Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Elektrikli Bisiklet Kiralama Sektöründe İş Fikirleri

28.02.2019
62
Elektrikli Bisiklet Kiralama Sektöründe İş Fikirleri

Gelişmiş ülkelerin birçoğu (Çin, Hollanda, Japonya) işe bisiklet kullanarak ulaşıyor. Sebebi aslında açık. Hiçbir şekilde egzoz dumanından etkilenmemek ve tabiatın düzenini bozmamak. Bunu toplum olarak hemen hemen herkes benimsemiş ki arabalar yerine bisikletler trafikte yer alıyor. Üstelik herhangi bir şekilde trafik tıkanması olmaksızın konforlu bir şekilde seyir halinde varmak istediğiniz noktaya iş kurmak istiyorum varmak mümkün olmaktadır.

Elektrikli bisikletlerin Türkiye’deki durumuna bakacak olursak henüz denize sıfır kıyı bölgelerinde yaz aylarında dönemsel olarak kiralanmaya başlandığını görüyoruz. Tatilcilerin gezmek istedikleri yere elektrikli bisikletlerle ulaşmak istemeleri şimdilik Türkiye’deki elektrikli bisikletlerin kullanım alanını oluşturuyor.

Elektrikli Bisiklet Dükkanı Açma

Elektrikli bisiklet dükkanı açarak siz de para kazanma fikirleri ticaretinize yön verebilirsiniz. Çünkü bisikletler genç, yaşlı demeden hemen hemen her kesimin severek kullandığı taşıma araçlarından biri olmaya devam ediyor. Özellikle ülkemizdeki sadece küçük çocuklara karne hediyesi, doğum günü sürprizi hediyesi algısı artık, bütünüyle yıkılmaya başlıyor. Çünkü elektrikli bisikletleri yetişkinler ve bisiklet sporuyla amatörce olsun profesyonelce olsun uğraşan gençler kullanıyor. Siz de piyasada giderek talep görmeye başlayan bu alanda dükkanınızı açabilir ve elektrikli bisiklet kiralama işinden para kazanabilirsiniz.

Ancak dikkat etmeniz gereken şu ki dükkanınızı tamamen doğayla baş başa şehir trafiğinden uzak tatil yörelerinde açmalısınız. Böylelikle elektrikli bisiklet kullanıcılarının doğrudan hedefi olacaksınız. Çünkü şehrin tam göbeğinde açacağınız bir elektrikli bisiklet dükkanı iflas bayrağınızı çekmenize neden olacaktır.

 

Elektrikli Bisiklet Kiralama Fiyatı

Elektrikli bisikletlerin ülkemizde şimdilik sadece tatil dönemlerinde turistik bölgelerde gezinti amacıyla kiralandığını belirtmiştik. Şimdi de elektrikli bisiklet kiralamanın ne kadar olduğu üzerinde durmamız gerek. Elektrikli bisikletleri saatlik sadece 20 TL gibi cüz’i bir bedel ödeyerek kiralayabilir ve şehri keşfe çıkabilirsiniz. Bu sayede trafik korkusu yaşamadan gezmek istediğiniz yerleri güvenli bir şekilde üstelik spor yaparak gezebilme imkanı bulabilirsiniz. Bu çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siz de tek bir müşterinizden dahi 20 TL kazanabilir ve günde en az beş müşteriye kiraladığınızı varsayarsak aylık “en az 3000 TL” para kazanabilme imkanı bulabilirsiniz. Bu da franchising nedir gerçekten de düşünülmesi gereken bir rakam olmaya devam etmektedir.

Elektrikli Bisiklet Kiralama Prosedürü

Elektrikli bisiklet kiralama şimdiden kulağa hoş gelen iş fikri olmaya devam etmekte. Fakat mutlak surette düşünülmesi gereken noktaları vardır ki onların başında elektrikli bisikletlerin yasal prosedürlerinin bilinmesi.

Yasal olarak işletme ruhsatı almanız ve iş yeri açma belgenizi belediyeden temin etmeniz dışında ekstra bir masrafı yoktur. Böylelikle sizler de çok kısa bir süre zarfında her anlamda elektrikli bisikletleri kiralayacak ve üstelik bunlardan yüksek oranda getiri elde edebileceksiniz.

Bu ise her anlamda son derece önemli bir yaklaşım tarzı olarak karşımıza çıkması bakımından gerçekten de merak edilen konular arasında gelmektedir.

En Popüler Elektrikli Bisiklet Üreticileri

Bu işe karar verdiniz. Artık tek yapmanız gereken hemen popüler elektrikli bisiklet üretici firmalarından hemen dükkanınıza bisikletleri sipariş vermek olacaktır. Başta dünyanın saygın markası olmaya devam eden Mondial olmak üzere Salcano ve Castello, Bianchi gibi seçkin markalardan temin ederek her anlamda hem doğaya katkıda bulunabilir hem de kendi işinizin başına geçebilirsiniz. Bu da hem size para kazandırır hem de gerçekten de son derece yüksek kazanç imkanı sağlamaya devam eden yaklaşım tarzı olarak her anlamda dikkatleri çekmektedir. Böylelikle sizlerin de giderek popülaritesini arttırmaya devam eden bu meslekten iyi kazançlar elde etmesi mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com