Kazançlı Fikirler

Electroworld Bayilik Bedeli ve Şartları

29.10.2018
249
Electroworld Bayilik Bedeli ve Şartları

Dixons Retail şirketince 2002 yılında kurulan şirket, 2013 yılından itibaren tüm hissesi Bimeks tarafından satın alınarak ülkemizde Bimeks adıyla hizmet vermeye başladı. Elektrik & elektronik ürünlerin satış ve pazarlama konusunda yıllardan aldığı tecrübeyle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam eden marka her anlamda müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hareket etmektedir. Öte taraftan yeni iş fikirleri bir diğer özelliği olarak Electroworld olarak tüm ülke genelinde bayilik vererek müşterilerinin memnun kalabilecekleri şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Bu da her anlamda dikkatleri üzerine çeken bir diğer yaklaşım olarak müşterilerin her anlamda beklentilerinin en iyi şekilde karşılanmasına yönelik gerçekleştirilmektedir.

Bayilik Bedeli

Bimeks bayilik bedeli arasında 500.000-750.000 Türk Lirası aralığında “banka teminatlı” franchise şartı konmuştur. Bunun yanı sara Bimeks dünyanın en büyük teknoloji devi olması bakımından azami düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanması gerekli koşul olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca bayiliklerinin her açıdan franchise bedeli + kdv borcunu da mutlaka teminat olarak göstermesi gerekir. Bu mali koşulları sağladığınız takdirde sizler de Bimeks bayiliği olarak bulunduğunuz alışveriş merkezinde en iyi şekilde temsil etme imkanı bulacaksınız.

Bayilik Şartı

250 m² bir mağaza alanının olması gerekmektedir. Bunun 12 m²’lik alanının görsel düzenleme ve teşhir alanı olarak olması istenmektedir. Öte yandan gerek ticari geçmişinin gerekse adli sicil geçmişinin tüm bayilik açmak isteyenlerin temiz olması şartı da var olan bir diğer özellk olarak karşımıza çıkar. Bu da her açıdan bayiliklerin sahip olduğu özellikler arasında gelmesi bakımından gerçekten de önemli bir noktayı temsil etmektedir.

Elbette sadece maddi şartları taşımak tek başına yeterli değildir. Bunun yanında erdemli ve sorumlu bir birey olarak sorumluluklarının bilincinde olmak ve her anlamda Bimeks bayiliği olmanın bilinciyle her yerde temsil etmek de aranan kriterler arasında gelmektedir. Bayiliklerin tercihen yüksekokul mezunu franchise olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bayiliklerin birbiriyle daima koordinasyonu elden bırakmaması ve Bimeks bayilik yönetmeliğine her açıdan mutabık düşmesi istenmektedir.

Bimeks’in Ayrıcalıkları

Türkiye’de Eylül 2013 tarihinde Electroworld tüm hissesini Bimeks şirketine devrederek her açıdan ülkemizde Bimeks adıyla hizmet vermeye başladı. Bu tarihten itibaren her anlamda müşterilerinin beklentilerini dikkate alarak onların memnun kalabilecekleri bir hizmet alanı sunmaktadır. Bu durum dikkate alındığı zaman her açıdan Bimeks ayrıcalıklarla dolu tüm alanlarda müşterilerine yönelik olarak hizmet sunar.

Siz de dünyanın teknoloji devinin bir üyesi olmaya hazır mısınız? Cevabınız evetse o zaman gerek mali gerekse ticari tüm koşulları taşıdığınıza inanarak her anlamda bulunduğunuz şehrin en işlek avm işletmesinde Bimeks üyesinin bir parçası olmaya başlayabilirsiniz. Böylelikle geleceğin de elektronik ürün yönetimine dayalı olarak hizmet veren lider şirketinde yer almış olursunuz.

Bimeks Desteği

Bir diğer konu olarak Bimeks tarafından her anlamda iş fırsatları müşterilerine sunulmaya devam edilen desteklerin de dikkate alınması gerekir. Bu özellik bakımından düşünüldüğü zaman her anlamda Bimeks reklamcılık ve pazarlamacılık konularında 3-6 ay aralığında süren kapsamlı bir sektörel eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra insan kaynakları yönetimi, satın alma konularında da her anlamda detaylı bir şekilde destek sağlandığını kesin olarak söylememiz gerekir.

Genel Müdürlük

Şirketin genel müdürlük birimine ait adres bilgileri şu şekildedir:

Yeni Sahra Mh, Sütçü Yolu Cd, D3 No. 63 Ataşehir-İstanbul

Çağrı Merkezi

Bimeks hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet veren 0216 481 21 89 numaradan ulaşabilir ya da destek@cbdijital.com üzerinden de aklınıza takılan tüm konularda detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com