Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Electroworld Bayilik Bedeli ve Şartları

25.03.2019
44
Electroworld Bayilik Bedeli ve Şartları

Ünlü Amerikan şirketinin işletme hakkını devralan ve Bimeks iş kurmak adıyla hizmet vermeye başlayan Türk teknoloji firması sektörün yarım asra yakın deneyimiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Bayilik ağıyla ülkemizin dört bir yanında daha da gelişme kaydeden Bimeks bu açıdan her yerde daima güçlenmeye devam eden yönleriyle farkını ortaya koymaktadır. Bütünüyle müşteri memnuniyeti esasına dayanarak hizmet yürütmeye devam eden Bimeks bu ayrıcalıktan yola çıkılarak her anlamda kaliteli hizmet perspektifiyle hizmet vermektedir.

Kısaca Bimeks

Bimeks CB Digital Yatırım ve Ticaret LTD olarak 2017 yılından bu yana hizmet vermeye başladı. Electroworld hissesini devralarak ülkemizin tamamen yerli sermayesiyle kurulan Bimeks her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik olarak tüm elektrik & elektronik ürünlerde net indirim avantajı sunmaktadır. Online web mağazasının aktif olarak hizmet vermeye devam ettiği Bimeks tüm yönleriyle kaliteden ödün vermeksizin müşterilerinin beklentilerini karşılamak adına etkin olarak çalışmalarını ileri düzeye iş kurmak istiyorum taşımaktadır. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman da tamamen eşsiz niteliklerin yer aldığını söylemek gerekir.

Akıllı cep telefonları, laptop, masaüstü bilgisayarlar, bilgisayar donanımları, flash bellek, oyun konsolları ve gamepad gibi teknoloji dünyasına yönelik aklınıza ne geliyorsa tüm bu alanlarda sizlere hizmet vermektedir.

Bayilik Konumu

Bayiliklerin avm içerisinde yer alması gerekmektedir. Artık alışveriş merkezleri içerisinde gerçekleştirilen bayilik ağlarına yönelik olarak sizler de avm içerisinde mutlaka mağaza açmalısınız. Mağazanızın en az 12 m² alanının görsel teşhir alanı olarak düzenlenmesi istenmektedir.

Genel mağaza alanının ise 250 m² olması şart koşulmaktadır. Ayrıca şehrin en çok tercih edilen avm olması da yine bakıldığı zaman belirtilen hususların arasında gelmektedir.

Bayilik Bedeli

Bimeks ailesine katılmak istiyorsanız 500 bin ile 750 bin arasında banka teminatlı sermayenizin olması kesinlikle önem taşımaktadır. Böylelikle sizler de her açıdan bayilik bedeline yönelik olarak her anlamda bu fiyatlar üzerinden aradığınız bayilik firmasını bulmuş olacaksınız. Elbette Bimeks genel merkezin bayiliklerine sunduğu desteklerden kesinlikle bahsetmemiz gerekiyor.

Bayiliklere Destek

Bimeks tarafından bütün bayiliklerine şu alanlarda destek sunulmaktadır:

– Bimeks arz-talep yönetim sistemi ile satılan ve satılamayan malların tespiti yapılıyor. Böylelikle bayiliklerin tasarruf etmesi ve de zarara uğraması önleniyor.

– Bayiliklerin operasyonel süreçleri tamamen genel merkezce karşılanmaktadır. Nitekim personel giderleri, insan kaynakları ve reklam, pazarlama gibi tüm giderler karşılanmaktadır.

– Her ay düzenli olarak toplam kâr marjından bayiliklere şartnamede belirtilen net pay düzenli olarak yatırılmaktadır.

– Satın alma, lojistik, kargo gibi bütün süreçlere yönelik olarak da her türlü bayiliklere destek verilmesi mümkün hale gelecektir.

Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman gerçekten de kaliteden taviz verilmeksizin sizlerin de Bimeks ailesine katılım sağlaması mümkün hale gelmiş olmaktadır. Böylece her anlamda para kazanma fikirleri siz de Bimeks’in yüksek kâr marjından net gelir elde etmiş olursunuz. Bu ise her anlamda çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Bimeks müşteri hizmetlerine hafta içi 09.00 – 17.00 saatleri arasında ulaşabilir ve aklınıza takılan tüm konularda soru sorabilirsiniz. Böylece her açıdan sizler de Bimeks’in bayisi olmak adına aklınıza takılan tüm konularda gerçekten de soru, görüş ve isteklerinizi rahatlıkla paylaşabilme imkanı yakalamış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com