Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

En Az 5.000 Bin TL Elde Edebileceğiniz 15 İş Fikri

En Az 5.000 Bin TL Elde Edebileceğiniz 15 İş Fikri

Para kazandıran işler herkesin ilgi alanıdır. Öğrenciler ve ev hanımları başta olmak üzere pek çok insan kazancını artırabilmek için kendisine uygun iş alanları aramaktadır. Bazı işler ek iş olarak yapılıp ek gelir elde edilebileceği gibi, bazı işlerin aylık kazancı yüksek olduğundan bu işleri tek başına yaparak geçiminizi sağlamanız da mümkündür. Gelir veya ek gelir elde edilebilecek iş alanları çok fazla olmakla birlikte bunlardan hangisinin size uygun olduğunu, işin nasıl yapılacağını, ne kadar kazanacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Bu konuda bilgi kirliliği de fazla olmakla birlikte bu yazımızda aylık en az 5.000,00-TL gelir elde etme imkanınızın olduğu 15 iş fikrini sizin için bir araya getirdik.

Organik Yumurta Üreterek Aylık 10 Bin TL Kazanın!

Son yıllarda artan organik gıda ve doğal olana yönelme eğilimleri insanlara yeni iş fırsatlarını da beraberinde getirmiştir. Sebzeler, etler, peynirler, yumurtalar derken her gıdanın organiği ve inorganiği bulunmaktadır. Gencinden yaşlısına kadar her yaştan insan tarafından tüketilen yumurtada da organik olma koşulu aranmaktadır. Organik yumurta elde etmek ve satmak için öncelikle kuracağınız çiftliğin organik çiftlik sertifikasyonuna uyması gerekmektedir. Daha sonra yumurtalık civciv satın almanız ve bu civcivleri organik yemler ile beslemeniz gerekmektedir. Çiftliğin kontrolü ilgili Bakanlık tarafından sık sık yapılmaktadır. Organik yumurta yetiştiricisi olarak yumurtalarınızı anlaştığınız markalar aracılığıyla veya doğrudan satabilirsiniz. Aylık kazancınız tavuk ve yumurta sayısına göre değişse de ufak çaplı bir işletmede aylık ortalama kazancınız 5.000,00-10.000,00-TL arasında kazanç sağlamaktadır.

Organik Yumurta Üretimi İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/organik-yumurta-ureterek-para-kazanin/

Koltuk Yıkama Yaparak aylık 20 Bin TL Kazanın!

Koltuk takımlarının taşınması zor ve maliyetli olduğundan koltuklarını yıkatmak isteyen insanlar bu hizmeti evlerinde almaktadır. Yerinde koltuk yıkama işi hem maddi kazancı yüksek hem de kazancına oranla kolay bir iştir. Bu iş için gerekli sermayeniz profesyonel bir yıkama makinesi ile bu makinenin deterjanıdır. 2.000,00-5.000,00-TL arasında fiyatları olan profesyonel makinelerden birini aldığınızda kendi reklamınızı yaparak kolayca müşteri bulabilirsiniz. Koltuklarını yıkatmak isteyen kişiler sizlere ulaşır ve hangi zaman diliminde hizmet almak istediklerini belirtirler. Bir evin koltuklarını yıkama işlemi ortalama 2 saatinizi almaktadır. Mesafe ve işin büyüklüğüne göre alacağınız ücret 70,00-TL ile 200,00-TL arasında değişmektedir. Buna göre günde yalnızca 6 saat çalışıp 3 müşteriye gittiğinizde aylık kazancınız 7.000,00-8.000,00-TL olacaktır. Para kazandıran işler arasında sermayesi düşük ve çok kazandıran bir iş olduğundan, reklam yeteneğinize güveniyorsanız bu işi yapabilirsiniz.

Koltuk Yıkama İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/yerinde-koltuk-yikayarak-para-kazanmak/

Tekne Ve Yat Temizliği Yaparak Aylık 5 Bin TL Kazanın!

