orka Holding ailesine katılarak birlikte büyüme potansiyelini elde etmesi her açıdan öne çıkan özellikler arasında kesin olarak dile getirilmelidir. Bu da her anlamda dikkat çeken konuların arasında gelmesi bakımından bilmemiz gereken en temel özellik olarak karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

D’S Damat Üstünlükleri

%100 erkek giyimin modasını belirlemeye devam eden D’S Damat sosyal sorumluluk projeleriyle de gücüne güç katmayı sürdürüyor. Bu da her açıdan kurumsal anlamda sadece satış ve pazarlama işiyle işini büyütmesi değil aynı zamanda topluma duyarlı bir marka bilinciyle de hareket etmesi anlamına gelmektedir. İşte bütün bu ortada duran yaklaşımlar da kritiğe alındığı zaman gerçekten de hem siz kazanacaksınız hem ülke ekonomisi daha da güçlenecektir. Ayrıca personel eğitimden, dijital pazarlama ve reklamcılık hizmetine, afiş, broşür ve katalog desteğinden muhasebe ve performans yönetimine varıncaya kadar birçok alanda etkin bir şekilde teknik desteklerin de sunulması söz konusu olacaktır. Bütünüyle ortada duran tüm bu yaklaşımlar da her anlamda D’S Damat ayrıcalıklı yanlarını teşkil etmesi bakımından karşımızda duran özellikleri arasında kesinlikle söylenebilecektir. Bu da ortada duran özel bir yaklaşımı meydana getirmesi adına her anlamda dikkat çeken yanlardan birini meydana getirmeye devam eder.

D’S Damat Genel Merkez

Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Cd, No.212 İkitelli/İstanbul genel merkez ofisi olarak müşterilerine daima birinci sınıf kumaş kalitesinden erkek giyimin trendlerini üretmeye devam etmektedir. Öte yandan yine dikkat çeken konu olarak genel müdürlük iletişim numarası olarak 0212 617 87 70 numarası üzerinden her açıdan müşterilerile iletişime geçmesi de mümkün olan bir diğer ayrıcalık olmaya devam etmektedir.

Bunun yanı sıra ortada duran bir diğer yaklaşım olması bayilik veren markalar bakımından dikkate değer konuların arasında gelmesi açısından [email protected] e-posta adresinden de anında iletişime geçmeniz mümkün olacaktır.

D’S Damat Müşteri Hizmetleri

Bunun yanı sıra 0850 460 37 37 çağrı merkezinden de 7/24 ulaşmanız mümkün olmakta ve ayrıca 0530 917 88 37 numaralı Whatsapp hattından da her türlü destek almanız mümkün olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com