Yatlar ve tekneler suda yüzen araçlar olduğu için temizlik aşamaları diğer araçlara göre daha zor ve daha detaylı olması gerekmektedir. Su üzerinde geçirdikleri uzun zamanlardan dolayı çeşitli nem ve rutubet sorunları oluşabilen tekne ve yatların temizliğinin uzman kişiler tarafından yapılması gerekmekte olup temizlik hassas incelikler gerektirmektedir. Yat ve tekne temizliği işini alabilmek için ilk başlarda tersanelere gidip yat ve tekne sahipleri ile görüşebilir veya İnternet üzerinden çeşitli reklamlar yayınlayarak, işin detayları hakkında kısa bilgiler verilerek müşteri oluşturulabilir. Her oda ve bölümlerinin ayrı bezlerle, ayrı kimyasal maddelerle temizlenmesi gerekmektedir. 3-4 kişilik bir ekip ile kısa sürelerde temizlik yapılabilir. Yat ve tekne temizliği maliyeti kullanılan malzeme, kişi sayısı ve aracın boyutuna göre farklılıklar gösterse de ortalama olarak kazancınız 2.500,00–4.000,00-TL arasında değişmektedir.

Tekne ve Yat Temizliği Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/tekne-ve-yat-temizligi-yaparak-para-kazanma/

İnternetten Fotoğraf Satarak Aylık 1.000 Dolar Kazanın!

Gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda birçok kişi internetten yaptığı satışlarla para kazanmaktadır. İnternetten fotoğraf satarak para kazanma da son yılların popüler işlerinden biridir. Eğer profesyonel bir makineniz varsa ve fotoğraf çekme yeteneğinize güveniyorsanız bu işin size göre olduğunu söyleyebiliriz. İnternette fotoğraf satma hizmeti veren dreamstime.com, freedigitalphotos.net, 123rf.com ve shutterstock.com gibi siteler sizin sisteme yüklediğiniz fotoğrafları uygun görmesi halinde yayınlar ve belli bir ücret karşılığında satışa çıkarır. Fotoğraflarınızın satılması ile birlikte siz de para kazanmaya başlarsınız. Başlangıç aşamasında belirttiğimiz sitelere üye olarak ücretsiz bir şekilde fotoğraflarınızı sistemden gönderebilirsiniz. Eğer bu iş için zaman harcar, özverili bir şekilde çalışarak insanların satın alacağı fotoğraflar ortaya çıkarabilirseniz aylık kazancınız 750 dolar ile 1.000 dolar arasında olacaktır. Fotoğraflarınızın satışı arttıkça sizin kazancınız da artmaktadır.

İnternetten Fotoğraf Satma İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/internette-fotograf-satarak-para-kazanmak/

Reklam İzleyerek Aylık 600 TL Kazanın!

Bu iş günün her saatinde, dilediğiniz her yerde kolayca yapabileceğiniz bir iştir. Öncelikle bu şekilde para kazandıran güvenilir bir site bularak ücretsiz bir şekilde siteye üye olun. Üyelik sonrası sayfanıza izleyebileceğiniz çok fazla video içeriği gelecektir. Bu içeriklerden dilediklerinizi izleyebilir ve bu şekilde para kazanabilirsiniz. Seçeceğiniz videolar genel olarak 30 saniye ile 1 dakika arasında sürmekte olup bir videoyu sonuna kadar izlemeniz gerekmektedir. Aksi halde puan kazanamazsınız. Tamamını izlediğiniz her video size 1 puan kazandırmakta olup, 100 puanın karşılığı 10,00-TL’dir. Günde yalnızca 1 ya da 1,5 saatinizi ayırdığınızda bu işten aylık kazancınız 450,00-TL ile 600,00-TL arasında değişmektedir. İşin kolaylığı ve her yerde her zaman yapılması mümkün olduğundan kolay bir iş fikridir.

Reklam İzleyerek Para Kazanma İşi Detaylı Bilgihttps://www.kazanclifikirler.com/reklam-izleyerek-para-kazanmak/

Evde Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazanın!

Yalnızca evde çalışabilecek olan kimseler, özellikle öğrenciler ve ev hanımları için en eğlenceli işlerden biri evde telefon kılıfı süslemedir. Telefon kılıfı pazarlama veya satışını yapan firmalar zaman zaman internete verdikleri ilanlar ile evde telefon kılıfı süsleyecek elemanlar aramaktadır. Bu ilanları takip ederek iş aldığınızda temel malzemeler, kılıflar ve süsler firma tarafından size gönderilir ve genelde haftalık belli bir miktarda ürün teslim etmeniz beklenir. İş son derece eğlenceli olduğundan günde birkaç saatinizi ayırarak keyifli bir şekilde para kazanmanız mümkündür. Kazanacağınız ücret sizin yaptığınız iş ile doğru orantılıdır. Bununla birlikte günde 2 saatinizi ayırarak çalıştığınızda aylık kazancınız asgari ücreti geçecektir. Daha çok çalışarak daha çok kılıf süslediğinizde kazancınız artmaktadır.

Telefon Kılıfı Süsleme İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/evde-telefon-kilifi-susleyerek-para-kazanma/

Anket Doldurarak Aylık 1500 TL Kazanın!

Anket doldurarak para kazanma hem kolay hem de internete bağlandığınız her yerde yapabileceğiniz bir iş olması nedeniyle ideal bir iş fikridir. Öncelikle güvenilir bir site bulup ücretsiz üye olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Ben Derim Ki, Toluna, Mobrog gibi siteler hem güvenilir hem de iyi para kazandıran sitelerdendir. Yapacağınız iş siteye üye olduktan sonra mail adresinize gelen mailleri düzenli olarak kontrol edip gelen anketleri düzenli bir şekilde yanıtlamanızdır. Bu işte de çalışacağınız süre ile orantılı olarak kazancınız değişmektedir. Yani ne kadar çok vakit harcar ve anket doldurursanız kazanacağınız para da o kadar artmaktadır. Ücretlendirmeler anket başına yapılmakta olup genellikle anket başına 1 TL ücret verilmektedir. Buna göre günde 50 tane anket doldurduğunuzda aylık kazancınız 1.500,00-TL’yi bulacaktır.

Anket Doldurarak Para Kazanma İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/anket-doldurarak-para-kazanmak/

Bisiklet Kiralayarak Aylık 3 Bin TL Kazanın!

Motorlu araçların hem doğaya hem de insan sağlığına verdiği zararlar, hem de maliyetli olması nedeniyle insanlar özellikle kısa mesafede hem spor hem de ulaşım amaçlı olarak bisikleti tercih etmektedir. 18 yaşından büyükseniz ihtiyacı olan kişilere sizin de bisiklet kiralayarak para kazanmanız mümkündür. Bu işi yaparken kendi reklamınızı kendiniz yapmalısınız. Zaten belli bir müşteri çevreniz oluştuğunda gerisi gelecektir. Sermayeniz tek bir bisiklet olabileceği gibi birden fazla bisiklet satın alarak da bu işi yapabilirsiniz. Kira ücretini genellikle saatlik ya da günlük olarak belirleyebilirsiniz. Tek bisikletiniz olduğunu ve saati 20,00-TL’den günde 5 kişiye kiraladığınızı düşünürsek aylık kazancınız 3.000,00-TL gibi yüksek bir miktar olacaktır.

Bisiklet Kiralayarak Para Kazanma İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/bisiklet-kiralayarak-para-kazanmak/

Evde Makarna Keserek Aylık 2500 TL Kazanın!

Piyasadaki ürünlerin giderek zamlanması ve bu ürünlere ulaşmanın giderek zorlaşması insanları ek işlere yönlendirmektedir. Toplumumuz tarafından oldukça sevilerek tüketilen ve sıkça yenen makarnalar, marketlerde fabrikasyon üretim olarak satılmaktadır. Türk toplumunun el yapımı ve ev ürünlerine olan düşkünlüğü makarnanın da ev yapımı olanına yönelmelerini sağlamıştır. Evde makarna kesmek özellikle ev hanımlarına yönelik yeni bir iş kapısıdır. Sadece ev hanımlarının değil boş vakti olan birçok kimsenin tercih ettiği bu iş alanı için evinizde makarna hamuru hazırlayıp keserek paketlemeniz ve kilo üzerinden satmanız gerekmektedir. Kazancınız ne kadar makarna sattığınız ile doğru orantılıdır. Hazırladığınız makarnaları ister bir market, restoran ile anlaşarak isterseniz internet üzerinden satabilirsiniz. Yaptığınız üretime göre değişen aylık kazancınız 1.000,00-5.000,00-TL arasında değişecektir.

Evde Makarna Keserek Para Kazanma İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/evde-makarna-keserek-para-kazanma/

Köpek Gezdirerek Aylık 1.000 TL Kazanın!

Evde köpek beslemek çok keyifli olsa da beraberinde birçok sorumluluğu getirmektedir. Bu sorumluluğu yerine getiremeyen bazı kimseler örneğin yoğun çalışanlar, seyahatlere gidenler, yaşlı insanlar bu hususta yardım almaktadır. Köpeklerin akşamları dışarı çıkarılarak gezdirilmesi çok önemli olduğundan bunu yapamayan kimselerin köpeklerini gezdirerek para kazanmanız mümkündür. Yapılacak tek iş köpeği akşam bir park veya sokakta gezdirmek, tuvaletini yaptığında bunu temizlemektir. Bu iş için sorumluluk sahibi olmanız ve köpekleri seviyor olmanız yeterlidir. Bir köpeği gezdirmek günlük ortalama 2-3 saatinizi alacaktır. Tek köpek için saat başı ortalama 10,00-TL ödenmektedir. Bu halde aylık kazancınız ortalama 600,00-TL ile 900,00-TL arasında değişecektir. Kendinize güveniyorsanız aynı anda birden fazla köpek gezdirerek kazancınızı artırabilirsiniz.

Köpek Gezdirerek Para Kazanma İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/kopek-gezdirerek-para-kazanma/

Katalog Satışı Yaparak Para Kazanın!

Katalog satışı sizi yormayan, evden çalışarak para kazanabileceğiniz işlerdendir. Özellikle kadınların aktif olduğu bu sektörde kazancınız sizin performansınıza ve pazarlama yeteneğinize göre değişmektedir. Esasen satacağınız ürünlerin büyük çoğunluğu zaten tercih edilen ürünlerdir. Öncelikle hangi ürünleri satacağınıza, hangi marka ile çalışacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra markanın satış temsilcileri ile görüşerek siz de katalog satışına başlayabilirsiniz. Sattığınız ürünleri iyi tanımanız ve güzel tanıtmanız önemlidir. Her yerde yapabileceğiniz bir iş olduğundan mesai saati kavramı yoktur. Satış miktarı tamamen sizin performansınıza bağlıdır. Kazanç sistemi ilk etapta karışık gelebilir ancak özetlemek gerekirse 90,00-TL’ye sattığınız bir ürün size 45,00-TL’ye gelmektedir. Bu şekilde bir satışta %100 kar elde etmiş olursunuz. Satış miktarınıza ve kazandığınız ücrete göre ek prim kazanmanız da mümkündür.

Katalog Satışı Yaparak Para Kazanma İşi Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/katalogla-satis-yaparak-para-kazanmak/

Evde Çocuk Bakarak Aylık 2.000 TL Kazanın!

Günümüzde kadınların çalışma hayatına girmesi ile birlikte evde çocuk bakma iş imkanları da artmıştır. Çalışan anneler ve kimi zaman da tek başına çocuklarının bakımında zorlanan kimseler bunun için destek almaktadır. Çocuk bakımı genelde ailenin tercihine göre sizin evinizde veya kendi evlerinde olmaktadır. Bu konuda sizden çocuk bakımında tecrübeli ve güvenilir olmanız, çocukları sevmeniz beklenir. Çalışma saatleriniz içerisinde çocuğun her türlü sorumluluğu; bakımı, temizliği, beslenmesi, uyku saati, oyun ihtiyacı sizin sorumluluğunuzdadır. Bazı aileler çocuklarına bakıcı tarafından ödevler konusunda destek veya yabancı dil eğitimi verilmesini de istemektedir. Özellikle üniversite öğrencileri bu anlamda tercih edilmektedir. Çalışma saatleriniz ailenin evde olmadığı, onların mesaide olduğu sürelere göre belirlenmektedir. Aylık kazancınız farklılık gösterebilse de ortalama 700,00-TL ile 2.000,00-TL arasında değişebilmektedir.

Evde Çocuk Bakımı Yaparak Para Kazanma İşi Hakkında Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/evde-cocuk-bakarak-para-kazanmak/

Evde Özel Ders Vererek Aylık 4.000 Bin TL Kazanın!

Bazı öğrencilerin birebir ders ihtiyacının olması nedeniyle özel ders almak istemektedirler. Bu özel dersleri kendi evinizde, öğrencilerin evinde hatta internet üzerinden verebilmeniz mümkündür. Öncelikle özel ders vereceğiniz alanla ilgili bir çalışma ve ön hazırlık yapmanız gerekmektedir. Genellikle üniversite öğrencileri ve öğretmenler bu şekilde ek gelir elde etmektedir. Günlük çalışma saatiniz tamamen size bağlıdır. Genellikle hafta içi akşam saatlerinde, hafta sonu ise bütün gün özel ders verebilmeniz mümkündür. Yoğunluğunuza göre bir öğrenci ile özel dersiniz 1 saat ila 3 saat arasında değişmektedir. Eğer bütün vaktinizi bu işe verir ve öğrencileriniz de sizden memnun kalırsa aylık kazanacağınız rakam çok yüksek olmaktadır. Bu tarz bir işten aylık kazanacağınız ortalama ücret ise 3.500,00-4.000,00-TL civarındadır.

Evde Özel Ders Vererek Para Kazanma İşi İle İlgili Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/evde-ozel-ders-vererek-para-kazanmak/

Evde Reçel Yaparak 5.000 TL Kazanın!

Doğal ürünlere olan rağbetin artması ile birlikte bu alanda iş fikirleri ortaya çıkmıştır. Birçok insan özellikle de kahvaltıda reçeli çok sevmesine rağmen yapay tatlandırıcılar ve kalitesiz ürünler kullanılması sebebiyle hazır ürünlerden kaçınmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak için evde yaptığınız doğal ve kaliteli ürünlerle hazırladığınız reçelleri kolayca satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hijyenik koşullarla yaptığınız reçelleri, kendi reklamınızı yaparak satmanızdır. Zamanla büyük bir müşteri çevreniz olacaktır. Ayrıca interneti kullanarak hem reklamınızı yapabilir hem de satış yapabilirsiniz. Fiyatlar satacağınız reçelin çeşidine göre farklılık göstermektedir. Çilek, vişne gibi klasik reçellerden oluşan bir reçelin kilosunu 25,00-TL’ye satabileceğiniz gibi daha farklı ve orijinal reçelleri kilosu 50,00-TL’den satabilirsiniz. 20 kilogram reçelin ortalama maliyetinin 80,00-TL satış fiyatının ise toplam 500,00-TL olduğunu düşünürsek 20 kilogram reçelde karınız 420,00-TL’dir. Bu şekilde aylık çok yüksek kazançlar sağlamanız mümkündür.

Evde Reçel Yaparak Para Kazanma İşiyle İlgili Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/evde-ozel-ders-vererek-para-kazanmak/

Evde Parti Malzemeleri Hazırlayarak Aylık 3.000 TL Kazanın!

Evden para kazanma fikri toplumumuz insanları tarafından oldukça sevilmiştir. Öğrencilerin, ev hanımlarının veya hafta sonu çalışmayan insanların sıkça tercih ettiği evden çalışma fikri, farklı iş kollarının oluşmasına sebep olmuştur. Evde parti malzemeleri hazırlamak da bu iş alanlarından birisidir. Doğum günü, nişan, söz, kına, mevlitlerde kullanılan çeşitli süs ve görsel eşyaları hazırladığınız bu işte firmalar size ana malzemeleri gönderir, siz de hazırladığınız parti malzemelerini tekrar gönderirsiniz. Firmalar gönderdikleri ürünler için belirledikleri fiyatlar üzerinden, malzemeleri hazırlayanlara ödeme yapar. Günlük 4-5 saatinizi ayırarak bu işi yapabilirsiniz. Siparişin tam vaktinde teslim edilmesi oldukça önemlidir. Bu işi bulabilmek için öncelikle internette detaylı bir araştırma yapmalısınız veya kendiniz malzemeler hazırlayarak internet üzerinden satabilirsiniz. Günde 4-5 saat ayırarak ürettiğiniz ürünler ile aylık 1.500,00-2.000,00-TL kazanabilirsiniz. Günde 8 saat çalışarak ise aylık 3.000,00-TL civarında gelir elde edebilirsiniz.

Evde Parti Malzemeleri Hazırlayarak Para Kazanma Hakkında Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/evde-parti-malzemeleri-hazirlayarak-para-kazanma/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com